Aktuality

Představili jsme vám mobilní technologie budoucnosti.

Poslední letošní technologicky zaměřený seminář je za námi. 2 bloky přednášek, plný sál, živé demonstrace produktů a řešení, bohatý přestávkový program se soutěžemi o ceny a také vydatný catering.  

Obdrželi jsme letos další cenu, tentokrát od Ingram Micro CZ

Na zářijové partnerské konferenci pořádané společností Ingram Micro CZ jsme získali ocenění a status - SILVER PARTNER. 

Registrace na seminář je ukončena

Registrace na seminář Využijte potenciál mobilních technologií a automatické identifikace, který se bude konat 25. září 2019 je u konce. 

Zefektivnili jsme skladové operace v Potten & Pannen

Zefektivnili jsme skladové procesy, zvýšili produktivitu, eliminovali chybovost, odolně označili lokace a odbourali náročnou papírovou evidenci. Jaká řešení jsme použili se můžete dočíst v naší nové případové studii. 

Nová mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630

Vylepšete správu skladu pomocí nové mobilní tiskárny ZQ630, která má zmodernizovaný design, pokročilejší technologie tisku, které vám zvýší produktivitu.

Pomáháme znevýhodněným dětem!

KODYS se účastní a podporuje sportvně-charitativní akci s názvem TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, která je pod patronem nadace Terezy Maxové.

Uvádíme na trh nové řešení K.warehouse

Rádi bychom vám představili naše nové řešení pro řízení skladu K.warehouse, které s podporou automatické identifikace zefektivní a optimalizuje práci a pohyb zboží ve skladu v reálném čase. 

Seminář: Využijte potenciál mobilních technologií a auto-ID

Směr a trendy mobilních technologií, operačních systémů, vývoj snímání čárových kódů, novinky v oblasti mobilních terminálů, či správa a nástroje pro jejich nasazení. To vše v jednom dni. 

Vyhněte se rizikům spojených s používání bisfenolu-A

Od 2. ledna 2020 bude zakázána chemická látka bisfenol-A (BPA) při výrobě plastů a některých termo materiálů, jako jsou např. etikety. 

Nový typ voskovo-pryskyřičné pásky do stolních tiskáren Zebra

Představujeme vám novou barvicí pásku Zebra 3300 High Performance Wax/Resin, která je určena do malých stolních tiskáren Zebra.

Nové informační kiosky Zebra CC600 a CC6000

S velkým výkonem a obrazovkou, snímačem čárového kódu a bohatou sadou aplikací pozvednou nové info kiosky řady CC6x úroveň nakupování výše. Přesvědčte se ...

Reportáž ze semináře Chytrá logistika - od skladu k zákazníkovi

Druhý seminář byl zaměřen na komplexní řešení a služby v oblasti logistiky, plánování projektů a dopravy. 2 bloky přednášek, 70 účastníků, živé ukázky byly interesantní pro naše publikum. 

Konference IBCS SPICA Aliance v Bulharsku

Na začátku června proběhla v Bulharsku již tradiční konference IBCS SPICA Aliance.  

Další cena do naší sbírky

Na partnerské konferenci Zebra Technologies, jsme byli oceněni za nárůst prodeje spotřebního materiálu za rok 2018.

Změna adresy servisního centra Zebra Technologies!

Důležité upozornění: Od 17. června 2019 zasílejte své produkty Zebra EVM - mobilní terminály a skenovací zařízení vyžadující opravu na novou adresu. 

Nové průmyslové tablety Zebra ET51 & ET56

Zebra představuje elegantní, nejtenčí i nejlehčí tablety ze své robustní řady. Jsou nástupcem ET50 & ET55. Tablety jsou vhodné pro oblasti maloobchodu, logistiky, zdravotnictví či dopravy.

Získali jsme významné ocenění od společnosti Honeywell

V rámci IBCS Group jsme dostali cenu od našeho partnera Honeywell, jako nejrychleji rostoucí partner pro rok 2018 v Budapešti. 

Pozvánka na seminář: Chytrá logistika - od skladu k zákazníkovi

Řízený sklad jako základ efektivní logistiky, systém pro plánování a optimalizaci tras, poradentsví a projektové řízení, novinky v oblasti mobilních terminálů, tiskáren či nástroje a jejich správa. To vše v jednom dni.

Připravte se na budoucnost s operačním systémem Android

Společnost Microsoft ukončí již brzy podporu svých operačních systémů Windows Embedded Handheld a Embedded Compact. Připravte se na budoucnost co nejrychleji, abyste mohli začít plánovat svou strategii.

 

Potřebujete terminál, kde ergonomie a výkon jsou na prvním místě?

Nejnovější verze revolučního mobilního terminálu řady TC8000 je tady! Zebra TC8300 přináší nová vylepšení, která díky své ergonomii mají přinést 14% zvýšení produktivity práce a mnohem více. Přesvědčte se sami...

Posuňte efektivitu skladových operací na novou úroveň

Nová vlajková loď od Zebra Technologies právě dorazila. Nejodolnější a nejvýkonější mobilní terminál MC9300 dá vašim skladovým operacím nový rozměr.  

Zebra Technologies se spojila s Xplore Technologies

Společnost Xplore je výrobcem odolných tabletů a dalšího příslušenství určeného především do náročných podmínek. Díky této akvizici rozšiřujeme portfolio odolných průmyslových tabletů. 

Chcete, aby vaše stráže fungovaly efektivně a v bezpečí?

Díky mobilním terminálům TC56 jsme zlepšili dobu odezvy poplachu bezpečnostních stráží společnosti SECURITAS o 10%. Nevěříte? Přesvědčte se sami...

Představili jsme vám nástroje pro efektivní řízení skladu

V pražských Strašnicích jsme uspořádali seminář zaměřený na nástroje, pomocí kterých můžete efektivně řídit svůj sklad. 2 bloky přednášek, 80 účastníků, ano povedlo se. 

Nové softwarové řešení pro evidenci majetku EVIDEI

Tentokrát se v naší softwarové kuchyni upeklo nové řešení sloužící pro evidenci a inventarizaci majetku. Systém EVIDEI je rychlý, přesný a efektivní nástroj, který vám urychlí práci s evidencí majetku až o 20%. 

Zavedení nové směrnice tabákových výrobků se blíží

Dodržování nových pravidel by mělo být zajištěno do května 2019. Přečtěte si více o těchto požadavcích, abyste mohli začít plánovat svou strategii.

Aktualizace RFID terminálů MC33 - řízení zásob bude nyní hračka

Potřebujete obnovit portfólio RFID snímačů? MC3390R je založen na modelu řady MC3300, který nabízí skvělý výkon na platformě Android, čímž přináší staré čtení RFID operací do moderní doby.

Nová řada snímačů Zebra DS9900 - ideální parťák v retailu

Nemusíte se bát dlouhých front u pokladen, nebo váznoucího procesu při zaplacení. Stačí vybavit své zaměstnance vhodným nástrojem pro snímání etiket, štítků, jakým je nová řada snímačů Zebra DS9900.

Akreditace s GS1 Czech Republic 2019

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2019 budeme i nadále akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Víte, jakými nástroji zvýšíte efektivitu svého skladu?

Říkají vám něco pojmy jako efektivní skladování, řízený sklad, chytré značení skladových pozic nebo technologie Pick by Voice? Pokud ne, tak přijďte na náš skladový seminář.  

Úvodní slovo ředitele KODYS

Krátké ohlédnutí za loňským rokem a vize pro letošní rok 2019 očima ředitele společnosti Jana Příhody.

Pohodový vánoční čas a šťastný nový rok 2019!

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho osobních, ale i obchodních úspěchů v novém roce 2019.

