K.Motion Warehouse Edge využívají Mountfield, Potten&Pannen nebo Nutrend. Připojte se k nim.

K.Motion Warehouse Edge, Warehouse Management System, systém řízení skladu

Naše řešení pro řízení skladu

Systém řízeného skladu K.Motion Warehouse Edge je flexibilní, škálovatelné řešení určené pro středně velké sklady, instalované u zákazníka nebo v cloudu.

Naše odborné znalosti v řízení skladů Vám zajistí vysokou míru efektivity skladových procesů. K.Motion Warehouse Edge lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Pro optimalizaci vnitroskladové logistiky napojíme WMS na ERP a do dalších systémů. K.Motion Warehouse Edge je vhodný pro zákazníky od 5 do 250 skladníků.

K.Motion Warehouse Edge poskytuje pro všechny skladové procesy komplexní sadu hotových funkcí. Díky snadné lokalizaci a stále rozšiřujícímu se počtu připravených jazyků je možné jej použít v jakémkoliv prostředí. Získáte tak úplný přehled o chodu Vašeho skladu, stavu zásob, objednávkách, vytíženosti a dokážete lépe rozhodovat o budoucích plánech či změnách.

Proč řídit sklad pomocí K.Motion Warehouse Edge

  • Zrychlíte skladové procesy včetně inventury
  • Snížíte chybovost
  • Získáte přehled o stavu zásob v reálném čase
  • Zautomatizujete skladové operace
  • Hospodárněji využijete stávající skladovou plochu

Čestmír Terrich

Vedoucí logistiky ASKO, a.s.

Jiří Navrátil

Výkonný ředitel e-commerce DR.MAX

Pavel Staněk

Majitel Potten & Pannen

“Díky K.Motion Warehouse Edge máme skutečně detailní přehled o skladu a všech procesech. Můžeme si tak snadno a kdykoliv dohledat veškeré myslitelné údaje o stavu a toku zboží. Umožňuje nám to rychleji reagovat na požadavky zákazníků čímž se nám zvyšuje efektivita”.

“Díky implementaci systému řízeného skladu K.Motion jsme byli schopni během 4 let zdesetinásobit objemy objednávek, které expedujeme přes náš e-shop www.drmax.cz. Tento výsledek si nedokážu představit bez partnera, který zná logistické proceys, umí postavit WMS na míru a flexibilně reaguje na naše požadavky”.

„Nasazením K.Motion jsme získali přehled o umístění zboží a jeho toku ve skladu. Systém navádí naše pracovníky postupně po skladových lokacích, čímž se zvýšila rychlost vychystávání zboží i dalších operací. Nyní můžeme v reálném čase kontrolovat a koordinovat veškeré činnosti ve skladu, což vede  vyšší efektivitě, produktivitě a zamezuje chybovost“.

Klíčové vlastnosti

Přesnost

K.Motion je bezpapírový skladový systém, který snižuje administrativní zátěž skladu. Transakce jsou zpracovávány v reálném čase – máte okamžité a přesné informace o chodu celého skladu. S více než 99% přesností se vyhnete nákladným chybám.

 

přesnost

 

viditelnost

Viditelnost

Díky přehlednému ovládacímu panelu můžete sledovat v reálném čase skladové operace, stav skladových zásob, plánovat práci, sledovat produktivitu zaměstnanců a další KPI.

 

Kontrola

Všechny operace prováděné skladníky jsou řízeny WMS a kontrolovány za použití automatické identifikace (čárový kód, RFID) tak, aby nezdržovaly obsluhu a zároveň eliminovaly chyby.

 

kontrola
optimalizace

Optimalizace

Optimalizované workflow založené na datech. Řídí zaskladnění zásob na optimální lokace, takže se zboží dostane na správné místo ve správný čas.

 

Integrace

Napojíme skladový systém do ERP, e-shopu nebo do externích systémů či aplikací určených pro dopravce a 3PL společnosti. Díky připraveným integračním funkcím není třeba budovat vlastní rozhraní.

 

integrace
škálovatelnost

Škálovatelnost

Systém je vysoce škálovatelný dle konkrétních potřeb zákazníka formou doplňkových modulů. Rozvíjejte toto řešení společně s růstem společnosti a s tím souvisejícím zvyšováním náročnosti a složitosti skladových procesů.

 


 

Důvěřujte lídrům. Důvěřujte K.Motion Warehouse Edge
wms gartner magic quadrant 2020

WMS od společnosti Körber patří k lídrům v oblasti dodavatelského řetězce a proto byl zařazen mezi lídry v Gartnerově magickém kvadrantu pro rok 2020. Výběr nejvhodnějšího WMS může být náročný a složitý proces. Gartnerův magický kvadrant pro systémy správy skladů je vodítkem pro vedoucí pracovníky dodavatelského řetězce a odborníky, kteří mají zahájit tuto náročnou cestu.

Získejte plný přehled 2020 Gartnerova Magického kvadrantu pro systémy správy skladů ZDE:


K.Motion Warehouse Edge v číslech

99,99%

99, 99%

Používáním systému řízeného skladu zvýšíte přesnost skladových procesů až na 99,99%. Získáte tak klíčový parametr pro efektivní řízení procesu. 

1000+

Tento systém využívá více než 1 000 společností po celém světě. Tyto rozsáhlé zkušenosti jsou promítnuty do pokročilé funkcionality systému.

1000+
2000

2000

Optimální skladové procesy pro konkrétního zákazníka se dají nastavit pomocí až dvou tisíc parametrů. To přináší velmi rychlou implementaci a flexibilitu celého řešení. 

 

194

K.Motion Warehouse Edge pomáhá zlepšovat skladové procesy desítkám zákazníků z různých oblastí. Mezi největší projekty v ČR patří implementace pro společnost Ptáček Velkoobchod se 194 uživateli.

 

194

 

Reference

Přečtěte si případové studie, které jsme s tímto řešení v průběhu let pro naše zákazníky realizovali

Pro optimalizaci dodavatelského řetězce si můžete stáhnout White Papers dokumenty

Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte rovnou na číslo +420 233 097 911


Souvsejicí odkazy: