Aktuality

Registrujte se Automatizace skladu a výroby bez kompromisů

Efektivní využití lidské práce, úspora času i menší chybovost. To vše dokáže přinést automatizace interních logistických procesů výrobním firmám. Registrujte se na náš seminář, kde vám ukážeme, jak toho docílit >

Letošní MSV v Brně i s námi!

V rámci našeho partnerství se švýcarským Interollem budeme společně ve čtvrtek 6. října ve vnitřních prostorách pavilonu A2 připraveni se s vámi potkat. Těšíme se >

Registrace na seminář byla ukončena

Vážení zákazníci, registrace na seminář Efektivně řízený sklad ve společnosti Nutrend byla již ukončena. O dalších budoucích akcích vás budeme informovat v aktualitách nebo prostřednictvím newsletteru.

Je čas se posunout dál s novými tiskárnami Zebra

Objevte nové stolní tiskárny ZD411 a ZD611 a průmyslové tiskárny ZT111 a ZT231 od společnosti Zebra Technologies, které nabízejí prémiové funkce, maximální výkon a bezkonkureční zabezpečení. Čtěte dále >

Zveme vás na seminář WMS s ukázkou nasazení v Nutrendu

Společně s naším zákazníkem společností Nutrend vám ukážeme, jak má fungovat efektivně řízený sklad. Pustíme vás pod pokličku a provedeme vás skladem Nutrendu. A nejen to. Registrujte se >

Pomohli jsme zpracovat 2 miliony objednávek e-shopu Dr. Maxe

Z důvodu stěhování skladu do nových prostor a také očekáváného zvýšení počtu objednávek vznikl požadavek na zavedení skladového systému. Podívejte se, jak jsme implementaci systému zvládnuli. Výsledek? Dr.Max dnes odbavuje 20 000 objednávek za den.   

Uvádíme nové podnikové tablety Zebra ET40 &45

Nové odolné tablety střední třídy mají vše potřebné pro plnění každodenních úkolů vašich zaměstnanců a to ihned po vybalení z krabice. Jestli máte obchod, prodejnu oblečení nebo vedete kurýní služby, toto je pro vás vhodné řešení >

Víte, jak vybudovat a provozovat úspěšný e-shop?

Spolupracovali jsme na vydání knihy věnované pro e-shopy a e-commerce marketéry. 51 autorů, 34 expertních firem, 600 stran komplexního pohledu na budování a provoz úspěšného e-shopu. Objednávejte >

Představili jsme moderní technologie a trendy autoid

Den plný novinek, ukázek nejnovějších technologií a inspirace. Takto se dá charakterizovat odborně-technologický seminář uskutečněný 7. června v Praze. Čtěte více >

TC53 & TC58 - největší inovace v oboru od pouzdra po procesor

Představujeme novou generaci terminálů Zebra TC53 a TC58 nabité novými technologiemi, výpočetním výkonem a možnostmi připojení. Výsledek? Nová úroveň generace sběru dat - od mobilních plateb po dimenzování balíků. Více zde >

Registrace na seminář byla ukončena

Vážení, registrace na seminář Moderní technologie a trendy auto-id byla ukončena. O další připravovaných akcích vás budeme informovat v aktualitách na webu nebo prostřednictvím newsletteru. Těšíme se na vás.

Ukázali jsme, jak pracuje efektivně řízený sklad díky WMS

První letošní seminář zaměřený na systém řízení skladu máme za sebou. 2 bloky přednášek, 60 účastníků, konzultace i živé ukázky byly interesantní pro naše publikum. Více >

Využijte potenciál mobilních technologií a auto-id

Registrujte se na náš další odborně-technologický seminář, ve kterém vám ukážeme nejnovější trendy v oblasti automatické identifikace a potenciál mobilních technologií. Čtěte dále >

Nejmenší přenosný terminál na světě je tady!

Bezkonkurenční funkce na nejmenším nositelném multifunkčním terminálu s Androidem na světě. Zebra WS50 je robustní, modulární a všude doma – od výroby a skladování až po maloobchod a pohostinství. Nevěříte? Čtěte dále >

Potřebujete dodat termotransferové pásky? Žádný problém.

Potýkáte se s výpadky dodávek spotřebního materiálu u svého dodavatele? Protahují se Vám termíny dodání pásek? Tak nás neváhejte kontaktovat. Náš sklad je plně vybaven!

Zveme vás na skladový seminář

Efektivně řízený sklad pomocí WMS, automatizace procesů, odbourání manuální práce, novinky v oblasti HW, trendy a budoucnost v logistice. To vše v jednom dni. Přihlaste se >>

Webinář: Chytrá automatizace skladu a výroby

Máte málo pracovníků? Potřebujete zvýšit produktivitu? To jsou jedny z nejčastějších požadavků, které firmy aktuálně řeší. Vyřešte to automatizací skladových či výrobních procesů. Nevěříte? Registrujte se.

Nová generace ultra odolných vozíkových terminálů Zebra je tady

Představujeme vám ultra odolné terminály VC8300, které využijtete i v nejáročnějších podmínkách chlazených skladů. Zvyšte produktivitu svých skladníků pomocí špičkového řešení pro řízení skladových operací. Přečtěte si více >>

Jsme akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic

Naše společnost bude i nadále plnit funkci akreditovaného partnera sdružení GS1 Czech Republic. Více zde >>

Představujeme nové průmyslové tablety Zebra ET80 & ET85

Jestliže hledáte všestranné zařízení, které bude fungovat na nejvyšší úrovni vždy a všude, tak tablety z řady ET8x jsou tím správným řešením. Podívejte se, co nového přínášejí >>

Webinář: Inventura majetku bez excelu, papíru a stresu

Trápí vás inventura majetku a nevíte si s ní rady? Nedělejte si starosti. Máme pro vás efektivní řešení, pomocí kterého zvládnete rychle, jednoduše a bez stresu evidovat veškerý Váš majetek ve firmě. Registrujte se >>

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022!

Vážení a milí zákazníci, chceme Vám popřát klidné prožití svátků vánočních, hodně zdraví a mnoho osobních, ale i obchodních úspěchů v novém roce 2022.

Existuje i jiná cesta, jak si pořídit software.