SpeedCHAIN 2018

Na největší logistické konferenci v regionu střední Evropy SpeedCHAIN jsme uspořádali panelovou diskuzi věnované odolnému a kvalitnímu značení, které je základem pro fungování systému WMS.  

IBCS & SPICA Sales Meeting

Minulý týden proběhlo na Slovensku setkání obchodních ředitelů aliance IBCS & SPICA Group. 

SpeedCHAIN 2018 se blíží!

Rádi bychom vás informovali, že 13. ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN je za dveřmi. Přijďte si nás poslechnou na panelovou diskuzi 7. listopadu do Břevnovského kláštera.

Představili jsme vám trendy v oblasti automatické identifikace

Poslední letošní seminář zaměřený na trendy v automatické identifikaci máme za sebou. 2 bloky přednášek, 70 účastníků, konzultace i živé ukázky byly interesantní pro naše publikum.

Spojení IBCS Group a SPICA Group do Aliance

IBCS Group a SPICA Group oznámily uzavření strategického partnerství s cílem globálně nabízet zákazníkům unikátní kombinaci svých společných řešení, zkušeností a služeb. 

Kodysový víkend v Čičmanech

Minulý víkend jsme byli na našem velmi oblíbeném teambuildingu na Slovensku - utužování vztahů s našimi slovenskými kolegy se jako vždycky povedlo!

Nové mobilní dotykové terminály TC52/TC57 a TC72/TC77 jsou tady

Podívejte se na nové mobilní dotykové terminály Zebra, které pomáhají retailovým, výrobním a logistickým firmám posílit jejich produktivitu. 

Kodysová plavba parníkem po Vltavě

V pátek 21. září 2018 jsme uspořádali pro naše zákazníky společenskou akci - plavbu parníkem po Vltavě.  

Palety s cukrem máme pod dohledem

Zavedli jsem automatizovaný systém pro vysledovatelnost produktů s využitím čárového kódu a aplikátory etiket pro společenost Tereos TTD.

Pozvednout laťku výše - autografie Briana Marcela

Vizionář a spoluzakladatel KODYSu, Brian Marcel vydal svou autobiografii s názvem "Raise the Bar, Change the Game".

Extreme Networks mezi top hráči

Dle světoznámé Gartnerovy studie Magických kvadrantů, se náš partner dostal mezi špičku světových lídrů v oblasti prodeje a poskytování síťových řešení.

Zveme vás na seminář: Trendy v oblasti automatické identifikace

Směřování v oblasti mobilních operačních systémů, vývoj ve snímání čárových kódů, novinky v oblasti mobilních terminálů, tiskáren či správa a nástroje pro jejich nasazení. To vše v jednom dni. 

Certifikace HighJump Supply Chain Advantage

Opět se můžeme pochlubit našimi kolegy, kteří získali certifikaci na systém řízeného skladu HighJump Supply Chain Advantage. 

Nová série tiskáren ZQ600 - další krok vpřed v mobilním tisku

Je asi milión důvodů, proč se předchozí řada QLn zapsala svou unikátností a výkonem do historie mobilních tiskáren. Nová řada mobilních tiskáren řady ZQ600 jde ještě dál. 

Odolně označený sklad pro Goldbeck Prefabeton

Zajímá Vás, jak a čím se dají označit skladové prostory, lokace či palety tak, aby vyhovovaly náročným a neustále měnícím se podmínkám? Tak čtěte dále.

Šplháme v žebříčku TOP 100 ICT společností v ČR nahoru!

Skvělá zpráva! V aktuálním žebříčku TOP 100 ICT společností jsme se vyhoupli z 69 místa na 43 místo.

Expedujeme 15 palet terminálů TC56!

Naši kolegové ve skladu jsou zavaleni materiálem. Připravují totiž k expedici 15 palet terminálů TC56.

