Zakázkový potisk

Pokud nepotřebujete tisknout velké množství etiket či karet a nevyplatí se vám pořizovat vlastní tiskárnu, nabízíme vám potisk jako službu.

Můžete si u nás objednat potisk samolepicích etiket i potisk plastových karet. Potištěné etikety pomocí termotransferovou technologií mohou obsahovat různé číselné řady, čárové kódy, loga, stejné nebo měnící se informace.

Plastové karty vám můžeme vytisknout plnobarevně nebo s monochromatickým potiskem a to z jedné či obou stran. Jejich personalizace je možná pomocí grafických návrhů a databází a to prostřednictvím různých typů fotografií, čárových kódů, číslic, textů aj. 

Potřebujete ve vašem skladu označit skladové lokace? Vyrábíme speciální etikety s čárovými kódy pro značení skladů. Odolné trvanlivé etikety na podlahu i víceúrovňové označování regálů pro systém řízení skladu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře vlevo nebo telefonicky na čísle +420 233 097 911. Náš obchodní tým rád poskytne informace o možnostech tisku a vypracuje cenovou nabídku.