Přehledná cloudová aplikace poskytuje v reálném čase informace o provedených kontrolách a zabezpečených návnadách všem zákazníkům firmy Deratizace Růžička. 

Potřebujete navrhnout nebo optimalizovat bezdrátovou síť?

Jestliže máte problémy s bezdrátovou sítí, kvalitou signálu a nevíte si rady, pomůžeme Vám. Navrhneme a dodáme spolehlivou bezdrátovou síť s optimálními výsledky prostřednictvím profesionální sady nástrojů od společnosti Ekahau.

Servisní oddělení omezuje svůj provoz

Chtěli bychom Vás informovat, že služby servisního oddělení budou omezeny po dobu 14 dní. Děkujeme za pochopení.

Představujeme výkonnou flexibilní tiskánu Zebra ZD421

Stolní tiskárny Zebra ZD421 přinášejí nové funkce a kvalitní spolehlivý tisk v náročných podmínkách. Vycházejí z populární řady GK a nabízí intuitivnější uživatelské rozhraní. 

Změna provozní doby naší recepce

Chtěli bychom vás informovat, že naše recepce je otevřena každý den do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Webinář Spolehlivá Wi-Fi síť s pohodlnou správou v cloudu

Potřebujete navrhnout a optimalizovat bezdrátovou síť? Máte časté výpadky Wi-Fi sítě nebo problémy s kvalitou signálu? Potřebujete provést validaci sítě včetně profesionálního reportu? Pak se registrujte na tento webinář.

Nové řady mobilních terminálů Zebra TC52ax a MC3300ax jsou tady

Nejnovější řešení v oblasti mobilních počítačů od Zebry. Sledujte technologické inovace, zjednodušte infrastrukturu a zvyšte produktivitu svých zaměstnanců.

Skoncujte jednou pro vždy s náročnou inventurou majetku!

Nedá Vám spát inventura majetku? Máte z ní akorát nervy a stres? Nemusíte. Máme pro Vás efektivní řešení, pomocí kterého snadno, rychle a přesně zvládnete evidovat veškerý Váš majetek až na úroveň místností. 

Máme za sebou mezinárodní veletrh WOF EXPO 2021

Inovativní setkání zástupců 30 zemí v oblasti logistiky, e-commerce a dodavatelského řetězce se sešla 6. - 8. října v Bratislavě a naše IBCS Group u toho nemohla chybět. 

Jsme platinovým partnerem SOTI pro rok 2021!

Máme důvod k radosti, o kterou se s vámi chceme podělit. Od společnost SOTI jsme pro letošní rok dostali ocenění jako Platinum Level Partner.

Registrace na seminář byla ukončena

Vážení, registrace na seminář Efektivní řízení skladu, který se bude konat 22. září 2021 byla již ukončena. Děkujeme za pochopení. 

Inteligentní kabinety - bezpečné místo pro vaše mobilní zařízení

Setkáváte se s tím, že vaše zařízení jsou ztracena nebo zcela vybita? Máte představu, v jakém stavu jsou baterie vašich mobilních terminálů nebo tiskáren? Máte vůbec tušení, kdo se zařízením naposledy pracoval? 

Seminář: Efektivní řízení skladu

Efektivní skladování, systém řízeného skladu, automatizace procesů, chytré značení skladu, nejnovější trendy v logistice a mnohem více v jednom dni.

Slavíme 30 let působnosti naší firmy!

Naše společnost KODYS slaví 30 let od svého založení. Přes čtvrtstoletí existence je pro firmu zaměřenou na moderní komunikační technologie významný milník. Prokazuje to stabilitu firmy a současně její inovativní potenciál.

Jste logistická firma a potřebujete zefektivnit své procesy?

Pak vás rádi uvidíme na dalším webináři, který tentokrát nebude jen zaměřen na řízení klasického distribučního skladu, ale také 3PL funkcionalitě vhodné třeba i pro e-shopy.  

 

Modernizujte s námi váš sklad

Pomocí našich řešení Vám umožníme dosáhnout maximálního výkonu. Nebojte se a připravte se na budoucnost skladování. My Vám s tím pomůžeme. Stačí nás jen kontaktovat.

Vdechneme vašemu skladu život

Pomocí warehouse management systemu vyřešíme všechny Vaše potíže, které se mohou ve Vašem skladu objevit. Pro představu se podívejte na toto video.  

Webinář: Optimalizace procesů logistických firem

Víte, jak efektivně řídit skladové procesy a logistiku? Máte potíže s produktivitou? Ukážeme Vám, jak dokážeme optimalizovat procesy logistickým firmám, abychom jim zvýšili obrat a konkurencischopnost. 

Čas je vzácný. Jak ušetřit a zefektivnit práci ve skladu?

Používáte terminály s nepodporovaným systémem, není to nebezpečné? Jak mít jednoduše přehled o tom, v jakém stavu se zařízení nacházejí? A co to řešit trochu jinak? Dozvíte se na webináři "Efektivní nástroje pro modernizaci skladu" již 6. května. 

Webinář: Efektivní kontrola teploty pomocí senzorů Temptime

Rádi Vám představíme nové řešení, které je schopné monitorovat a snímat teplotu při distribuci zboží. Pokud potřebujete kontrolovat teplotu při skladování, výrobě či distiribuci produktů citlivých na teplo, pak se neváhejte registrovat.

Sledujte teplotu u výrobků citlivých na teplo

Společnost Zebra Technologies oznámila novinku v podobě elektronických teplotních senzorů, které usnadňují monitorování teploty, zvyšují efektivitu a zrychlují pracovní postupy při monitorování biologických produktů. 

 

Dopřejte svým zaměstnancům pohodlí při práci. WT6300 je tady!

Wearable terminál Zebra WT6300 přináší nové funkce, které posouvají skladové operace na novou úroveň. Dejte skladníkům pro vychystávání nebo třídění zboží výkonné nářadí, aby pohodlně zvládli své úkoly.

Webinář: Ušetřete 25% nákladů s mluvícím skladem

Potýkáte se vysokou chybovostí při vychystávání? Máte nedostatek zaměstnanců nebo vás trápí vysoká fluktuace a potřebujete se s tím vším vypořádat? Pak se registrujte na tento webinář. 

Poskytněte svým pracovníkům více pohodlí a mobility!

Pomocí prstových čteček Zebra RS5100 zvládnou vaši zaměstnanci mnohem více práce díky snímání čárového kódu bez nutnosti použití rukou. Přesvědčte se sami. 

Posuňte se dál s hlasovou technologií Honeywell Voice

Odbourejte překážky svým zaměstnancům a zvyšte jejich bezpečnost. Díky snadnější manipulaci se zbožím se můžete plně soustředit na svou práci, čímž poroste vaše produktivita. Více informací zde.

Řešení řízeného skladu K.Motion Warehouse Edge

Váš nástroj pro zvýšení efektivity skladových operací, se kterým získáte 100% přehled o Vašem skladu. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Webinář: Efektivní řízení skladu

Máte potíže s růstem objednávek? Expedujete někdy jiné zboží, než zákazník objednal? Máme pro Vás řešení.

Webinář: Inventura majetku snadno a rychle

Inventura a evidence majetku za pár sekund? Ano, ukážeme vám, že to jde. Inventura nemusí být nutné zlo. Můžete ji rychle a snadně zvládnout i bez stresu.

Akreditace od GS1 Czech Republic

I letos tomu nebude jinak. Chceme se s vámi podělit o informaci, že i v roce 2021 budeme i nadále akreditovaným partnerem sdružení GS1 Czech Republic.

Chceme vám dodávat ty nejkvalitnější služby a řešení

Je nám milou povinností vás informovat, že jsme opět splnili požadavky na udělení certifikátů norem ISO.  

Úvodní slovo ředitele pro rok 2021

Novoroční předsevzetí a vize pro rok 2021 očima ředitele společnosti KODYS Jana Příhody.

Pohodový vánoční čas a šťastný nový rok 2021!

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho osobních, ale i obchodních úspěchů v novém roce 2021.

Získali jsme status Silver Partner od Ingramu!

Máme důvod k radosti, o kterou se s vámi rádi podělíme. Od společnost Ingram Micro Czech Republic jsme dostali za uplynulý rok 2019 ocenění jako Silver Partner.

Webinář: Jak efektivně tisknout odolné a luxusní plastové karty?

Registrujete se na tento webinář a zjístěte pomocí jakého řešení si můžete vytisknout kreditní, zaměstnanecké, věrnostní karty rychle, jednoduše a levně.  

Nové výkonné a ergonomické mobilní terminály MC2200 & MC2700

Mobilní terminály MC2200 a MC2700 jsou rentabiní výkonné zařízení určené malým a středním podnikům nabité nejlepší technologií Zebra, jako jsou nejnovější funkce, pokročilá ergonomie a to vše za dostupnou cenu.

Webinář: Efektivní využití RFID řešení v praxi

Víte, jak nejlépe využít RFID řešení u vás ve firmě a získat tak absolutní přehled o všech operacích v reálném čase, svých produktech, zákaznících nebo majetku? Přihlaste se na náš webinář.

Ad-hoc řešení WMS samotné firmy nespasí

Klíčovým faktorem je výběr vhodného dodavatele WMS působícího jako poskytovatele know-how a v kombinaci s vhodnými automatizačními prvky dosáhnete maximální efektivity vašeho skladu. Přečtěte si rozhovor s jedním z našich expertů. 

Nabízíme podlahové etikety pro vymezení rozestupů mezi lidmi

K vůli COVID-19 je nutné zavést řadu preventivních opatření, jako je vymezení rozestupů mezi lidmi pomocí podlahových etiket. Toto odolné značení by nemělo chybět tam, kde se schází více lidí na jednom místě.  

Webinář: Jak na efektivní ergonomii vychystávání

Překáží vašim skladníkům při vychystávání v ruce čtečka čárového kódu nebo těžký terminál? Chcete zvýšit přesnost skladových procesů a přitom zrychlit proces vychystání?  Pak se registrujte na tento webinář. 

Nové stolní tiskárny ZT400 jsou odolné, výkonné zařízení všestranného využití

Průmyslové tiskárny Zebra z řady ZT400 mají celokovový rám pro maximální odolnost. Díky pokročilým technologiím, dotykového displeje a univerzálních možností připojení, tyto tiskárny zajistí zvýšení produktivity vašeho skladu.

Potřebujete použít speciální ochranné prvky na plastovkách?

Metalický tisk, simulace embosingu, efekt 3D tisku nebo hologram? Jak je libo. S kombinací našich speciálních pásek Zebra a výkonnými tiskárnami plastových karet ZC350 toho jednoduše dosáhnete. 

S K.inspectorem nyní dokážete mnohem více!

Kontrola váhy produktu, podrobnější zobrazení dat před zahájením kontroly, možnost manuální kontroly položek, dělení položek do více balíků, mobilní webový klient a další. Podívejte se, v čem může kontrola obsahu balení pomoci i vám.

Zvýšili jsme o 30% produktivitu automatického označování palet!

Největší výrobce a exportér piva v Česku, plzeňský Prazdroj využívá pro automatickou aplikaci etiket na paletách naše řešení - K.aplikátor a SW řídící aplikaci. Shlédněte zde naši novou videoreferenci. 

Ukázali jsme, jak zvýšit efektivitu a zamezit chybám ve skladu.

Navzdory nepříznivé coronavirové situaci jsme uspořádali seminář zaměřený na sklad a jeho efektivní řízení. Představili jsme nejrůznější aplikace a technologie, které našim zákazníkům pomohly vyřešit jejich nedostatky ve skladu či logistice. 

Webinář: Implementace standardů GS1 v logistice

Společně s naším partnerem GS1 Czech Republic se zaměříme na výhody zavedení logistických standardů pro automatické zpracování dat dle Systému GS1. Kdy? Odpověď naleznete v tomto odkaze.

Ode dneška můžete vytěžit ze svých procesů maximum!

Jdeme dál. Abychom vám mohli zajistit maximální efektivitu vašich procesů, rozšířili jsme portfolio našich služeb o něco hlouběji. Pomocí automatizace vám snížíme náklady, minimalizujeme lidské chyby a zrychlíme procesy.

Potřebujete zrychlit logistické procesy?

Máme pro vás řešení, která umožňují pracovníkům ovlivňovat digitální a průmyslovou revoluci. Chytré rukavice Proglove jsou nejlehčí a nejmenší průmyslové snímače na světě poskytující okamžité informace, čímž snižují chybovost a ztrátu času. 

Vybavte své zaměstnance spolehlivým nářadím

Nové dotykové mobilní terminály TC21/TC26 jsou spolehlivé, ekonomicky dostupné řešení, které využijí zejména pracovníci v terénu nebo kurýři, v retailu či poštovních službách. 

Vychystávejte efektivněji pomocí hlasu

Jestliže potřebujete zefektivnit vychystávací proces, nasaďte hlasovou technologii. V tomto srovnání uvidíte, kolik času ušetří vaši skladníci, jestliže nebudou muset číst informace z dispeleje terminálu, nebo je zadávat pomocí klávesnice.  

 

Objevte s námi 7 tajů RFID v automobilovém průmyslu

Dodáváte výrobcům automobilů? Potřebujete pro své dodávky použít například RFID štítky? Připojte se v pondělí 15. června na další webinář a zjistěte, jak na to.

Získali jsme status RFID Specialist

Rádi bychom s Vámi sdíleli informaci, že jsme od našeho partnera Zebra Technologies získali certifikaci RFID Specialist pro rok 2020.  

Körber jako lídr mezi top hráči pro WMS!

Dle světoznámé Gartnerovy studie Magických kvadrantů se náš partner Kӧrber Supply Chain dostal mezi špičku světových lídrů v oblasti Warehouse Management Systemu. 

Získejte dokonalý přehled o všech operacích v reálném čase

Víte, jak mít absolutní přehled o svých produktech, zákaznících nebo majetku? Víte, jak nejlépe označovat zboží a umožnit dodavatelským řetězcům splnit rostoucí požadavky? Víte vůbec něco o RFID?  Pak se registrujte na náš webinář.

Podívejte, jak efektivně spravovat svá mobilní zařízení v poli

Přihlaste se na webinář a získejte přehled o moderních mobilních technologiích a řešeních pro správu a konfiguraci vašich zařízení. Dozvíte se, jaká je budoucnost mobilncíh operačních systémů a čím řídit komunikaci zaměstnanců.  

Zebra VisibilityIQ Foresight

Získejte přístup ke svým zařízením pomocí jednoho přehledného ovládacího panelu, nakonfigurujte si svá zařízení v jednom okamžiku, optimalizujte dostupnost zařízení s účelem zlepšení podnikových procesů a jděte za hranice MDM

Máme ideální řešení pro značení mikroskopických sklíček

V současné době, kdy všude v médiích slyšíte o pandemii a testování potenciálních pacientů, se nabízí představit speciální řešení navržené pro značení mikroskopických sklíček, odolné i tam, kde by standardní etikety selhaly.

Pozvánka na webinář: Evidence majetku snadno a rychle II

Nedá Vám spát inventura Vašeho majetku? Nevíte si rady? Nedělejte si starosti. Máme pro Vás efektivní řešení, pomocí kterého zvládnete rychle, jednoduše a bez stresu evidovat veškerý Váš majetek. 

Pozvánka na webinář: Hlasem řízený sklad II

Jestliže bojujete s nedostatkem zaměstnanců a vysokou fluktuací, nebo nevíte, jak snížit náklady a zvýšit produktivitu skladu, či zaměstnáváte agenturní pracovníky, pak se registrujte na náš hlasový webinář. 

 

Pozvánka na webinář: Chytré značení skladu a spotřební materiál pro logistiku

Stavíte nový sklad a chcete v něm mít pořádek? Máte v plánu přejít na WMS nebo potřebujete cokoliv označit čárovým kódem? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, neváhejte a přihlaste se na náš webinář.

Už jsme v novém hnízdě v Motole!

S potěšením vám oznamujeme, že naše firma se dnes kompletně přesunula do našeho nového působiště v Motole. 

Nevíte, jak zvýšit přesnost skladových procesů a produktivitu?

Nebo máte nedostatek zaměstnanců či vás trápí vysoká fluktuace? Potřebujete snížit náklady? Zaměstnáváte agenturní pracovníky? Pak se registrujte na náš webinář. 

POZOR, Z DŮVODU STĚHOVÁNÍ MÁME 3.4.2020 ZAVŘENO!

Dne 3.4.2020 se budeme stěhovat do nového působiště. To znamená, že budeme mít zavřeno. Od 6.4.2020 již budeme fungovat na nové adrese Za Opravnou 319/2, Praha 5 MOTOL

Blog: Klíčem k rozvoji je automatizace skladových procesů

Co dělat když se vaše společnost rozvíjí nezadržitelným tempem, roste obrat, ale najímání nových zaměstnanců stále nestačí pokrýt všechny vaše objednávky? Naše řešení vám zvýší produktivitu až o 35%!

Blog: Jak správně vyčistit zařízení Zebra a předejít nákaze?

Důkladná dezinfekce mobilních terminálů, tabletů, tiskáren, snímačů a dalších zařízení je v současné době klíčová jak zabránit šíření viru covid-19. Existuje řada způsobů, jak ji správně provést. 

Pozor, omezení výdeje zboží!

Důležitá informace! Z důvodu současné situace spojené s pandemií přerušujeme osobní odběr zboží a také platbu v hotovosti.

Zvýšili jsme celkovou produktivitu skladu o 16% v Solvent ČR

Díky chytrému a odolnému značení distribučního skladu v Šestajovicích jsme pomohli navýšit celkovou produktivitu pomocí unikátního řešení.   

Tiskárna karet ZXP9 nově s rozlišením 600 dpi!

Rozlišení 600dpi, nastavitelný režim kvality tisku, možnost optimalizace rychlosti a ostrosti tisku. Můžete tak tisknout malou velikost písma, znaky z azbuky či heiroglyfy oproti standardní verzi s 300 dpi. 

Představili jsme vám hlasovou technologii Honeywell Voice

Minulý týden jsme na ranním workshopu ukázali výhody hlasové technologie ve skladech a pochlubili se našimi projekty s tímto řešením. 

Pozor, stěhujeme náš sklad!

Důležitá informace! Ve dnech 12.3. – 15.3.2020 proběhne stěhování skladu do našeho nového působiště na adresu Za Opravnou 319/ 2, Praha 5 Motol. 

Chceme pro vás to nejlepší

Máme pro vás skvělou zprávu! Získali jsme nejvyšší možnou úroveň certifikace od společnosti Microsoft pro vývoj aplikací a to jen díky splnění náročných zkoušek. 

Workshop: Snídaně s hlasem aneb hlasem řízený sklad

Zaměstnáváte cizojazyčné skladníky? Je třeba je rychle a efektivně zaškolit? Víte něco o hlasovém vychystávání? Ne? Tak přijďte na náš ranní workshop.

Jsme nadále akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic.

Rádi bychom Vás informovali, že i v roce 2020 jsme akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic.  

Úvodní slovo ředitele společnosti.

Krátké ohlédnutí za loňským rokem a nové vize pro letošní rok 2020 očima ředitele společnosti Jana Příhody.

Pohodový vánoční čas a šťastný nový rok 2020!

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho osobních, ale i obchodních úspěchů v novém roce 2020.

Reakce na hlas provozního ředitele JIPu pana Aleše Groulíka.

Shlédněte krátké shrnutí našeho projektu v JIP Východočeská, a. s., kde jsme nasazovali hlasovou technologii Honeywell Voice spolu s naší softwarovou aplikací K.voice.

Čtyři noví zaměstnanci týdně v JIPU díky K.voice

Největší český distributor potravin JIP Východočeská využívá hlasovou technologii ke zvýšení produktivity skladových operací a zjednodušení zaškolení nových skladníků.

Extreme Networks je lídrem na trhu síťových řešení

Dle světoznámé Gartnerovy studie Magických kvadrantů je náš dlouholetý partner mezi světovými lídry v oblasti prodeje a poskytování síťových řešení v roce 2019.

Blog: RFID vs. NFC. Co bylo první a která je lepší?

Nový příspěvek v našem blogu. Tentokrát jsme se zaměřili na dvě technologie, které zásadně změnily schopnost čtení čárových kódů ve světě. Která z nich je ale lepší?

Představili jsme vám mobilní technologie budoucnosti.

Poslední letošní technologicky zaměřený seminář je za námi. 2 bloky přednášek, plný sál, živé demonstrace produktů a řešení, bohatý přestávkový program se soutěžemi o ceny a také vydatný catering.  

Obdrželi jsme letos další cenu, tentokrát od Ingram Micro CZ

Na zářijové partnerské konferenci pořádané společností Ingram Micro CZ jsme získali ocenění a status - SILVER PARTNER. 

Registrace na seminář je ukončena

Registrace na seminář Využijte potenciál mobilních technologií a automatické identifikace, který se bude konat 25. září 2019 je u konce. 

Zefektivnili jsme skladové operace v Potten & Pannen

Zefektivnili jsme skladové procesy, zvýšili produktivitu, eliminovali chybovost, odolně označili lokace a odbourali náročnou papírovou evidenci. Jaká řešení jsme použili se můžete dočíst v naší nové případové studii. 

Nová mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630

Vylepšete správu skladu pomocí nové mobilní tiskárny ZQ630, která má zmodernizovaný design, pokročilejší technologie tisku, které vám zvýší produktivitu.

Pomáháme znevýhodněným dětem!

KODYS se účastní a podporuje sportvně-charitativní akci s názvem TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, která je pod patronem nadace Terezy Maxové.

Seminář: Využijte potenciál mobilních technologií a auto-ID

Směr a trendy mobilních technologií, operačních systémů, vývoj snímání čárových kódů, novinky v oblasti mobilních terminálů, či správa a nástroje pro jejich nasazení. To vše v jednom dni. 

Vyhněte se rizikům spojených s používání bisfenolu-A

Od 2. ledna 2020 bude zakázána chemická látka bisfenol-A (BPA) při výrobě plastů a některých termo materiálů, jako jsou např. etikety. 

Nový typ voskovo-pryskyřičné pásky do stolních tiskáren Zebra

Představujeme vám novou barvicí pásku Zebra 3300 High Performance Wax/Resin, která je určena do malých stolních tiskáren Zebra.

Nové informační kiosky Zebra CC600 a CC6000

S velkým výkonem a obrazovkou, snímačem čárového kódu a bohatou sadou aplikací pozvednou nové info kiosky řady CC6x úroveň nakupování výše. Přesvědčte se ...

Reportáž ze semináře Chytrá logistika - od skladu k zákazníkovi

Druhý seminář byl zaměřen na komplexní řešení a služby v oblasti logistiky, plánování projektů a dopravy. 2 bloky přednášek, 70 účastníků, živé ukázky byly interesantní pro naše publikum. 

Konference IBCS SPICA Aliance v Bulharsku

Na začátku června proběhla v Bulharsku již tradiční konference IBCS SPICA Aliance.  

Další cena do naší sbírky

Na partnerské konferenci Zebra Technologies, jsme byli oceněni za nárůst prodeje spotřebního materiálu za rok 2018.

Změna adresy servisního centra Zebra Technologies!

Důležité upozornění: Od 17. června 2019 zasílejte své produkty Zebra EVM - mobilní terminály a skenovací zařízení vyžadující opravu na novou adresu. 

Nové průmyslové tablety Zebra ET51 & ET56

Zebra představuje elegantní, nejtenčí i nejlehčí tablety ze své robustní řady. Jsou nástupcem ET50 & ET55. Tablety jsou vhodné pro oblasti maloobchodu, logistiky, zdravotnictví či dopravy.

Získali jsme významné ocenění od společnosti Honeywell

V rámci IBCS Group jsme dostali cenu od našeho partnera Honeywell, jako nejrychleji rostoucí partner pro rok 2018 v Budapešti. 

Pozvánka na seminář: Chytrá logistika - od skladu k zákazníkovi

Řízený sklad jako základ efektivní logistiky, systém pro plánování a optimalizaci tras, poradentsví a projektové řízení, novinky v oblasti mobilních terminálů, tiskáren či nástroje a jejich správa. To vše v jednom dni.

Připravte se na budoucnost s operačním systémem Android

Společnost Microsoft ukončí již brzy podporu svých operačních systémů Windows Embedded Handheld a Embedded Compact. Připravte se na budoucnost co nejrychleji, abyste mohli začít plánovat svou strategii.

 

Potřebujete terminál, kde ergonomie a výkon jsou na prvním místě?

Nejnovější verze revolučního mobilního terminálu řady TC8000 je tady! Zebra TC8300 přináší nová vylepšení, která díky své ergonomii mají přinést 14% zvýšení produktivity práce a mnohem více. Přesvědčte se sami...

Posuňte efektivitu skladových operací na novou úroveň

Nová vlajková loď od Zebra Technologies právě dorazila. Nejodolnější a nejvýkonější mobilní terminál MC9300 dá vašim skladovým operacím nový rozměr.  

Zebra Technologies se spojila s Xplore Technologies

Společnost Xplore je výrobcem odolných tabletů a dalšího příslušenství určeného především do náročných podmínek. Díky této akvizici rozšiřujeme portfolio odolných průmyslových tabletů. 

Chcete, aby vaše stráže fungovaly efektivně a v bezpečí?

Díky mobilním terminálům TC56 jsme zlepšili dobu odezvy poplachu bezpečnostních stráží společnosti SECURITAS o 10%. Nevěříte? Přesvědčte se sami...

Představili jsme vám nástroje pro efektivní řízení skladu

V pražských Strašnicích jsme uspořádali seminář zaměřený na nástroje, pomocí kterých můžete efektivně řídit svůj sklad. 2 bloky přednášek, 80 účastníků, ano povedlo se. 

Nové softwarové řešení pro evidenci majetku EVIDEI

Tentokrát se v naší softwarové kuchyni upeklo nové řešení sloužící pro evidenci a inventarizaci majetku. Systém EVIDEI je rychlý, přesný a efektivní nástroj, který vám urychlí práci s evidencí majetku až o 20%. 

Zavedení nové směrnice tabákových výrobků se blíží

Dodržování nových pravidel by mělo být zajištěno do května 2019. Přečtěte si více o těchto požadavcích, abyste mohli začít plánovat svou strategii.

Aktualizace RFID terminálů MC33 - řízení zásob bude nyní hračka

Potřebujete obnovit portfólio RFID snímačů? MC3390R je založen na modelu řady MC3300, který nabízí skvělý výkon na platformě Android, čímž přináší staré čtení RFID operací do moderní doby.

Nová řada snímačů Zebra DS9900 - ideální parťák v retailu

Nemusíte se bát dlouhých front u pokladen, nebo váznoucího procesu při zaplacení. Stačí vybavit své zaměstnance vhodným nástrojem pro snímání etiket, štítků, jakým je nová řada snímačů Zebra DS9900.

Akreditace s GS1 Czech Republic 2019

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2019 budeme i nadále akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Víte, jakými nástroji zvýšíte efektivitu svého skladu?

Říkají vám něco pojmy jako efektivní skladování, řízený sklad, chytré značení skladových pozic nebo technologie Pick by Voice? Pokud ne, tak přijďte na náš skladový seminář.  

Úvodní slovo ředitele KODYS

Krátké ohlédnutí za loňským rokem a vize pro letošní rok 2019 očima ředitele společnosti Jana Příhody.

Pohodový vánoční čas a šťastný nový rok 2019!

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho osobních, ale i obchodních úspěchů v novém roce 2019.

SpeedCHAIN 2018

Na největší logistické konferenci v regionu střední Evropy SpeedCHAIN jsme uspořádali panelovou diskuzi věnované odolnému a kvalitnímu značení, které je základem pro fungování systému WMS.  

IBCS & SPICA Sales Meeting

Minulý týden proběhlo na Slovensku setkání obchodních ředitelů aliance IBCS & SPICA Group. 

SpeedCHAIN 2018 se blíží!

Rádi bychom vás informovali, že 13. ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN je za dveřmi. Přijďte si nás poslechnou na panelovou diskuzi 7. listopadu do Břevnovského kláštera.

Představili jsme vám trendy v oblasti automatické identifikace

Poslední letošní seminář zaměřený na trendy v automatické identifikaci máme za sebou. 2 bloky přednášek, 70 účastníků, konzultace i živé ukázky byly interesantní pro naše publikum.

Spojení IBCS Group a SPICA Group do Aliance

IBCS Group a SPICA Group oznámily uzavření strategického partnerství s cílem globálně nabízet zákazníkům unikátní kombinaci svých společných řešení, zkušeností a služeb. 

Kodysový víkend v Čičmanech

Minulý víkend jsme byli na našem velmi oblíbeném teambuildingu na Slovensku - utužování vztahů s našimi slovenskými kolegy se jako vždycky povedlo!

Nové mobilní dotykové terminály TC52/TC57 a TC72/TC77 jsou tady

Podívejte se na nové mobilní dotykové terminály Zebra, které pomáhají retailovým, výrobním a logistickým firmám posílit jejich produktivitu. 

Kodysová plavba parníkem po Vltavě

V pátek 21. září 2018 jsme uspořádali pro naše zákazníky společenskou akci - plavbu parníkem po Vltavě.  

Palety s cukrem máme pod dohledem

Zavedli jsem automatizovaný systém pro vysledovatelnost produktů s využitím čárového kódu a aplikátory etiket pro společenost Tereos TTD.

Pozvednout laťku výše - autografie Briana Marcela

Vizionář a spoluzakladatel KODYSu, Brian Marcel vydal svou autobiografii s názvem "Raise the Bar, Change the Game".

Extreme Networks mezi top hráči

Dle světoznámé Gartnerovy studie Magických kvadrantů, se náš partner dostal mezi špičku světových lídrů v oblasti prodeje a poskytování síťových řešení.

Zveme vás na seminář: Trendy v oblasti automatické identifikace

Směřování v oblasti mobilních operačních systémů, vývoj ve snímání čárových kódů, novinky v oblasti mobilních terminálů, tiskáren či správa a nástroje pro jejich nasazení. To vše v jednom dni. 

Certifikace HighJump Supply Chain Advantage

Opět se můžeme pochlubit našimi kolegy, kteří získali certifikaci na systém řízeného skladu HighJump Supply Chain Advantage. 

Nová série tiskáren ZQ600 - další krok vpřed v mobilním tisku

Je asi milión důvodů, proč se předchozí řada QLn zapsala svou unikátností a výkonem do historie mobilních tiskáren. Nová řada mobilních tiskáren řady ZQ600 jde ještě dál. 

Odolně označený sklad pro Goldbeck Prefabeton

Zajímá Vás, jak a čím se dají označit skladové prostory, lokace či palety tak, aby vyhovovaly náročným a neustále měnícím se podmínkám? Tak čtěte dále.

Šplháme v žebříčku TOP 100 ICT společností v ČR nahoru!

Skvělá zpráva! V aktuálním žebříčku TOP 100 ICT společností jsme se vyhoupli z 69 místa na 43 místo.

Expedujeme 15 palet terminálů TC56!

Naši kolegové ve skladu jsou zavaleni materiálem. Připravují totiž k expedici 15 palet terminálů TC56.

Zebra LIFEGUARD - bezpečnostní stráž mobilních zařízení

Nenechte své zákazníky riskovat a prodlužte životnost svých mobilních zařízení s operačním systémem Android. 

Keramické etikety - Ceralabel

Potřebujete během výrobního procesu značit produkty, které procházejí při výrobě extrémními teplotami? Lze to! Vaši situaci vyřeší keramické etikety, které jsou určené do extrémních aplikací, protože odolávají vysokým teplotám až do 1650 °C.

Představili jsme vám nástroje pro efektivní řízení skladu

V KC Greenpoint jsem uspořádali seminář zaměřený na nástroje, kterými můžete efektivně řídit svůj sklad. 2 bloky přednášek, přes 80 účastníků, konzultace i ukázky produktů byly interesantní pro naše publikum. 

Nové řešení pro logistiku a skladování - K.inspector

Představujeme Vám nový systém K.inspector, který lze používat pro systematickou i namátkovou kontrolu kompletnosti Vámi vychystaných objednávek a tím posouvá míru spolehlivosti Vašeho skladu na další úroveň. 

Nová série tiskáren plastových karet Zebra ZC100 a ZC300

Tiskárny plastových karet Zebra ZC100 a ZC300 představují novou úroveň tisku, jednoduchého užívání a flexibility pro každodenní práci ve vaší společnosti. 

Zveme vás na seminář: Nástroje pro efektivní řízení skladu

Efektivní skladování, systém řízeného skladu, kontrola balení a nakládky, hlasové vychystávání, značení skladů či implementace standardů v logistice a více v jednom dni.

Kongres Pharma Profit 2018

Tento farmaceutický kongres se nemohl obejít bez naší účasti, na které jsme participovali společně s GS1 Czech Republic. 

Zebra 3600 jsou ultra-odolné snímače čárových kódů

Série 3600 je vybavena nejmodernější technologií pro dosažení nejvyšší odolnosti proti pádu, nárazu, prachu či vodě v průmyslu, v kombinaci s vynikajícími čtecími schopnostmi.

Chcete snímače, které zvládnout snímat 2D kódy na léčivech?

Nabízíme Vám snímače splňující požadavky na snímání 2D kódů dle směrnice EU 2011/62 pro dosledovatelnost léčiv.

KODYS představil svá řešení, jak efektivně řídit sklad

Uspořádali jsme letos první odborný seminář, zaměřený na efektivní řízení skladu. 

Návštěva v GOLDBECKU

Minulý týden jsme se jeli podívat za zákazníkem GOLDBECK Prefabeton, s. r. o., což je přední výrobcem železobetonových konstrukčních prvků. 

Jsme na Instagramu!

Jsme Vám blíž. Nyní nás můžete sledovat oficiálně i na Instagramu.

Nová TC25 - odolný chytrý telefon pro práci

K dispozici máte vše, co je třeba, aby Vaše práce byla ještě efektivnější, rychlejší a chytřejší - nikoliv delší a náročnější. 

Certifikace Extreme Networks

Opět se máme čím pochlubit! Stali jsme se autorizovaným partnerem společnosti Extreme Networks v oblasti řešení bezdrátových sítí. 

Seminář: Efektivní řízení skladu

Efektivita skladování, skladové procesy, systém řízeného skladu (WMS), kontrola balení a nakládky, značení skladů, nejnovější trendy v logistice a více v jednom dni.

Hologramy

Řešíte otázku možného duplikování Vašich přístupových karet? Chcete se vyvarovat zneužívání karet při vstupech do Vašich firem? V tom případě se obraťte na naše specialisty v oblasti plastových karet. 

Certifikace Honeywell Printer Service Provider

Stali jsme se autorizovaným poskytovatelem servisních služeb pro tiskárny etiket Honeywell. 

Akreditace s GS1 Czech republic 2018

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2018 budeme stále akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Slovo ředitele KODYS

Krátké ohlédnutí za loňským rokem a vize pro letošní rok 2018 očima ředitele společnosti KODYS, Jana Příhody.  

Nová řada mobilních terminálů MC3300

Elegantní a tenký terminál Zebra MC3300 je nejlepší ve své třídě. Špičkově vybavený a lehce ovladatelný terminál nabízí spoustu technologických novinek a možností.

V Moviantu jsme zredukovali počet reklamací pomocí K.voice

Úspěšně jsme dotáhli projekt pro společnost Movianto do vítězného konce. Movianto Česká republika, s.r.o. poskytuje logistické a distribuční služby pro farmaceutický, biotechnologický a zdravotnický průmysl. 

MC55X je kombinací nejnovějších technologií v elegantním stylu

Navenek elegantní a stylový, uvnitř výkonný a inteligentní přístroj umožňuje pracovníkům zvládat i ty nejnáročnější operace.

ZQ320 mobilní tiskárna pro tisk etiket a pokladních účtenek

ZQ32O představuje cenově dostupnou mobilní tiskárnu, která přináší vysokou hodnotu pro vaše podnikání. 

Nové desktopové tiskárny ZD420 a ZD620

Tiskárny ZD420 a ZD620 představují novou úroveň snadného užívání a flexibilitu v každodenní podnikové činnosti, přičemž přispívají ke snižování firemních nákladů.

SpeedCHAIN 2017

Byli jsme účastníci panelové diskuze na největší logistické konferenci v regionu střední Evropy zvané SpeedCHAIN 2017. 

Accellos je součástí Körber AG

Společnost Accellos, výrobce systému řízeného skladnu (WMS), se stává součástí koncernu Körber AG 

Nový elegantní terminál Zebra TC20

Menší vzrůstem, ale velký výkonem. To je odolný ruční terminál TC20 určený pro indoor prostředí středně velkých podniků.

Kodysový víkend v Blansku

O víkendu 6. – 8. 10. 2017, jsme opět utužili naše československé kodysácké vztahy v srdci Moravského Krasu.

KODYS představil nejnovější trendy v oblasti automatické identifikace.

Společnost KODYS uspořádala již tradiční odborný seminář, zaměřený na téma: Technologické novinky v oblasti automatické identifikace.

Unikátní porfolio terminálů s Androidem

Přinášíme vám nejširší portfolio mobilních terminálů s Androidem od výrobce Zebra technologies.

Orientace v bludišti mobility

10 důvodů proč vybrat terminály Zebra s Androidem

Po rozšíření Androidu na chytrých telefonech se tento operační systém výrazně rozšiřuje i na odolné mobilní terminály. Proč zvolit terminály s Androidem od Zebra Technologies?

Inovace: nová generace tiskáren ZT510, ZT610 a ZT620

Používáte tiskárny Zebra 105 nebo Zebra Xi? Je tu nová generace, která navazuje na tyto úspěšné modely. Co přinášejí nového?

Consumables meeting v Krakově

Ke konci června proběhl v Krakově IBCS Consumables Meeting, na kterém se setkala naše mezinárodní skupina spotřebního materiálu.

Workshop na téma hlasového vychystávání se povedl

Ne všechna témata, o kterých se dá v oblasti logistiky diskutovat jsou pro tak velké skupiny, se kterými se potkáváme na našich pravidelných seminářích. Proto jsme přišli také s konceptem menších workshopům.

Postupně automatizujeme skladové procesy ve Feroně

V rámci projektu automatizace skladových procesů, jsme společnosti Ferona pomohli optimalizovat proces příjmu těžkého materiálu na sklad a odbourat papírovou evidenci.

Kodys má nové webové stránky

Po několika měsících jsme dospěli do stádia, kdy jsme se rozhodli spustit naše nové webové stránky, na kterých došlo k několika zásadním změnám.

Opakovaný seminář "Efektivní řízení skladu"

24. května proběhlo pro velký zájem opakování semináře na téma „Efektivní řízení skladu“. Tentokrát jsme se kromě hlavního tématu řízení skladu, věnovali také dvěma samostatným.

Pro velký zájem opakujeme. Seminář "Systém řízeného skladu"

Pro velký zájem o účast na březnovém semináři jsme se rozhodli tento seminář zopakovat v květnu. Opět Vás tedy zveme na seminář Systém řízeného skladu, kde se dozvíte, jak zvýšit efektivitu skladu a snížit chybovost skladových procesů. a

Kodys dodal terminály Zebra TC8000 pro společnost KS Kolbenschmidt

Společnost KS Kolbenschmidt, vyrábějící díly pro automotive průmysl, minulý rok vybudovala nový expediční sklad o rozloze 6000m2 a zavedla systém pro řízení skladu. Důležitou otázkou byl výběr samotných mobilních terminálů, kde byl důraz kladen hlavně na velmi vysokou odolnost, výdrž baterie a ...

K.collect obdržel certifikaci Zebra Technologies

Společnost Zebra Technologies úspěšně dokončila testování a s ním spojenou  certifikaci našeho produktu pro mobilní sběr dat K.collect. Tímto procesem tak potvrdila jeho plnou kompatibilitu s terminálem Zebra WT6000.

Dobrá zpráva. Rosteme!

Leden jsme si dali na to, abychom přesně spočítali, jak jsme se vedli v roce 2016. A máme radost. Dosáhli jsme historicky nejvyššího obratu za 25 let fungování naši společnosti.

Podpůrné řešení výroby obchodních balení a expedice ve společnosti EFES

Společnost KODYS, spol. s r.o. dodala HW a SW řešení využívané při zpracování a přípravě obchodních balení pro zákazníky společnosti EFES, spol. s r.o. Tento systém dodává informace do ERP s detailem na jednotlivé šarže a pomáhá tak poskytovat informace o aktuálním stavu zásob a stavu rozpracovanosti...

Slovo ředitele

K začátku roku mi dovolte pár slov. Uplynulý rok 2016 si budeme pamatovat jako velmi úspěšný, kdy se nám opět podařilo posunout limity a dosáhnout historicky největšího obratu naši společnosti.

Představujeme skvělé mobilní terminály Zebra TC51 a TC 56

Jak se říká – To nejlepší na konec. Se závěrem roku představujeme nové mobilní terminály Zebra TC 51 a TC 56. Tyto terminály v sobě spojují aktuální trendy v oblasti mobilních telefonů a odolné provedení pro každodenní práci, které vydrží roky.

Kodys akreditovaným partnerem GS1 Czech republic i pro rok 2017

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2017 budeme akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Padají vám venkovní etikety? Umíme vám pomoci

Zima je tady. Co ale dělat, když potřebujete značit chladný materiál ve venkovních prostorách, kde normální etikety nedrží? Máme řešení!

Super hrdina do skladu: WT6000

Chcete, aby ve Vašem skladu pracovali super skladníci? Máme pro Vás řešení! Zvýšení produktivity až o 17%. Snížení chybovosti až o 39%. Volné ruce. Android. To je nový WT6000.

Hlasové řešení pro kontrolu motorů

Hlasové technologie pro provádění revizí nebo výstupní kontroly? V Lufthanse používají hlasové řešení od Vocollectu na provádění kontroly a údržby. Lufthansa Technik je celosvětovým poskytovatelem oprav civilních letadel. Součástí údržby jsou i opravy a pravidelné kontroly stavu palubních generátorů elektrické energie (Auxiliary Power Unit -...

Ještě jednou k oslavě narozenin KODYSu

V červnu tohoto roku slavil KODYS 25 let od svého vzniku. Oslava byla uspořádána na lodi, proběhla vyhlídková jízda večerní Prahou po Vltavě.