Zebra LIFEGUARD - bezpečnostní stráž mobilních zařízení

Nenechte své zákazníky riskovat a prodlužte životnost svých mobilních zařízení s operačním systémem Android. 

Keramické etikety - Ceralabel

Potřebujete během výrobního procesu značit produkty, které procházejí při výrobě extrémními teplotami? Lze to! Vaši situaci vyřeší keramické etikety, které jsou určené do extrémních aplikací, protože odolávají vysokým teplotám až do 1650 °C.

Představili jsme vám nástroje pro efektivní řízení skladu

V KC Greenpoint jsem uspořádali seminář zaměřený na nástroje, kterými můžete efektivně řídit svůj sklad. 2 bloky přednášek, přes 80 účastníků, konzultace i ukázky produktů byly interesantní pro naše publikum. 

Nové řešení pro logistiku a skladování - K.inspector

Představujeme Vám nový systém K.inspector, který lze používat pro systematickou i namátkovou kontrolu kompletnosti Vámi vychystaných objednávek a tím posouvá míru spolehlivosti Vašeho skladu na další úroveň. 

Nová série tiskáren plastových karet Zebra ZC100 a ZC300

Tiskárny plastových karet Zebra ZC100 a ZC300 představují novou úroveň tisku, jednoduchého užívání a flexibility pro každodenní práci ve vaší společnosti. 

Zveme vás na seminář: Nástroje pro efektivní řízení skladu

Efektivní skladování, systém řízeného skladu, kontrola balení a nakládky, hlasové vychystávání, značení skladů či implementace standardů v logistice a více v jednom dni.

Kongres Pharma Profit 2018

Tento farmaceutický kongres se nemohl obejít bez naší účasti, na které jsme participovali společně s GS1 Czech Republic. 

Zebra 3600 jsou ultra-odolné snímače čárových kódů

Série 3600 je vybavena nejmodernější technologií pro dosažení nejvyšší odolnosti proti pádu, nárazu, prachu či vodě v průmyslu, v kombinaci s vynikajícími čtecími schopnostmi.

Chcete snímače, které zvládnout snímat 2D kódy na léčivech?

Nabízíme Vám snímače splňující požadavky na snímání 2D kódů dle směrnice EU 2011/62 pro dosledovatelnost léčiv.

KODYS představil svá řešení, jak efektivně řídit sklad

Uspořádali jsme letos první odborný seminář, zaměřený na efektivní řízení skladu. 

Návštěva v GOLDBECKU

Minulý týden jsme se jeli podívat za zákazníkem GOLDBECK Prefabeton, s. r. o., což je přední výrobcem železobetonových konstrukčních prvků. 

Jsme na Instagramu!

Jsme Vám blíž. Nyní nás můžete sledovat oficiálně i na Instagramu.

Nová TC25 - odolný chytrý telefon pro práci

K dispozici máte vše, co je třeba, aby Vaše práce byla ještě efektivnější, rychlejší a chytřejší - nikoliv delší a náročnější. 

Certifikace Extreme Networks

Opět se máme čím pochlubit! Stali jsme se autorizovaným partnerem společnosti Extreme Networks v oblasti řešení bezdrátových sítí. 

Seminář: Efektivní řízení skladu

Efektivita skladování, skladové procesy, systém řízeného skladu (WMS), kontrola balení a nakládky, značení skladů, nejnovější trendy v logistice a více v jednom dni.

Hologramy

Řešíte otázku možného duplikování Vašich přístupových karet? Chcete se vyvarovat zneužívání karet při vstupech do Vašich firem? V tom případě se obraťte na naše specialisty v oblasti plastových karet. 

Certifikace Honeywell Printer Service Provider

Stali jsme se autorizovaným poskytovatelem servisních služeb pro tiskárny etiket Honeywell. 

Akreditace s GS1 Czech republic 2018

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2018 budeme stále akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Slovo ředitele KODYS

Krátké ohlédnutí za loňským rokem a vize pro letošní rok 2018 očima ředitele společnosti KODYS, Jana Příhody.  

