Buďte připraveni na budoucnost – transformujte svá zařízení na Android OS

Celosvětově se ve skladech využívá přibližně 15 miliónů mobilních zařízení s operačním systémem Windows. Bohužel tento zastaralý operační systém není koncipován tak, aby držel krok s aktuálními trendy a požadavky trhu, jako zařízení Zebra s operačním systémem Android. Proto je nejvyšší čas aktualizovat vaše mobilní zařízení na Android OS.

Mobilní terminály s operačním systémem Android


Společnost Microsoft ukončí 14. ledna 2020 svou rozšířenou podporu svých operačních systémů Windows Embedded Handheld 6.5

Dále pak 13. dubna 2021 bude končit podpora i pro systémy Windows Embedded Compact 7


Častější vychystávání položek, vratky, kratší dodací lhůty, vysoká fluktuace pracovních sil. Všechny tyto faktory vás vystavují většímu tlaku plnit své závazky včas. Toto je nová realita skladování. Jak se těmto změnám přizpůsobíte, záleží na tom, jak rychle budete schopni migrovat na moderní mobilní zařízení - což je cesta k rychlejším, efektivnějším operacím, protože se skladování neustále vyvíjí:

  • Prostřednictvím online nákupů se važadují daleko vyšší nároky na sklady. Do roku 2020 se očekává, že růst objemu objednaných položek stoupne o 76%.
  • Spotřebitelé očekávají rychlé dodávky on-line nákupů. Do roku 2021 78% poskytovatelů logistických služeb očekává, že nabídnou dodání ve stejný den.

Modernizujte svůj sklad pomocí Zebra Android OS

Nabízíme vám nejširší portfólio zařízení Zebra s operačním systémem Android. Od kapesních počítačů až po přenosná mobilní zařízení, vozíkové terminály, tablety. Podívejte se na náš aktuální přehled mobilních terminálů Zebra s Androidem. 

Proč Android?

Android je fenomén mobility.

Přesněji řečeno, je fenoménem moderní doby, která je založena na mobilitě. Android je známý miliónům lidí po celém světě. Jeho zařízení, rozhraní, funkce, aplikace, logo ... Nyní je masivně používán na mobilních zařízeních, televizorech, smartphonech, tabletech a dokonce i v automobilech. Zkrátka Android lze nyní nalézt na čtyřech z každých pěti mobilních zařízení a to vše za pouhých osm let své existence. S rozšířením Zebra Mobility Extensions (Mx) a řešením Zebra Mobility DNA - přichází s moderním zabezpečením a efektivní správou. A výsledek? Cesta, která váš vede k vašemu cíli. 

Důvody pro nasazení operačního systému Android:

  • Customizace a flexibilita - Android je podporován masivní komunitou vývojářů po celém světě
  • Jednoduchost použití - Android je oblíbený po celém světě, znám ho už dnes téměř každý
  • Android je bezpečný systém
  • Nízké náklady
  • Neustálý rozvoj

Přečtěte si 10 důvodů proč vybrat terminály Zebra s operačním systémem Android


Najděte si svůj přínos dle oboru vašeho podnikání

zebra android maloobchod

Maloobchod

Zvyšte efektivitu zaměstnanců a zároveň věrnost svých zákazníků

Zebra s Android OS je kombinací jednoduchosti s výkonným nástrojem určeným pro maloobchod, což usnadňuje vašim zaměstnancům kontrolovat zboží a ceny, přijímat mobilní platby, skenovat kupóny a komunikovat napříč celou prodejnou či skladem. 

Logistika & přeprava

Zlepšete viditelnost a kontrolu pro vyšší produktivitu

Vaši pracovníci v terénu mohou nyní pracovat efektivněji než kdykoliv předtím, s využitím vestavěného snímače čárových kódů, možností pořízení videa a fotografií, snímání dokumentů nebo uskutečnění telefoních hovorů. Jasná transparentnost a kontrola nad zbožím, majetkem, lidmi, procesy a místy i v těch nejsložitějších uzlech logistiky.

Skladování

Zjednodušte operace a automatizujte procesy

Mobilní zařízení Zebra s Android OS pomáhají vašim pracovníkům rychleji pracovat s funkcemi, které jsou ideální pro správu skladu. Přes proces příjmu, zaskladnění až po expedici, umožňuje celkovou a okamžitou přehlednost.

Výroba

Zvyšte produktivitu , snižte chyby a zlepšete bezpečnost

Mobilní zařízení Zebra s Android OS pomáhají vašim pracovníkům provádět každodenní úkoly efektivněji, například od řízení zásob, přes procesní analýzy, doplňování do zásobovacích linek, údržba & oprava a ověřování shody.

Zdravotnictví

Šetřete čas a pomozte zlepšit výsledky v laboratořích, klinikách a nemocnicích

Všichni lékaři a nemocnice potřebují zvýšit bezpečnost a efektivitu provozu. Zebra má speciální zařízení určená pro zdravotnická zařízení (displeje, které fungují jak za mokra, tak i při dotyku v rukavici).

Nejbezpečnější strategií je přechod na moderní operační systém - Android. Pokud je váš sklad vybaven moderními zařízeními, můžete držet krok s rostoucími požadavky e-commerce, zvyšovat rychlost, přesnost plnění a zkrátit například dobu zaškolení nový pracovníků. 

Kontaktuje proto naši společnost a začněte plánovat svou strategii teď hned!


Přečtěte si:


Související odkazy: