Komplexní služby

Pouhá dodávka zařízení, byť velmi kvalitního, nikdy nemůže přinést uživateli plný užitek a zhodnocení investice, pokud není doplněna o dodávku potřebných a odpovídajících služeb. Tyto služby dodanému zařízení dají konečný smysl a umožní ho používat v souladu s potřebami uživatele. Naše společnost si je této skutečnosti plně vědoma a proto svým zákazníkům nabízí širokou škálu služeb v nejvyšší kvalitě.

Díky vysokým znalostem našich odborníků a rozsáhlým zkušenostem v oboru automatické identifikace (od r. 1991) jsme zákazníkům schopni navrhnout komplexní systém služeb uzpůsobený jejich potřebám. Po seznámení se s požadavky provedeme analýzu v prostředí, ve kterém bude systém nasazen a navrhneme optimální řešení včetně doporučení vhodných technologií.

Vyvijíme aplikace zejména pro mobilní zařízení (terminály, tablety, pc) na platformě .NET. V oblasti vývoje aplikací je vysokou zárukou kvality poskytovaných služeb status Microsoft Gold Certified Partner. Vysoké odborné znalosti a absolvovaná školení našich zaměstnanců tak přinášejí řešení na nejvyšší úrovni. V kombinace s automatickou identifikací implementujeme software nejvyšší kvality pro zefektivnění firemních procesů, tak aby našim zákazníkům pomohl zvýšit produktivitu práce a zároveň pomohl snížit chybovost, jako je systém řízeného skladu K.Motion Warehouse Edge pro distribuční centra, obchodní, logistické i výrobní firmy.

Na veškerá dodaná zařízení poskytujeme plný záruční a pozáruční servis. V případě nadstandardních požadavků zákazníka nastavíme služby dle dohodnutých parametrů SLA. Servis zajišťují výrobcem certifikovaní pracovníci společnosti KODYS a případně servisní středisko výrobce. 

V případě zájmu o některou z našich služeb nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře nebo na čísle +420 233 097 911.