Nová řada mobilních terminálů MC3300

Elegantní a tenký terminál Zebra MC3300 je nejlepší ve své třídě. Špičkově vybavený a lehce ovladatelný terminál nabízí spoustu technologických novinek a možností.

V Moviantu jsme zredukovali počet reklamací pomocí K.voice

Úspěšně jsme dotáhli projekt pro společnost Movianto do vítězného konce. Movianto Česká republika, s.r.o. poskytuje logistické a distribuční služby pro farmaceutický, biotechnologický a zdravotnický průmysl. 

MC55X je kombinací nejnovějších technologií v elegantním stylu

Navenek elegantní a stylový, uvnitř výkonný a inteligentní přístroj umožňuje pracovníkům zvládat i ty nejnáročnější operace.

ZQ320 mobilní tiskárna pro tisk etiket a pokladních účtenek

ZQ32O představuje cenově dostupnou mobilní tiskárnu, která přináší vysokou hodnotu pro vaše podnikání. 

Nové desktopové tiskárny ZD420 a ZD620

Tiskárny ZD420 a ZD620 představují novou úroveň snadného užívání a flexibilitu v každodenní podnikové činnosti, přičemž přispívají ke snižování firemních nákladů.

SpeedCHAIN 2017

Byli jsme účastníci panelové diskuze na největší logistické konferenci v regionu střední Evropy zvané SpeedCHAIN 2017. 

Accellos je součástí Körber AG

Společnost Accellos, výrobce systému řízeného skladnu (WMS), se stává součástí koncernu Körber AG 

Nový elegantní terminál Zebra TC20

Menší vzrůstem, ale velký výkonem. To je odolný ruční terminál TC20 určený pro indoor prostředí středně velkých podniků.

Kodysový víkend v Blansku

O víkendu 6. – 8. 10. 2017, jsme opět utužili naše československé kodysácké vztahy v srdci Moravského Krasu.

Terminál MC9200 s novým snímacím modulem

Terminál řady MC9200 s novým snímacím modulem na čtení pro velké vzdálenosti.

KODYS představil nejnovější trendy v oblasti automatické identifikace.

Společnost KODYS uspořádala již tradiční odborný seminář, zaměřený na téma: Technologické novinky v oblasti automatické identifikace.

Unikátní porfolio terminálů s Androidem

Přinášíme vám nejširší portfolio mobilních terminálů s Androidem od výrobce Zebra technologies.

Orientace v bludišti mobility

10 důvodů proč vybrat terminály Zebra s Androidem

Po rozšíření Androidu na chytrých telefonech se tento operační systém výrazně rozšiřuje i na odolné mobilní terminály. Proč zvolit terminály s Androidem od Zebra Technologies?

Inovace: nová generace tiskáren ZT510, ZT610 a ZT620

Používáte tiskárny Zebra 105 nebo Zebra Xi? Je tu nová generace, která navazuje na tyto úspěšné modely. Co přinášejí nového?

Consumables meeting v Krakově

Ke konci června proběhl v Krakově IBCS Consumables Meeting, na kterém se setkala naše mezinárodní skupina spotřebního materiálu.

Workshop na téma hlasového vychystávání se povedl

Ne všechna témata, o kterých se dá v oblasti logistiky diskutovat jsou pro tak velké skupiny, se kterými se potkáváme na našich pravidelných seminářích. Proto jsme přišli také s konceptem menších workshopům.

Postupně automatizujeme skladové procesy ve Feroně

V rámci projektu automatizace skladových procesů, jsme společnosti Ferona pomohli optimalizovat proces příjmu těžkého materiálu na sklad a odbourat papírovou evidenci.

Kodys má nové webové stránky

Po několika měsících jsme dospěli do stádia, kdy jsme se rozhodli spustit naše nové webové stránky, na kterých došlo k několika zásadním změnám.

Opakovaný seminář "Efektivní řízení skladu"

24. května proběhlo pro velký zájem opakování semináře na téma „Efektivní řízení skladu“. Tentokrát jsme se kromě hlavního tématu řízení skladu, věnovali také dvěma samostatným.

Pro velký zájem opakujeme. Seminář "Systém řízeného skladu"

Pro velký zájem o účast na březnovém semináři jsme se rozhodli tento seminář zopakovat v květnu. Opět Vás tedy zveme na seminář Systém řízeného skladu, kde se dozvíte, jak zvýšit efektivitu skladu a snížit chybovost skladových procesů. a

Kodys dodal terminály Zebra TC8000 pro společnost KS Kolbenschmidt

Společnost KS Kolbenschmidt, vyrábějící díly pro automotive průmysl, minulý rok vybudovala nový expediční sklad o rozloze 6000m2 a zavedla systém pro řízení skladu. Důležitou otázkou byl výběr samotných mobilních terminálů, kde byl důraz kladen hlavně na velmi vysokou odolnost, výdrž baterie a ...

K.collect obdržel certifikaci Zebra Technologies

Společnost Zebra Technologies úspěšně dokončila testování a s ním spojenou  certifikaci našeho produktu pro mobilní sběr dat K.collect. Tímto procesem tak potvrdila jeho plnou kompatibilitu s terminálem Zebra WT6000.

Dobrá zpráva. Rosteme!

Leden jsme si dali na to, abychom přesně spočítali, jak jsme se vedli v roce 2016. A máme radost. Dosáhli jsme historicky nejvyššího obratu za 25 let fungování naši společnosti.

Podpůrné řešení výroby obchodních balení a expedice ve společnosti EFES

Společnost KODYS, spol. s r.o. dodala HW a SW řešení využívané při zpracování a přípravě obchodních balení pro zákazníky společnosti EFES, spol. s r.o. Tento systém dodává informace do ERP s detailem na jednotlivé šarže a pomáhá tak poskytovat informace o aktuálním stavu zásob a stavu rozpracovanosti...

Slovo ředitele

K začátku roku mi dovolte pár slov. Uplynulý rok 2016 si budeme pamatovat jako velmi úspěšný, kdy se nám opět podařilo posunout limity a dosáhnout historicky největšího obratu naši společnosti.

Představujeme skvělé mobilní terminály Zebra TC51 a TC 56

Jak se říká – To nejlepší na konec. Se závěrem roku představujeme nové mobilní terminály Zebra TC 51 a TC 56. Tyto terminály v sobě spojují aktuální trendy v oblasti mobilních telefonů a odolné provedení pro každodenní práci, které vydrží roky.

Kodys akreditovaným partnerem GS1 Czech republic i pro rok 2017

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2017 budeme akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Padají vám venkovní etikety? Umíme vám pomoci

Zima je tady. Co ale dělat, když potřebujete značit chladný materiál ve venkovních prostorách, kde normální etikety nedrží? Máme řešení!

Super hrdina do skladu: WT6000

Chcete, aby ve Vašem skladu pracovali super skladníci? Máme pro Vás řešení! Zvýšení produktivity až o 17%. Snížení chybovosti až o 39%. Volné ruce. Android. To je nový WT6000.

Hlasové řešení pro kontrolu motorů

Hlasové technologie pro provádění revizí nebo výstupní kontroly? V Lufthanse používají hlasové řešení od Vocollectu na provádění kontroly a údržby. Lufthansa Technik je celosvětovým poskytovatelem oprav civilních letadel. Součástí údržby jsou i opravy a pravidelné kontroly stavu palubních generátorů elektrické energie (Auxiliary Power Unit -...

Ještě jednou k oslavě narozenin KODYSu

V červnu tohoto roku slavil KODYS 25 let od svého vzniku. Oslava byla uspořádána na lodi, proběhla vyhlídková jízda večerní Prahou po Vltavě.