Aktuality

Certifikace Honeywell Printer Service Provider

Stali jsme se autorizovaným poskytovatelem servisních služeb pro tiskárny etiket Honeywell. 

Akreditace s GS1 Czech republic 2018

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2018 budeme stále akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Slovo ředitele KODYS

Krátké ohlédnutí za loňským rokem a vize pro letošní rok 2018 očima ředitele společnosti KODYS, Jana Příhody.  

Nová řada mobilních terminálů MC3300

Elegantní a tenký terminál Zebra MC3300 je nejlepší ve své třídě. Špičkově vybavený a lehce ovladatelný terminál nabízí spoustu technologických novinek a možností.

V Moviantu jsme zredukovali počet reklamací pomocí K.voice

Úspěšně jsme dotáhli projekt pro společnost Movianto do vítězného konce. Movianto Česká republika, s.r.o. poskytuje logistické a distribuční služby pro farmaceutický, biotechnologický a zdravotnický průmysl. 

MC55X je kombinací nejnovějších technologií v elegantním stylu

Navenek elegantní a stylový, uvnitř výkonný a inteligentní přístroj umožňuje pracovníkům zvládat i ty nejnáročnější operace.

ZQ320 mobilní tiskárna pro tisk etiket a pokladních účtenek

ZQ32O představuje cenově dostupnou mobilní tiskárnu, která přináší vysokou hodnotu pro vaše podnikání. 

Nové desktopové tiskárny ZD420 a ZD620

Tiskárny ZD420 a ZD620 představují novou úroveň snadného užívání a flexibilitu v každodenní podnikové činnosti, přičemž přispívají ke snižování firemních nákladů.

SpeedCHAIN 2017

Byli jsme účastníci panelové diskuze na největší logistické konferenci v regionu střední Evropy zvané SpeedCHAIN 2017. 

Accellos je součástí Körber AG

Společnost Accellos, výrobce systému řízeného skladnu (WMS), se stává součástí koncernu Körber AG 

Nový elegantní terminál Zebra TC20

Menší vzrůstem, ale velký výkonem. To je odolný ruční terminál TC20 určený pro indoor prostředí středně velkých podniků.

Kodysový víkend v Blansku

O víkendu 6. – 8. 10. 2017, jsme opět utužili naše československé kodysácké vztahy v srdci Moravského Krasu.

Terminál MC9200 s novým snímacím modulem

Terminál řady MC9200 s novým snímacím modulem na čtení pro velké vzdálenosti.

KODYS představil nejnovější trendy v oblasti automatické identifikace.

Společnost KODYS uspořádala již tradiční odborný seminář, zaměřený na téma: Technologické novinky v oblasti automatické identifikace.

Ukončení registrace na seminář "Technologické novinky v oblasti Auto-ID"

Z důvodu naplnění kapaicity byla ukončena registrace na seminář „Technologické novinky v oblasti automatické identifikace“.

 

Unikátní porfolio terminálů s Androidem

Přinášíme vám nejširší portfolio mobilních terminálů s Androidem od výrobce Zebra technologies.

Orientace v bludišti mobility

10 důvodů proč vybrat terminály Zebra s Androidem

Po rozšíření Androidu na chytrých telefonech se tento operační systém výrazně rozšiřuje i na odolné mobilní terminály. Proč zvolit terminály s Androidem od Zebra Technologies?

Inovace: nová generace tiskáren ZT510, ZT610 a ZT620

Používáte tiskárny Zebra 105 nebo Zebra Xi? Je tu nová generace, která navazuje na tyto úspěšné modely. Co přinášejí nového?

Consumables meeting v Krakově

Ke konci června proběhl v Krakově IBCS Consumables Meeting, na kterém se setkala naše mezinárodní skupina spotřebního materiálu.

Workshop na téma hlasového vychystávání se povedl

Ne všechna témata, o kterých se dá v oblasti logistiky diskutovat jsou pro tak velké skupiny, se kterými se potkáváme na našich pravidelných seminářích. Proto jsme přišli také s konceptem menších workshopům.

Postupně automatizujeme skladové procesy ve Feroně

V rámci projektu automatizace skladových procesů, jsme společnosti Ferona pomohli optimalizovat proces příjmu těžkého materiálu na sklad a odbourat papírovou evidenci.

Kodys má nové webové stránky

Po několika měsících jsme dospěli do stádia, kdy jsme se rozhodli spustit naše nové webové stránky, na kterých došlo k několika zásadním změnám.

Opakovaný seminář "Efektivní řízení skladu"

24. května proběhlo pro velký zájem opakování semináře na téma „Efektivní řízení skladu“. Tentokrát jsme se kromě hlavního tématu řízení skladu, věnovali také dvěma samostatným.

Pro velký zájem opakujeme. Seminář "Systém řízeného skladu"

Pro velký zájem o účast na březnovém semináři jsme se rozhodli tento seminář zopakovat v květnu. Opět Vás tedy zveme na seminář Systém řízeného skladu, kde se dozvíte, jak zvýšit efektivitu skladu a snížit chybovost skladových procesů. a

Seminář "Efektivní řízení skladu"

Dne 22.3.2017 proběhl v hotelu Čertousy další z našich pravidelných seminářů pro zájemce o oblasti logistiky. Tentokrát na téma „Efektivní řízení skladu“.

Kodys dodal terminály Zebra TC8000 pro společnost KS Kolbenschmidt

Společnost KS Kolbenschmidt, vyrábějící díly pro automotive průmysl, minulý rok vybudovala nový expediční sklad o rozloze 6000m2 a zavedla systém pro řízení skladu. Důležitou otázkou byl výběr samotných mobilních terminálů, kde byl důraz kladen hlavně na velmi vysokou odolnost, výdrž baterie a ...

K.collect obdržel certifikaci Zebra Technologies

Společnost Zebra Technologies úspěšně dokončila testování a s ním spojenou  certifikaci našeho produktu pro mobilní sběr dat K.collect. Tímto procesem tak potvrdila jeho plnou kompatibilitu s terminálem Zebra WT6000.

Dobrá zpráva. Rosteme!

Leden jsme si dali na to, abychom přesně spočítali, jak jsme se vedli v roce 2016. A máme radost. Dosáhli jsme historicky nejvyššího obratu za 25 let fungování naši společnosti.

Podpůrné řešení výroby obchodních balení a expedice ve společnosti EFES

Společnost KODYS, spol. s r.o. dodala HW a SW řešení využívané při zpracování a přípravě obchodních balení pro zákazníky společnosti EFES, spol. s r.o. Tento systém dodává informace do ERP s detailem na jednotlivé šarže a pomáhá tak poskytovat informace o aktuálním stavu zásob a stavu rozpracovanosti...

Slovo ředitele

K začátku roku mi dovolte pár slov. Uplynulý rok 2016 si budeme pamatovat jako velmi úspěšný, kdy se nám opět podařilo posunout limity a dosáhnout historicky největšího obratu naši společnosti.

Představujeme skvělé mobilní terminály Zebra TC51 a TC 56

Jak se říká – To nejlepší na konec. Se závěrem roku představujeme nové mobilní terminály Zebra TC 51 a TC 56. Tyto terminály v sobě spojují aktuální trendy v oblasti mobilních telefonů a odolné provedení pro každodenní práci, které vydrží roky.

Kodys akreditovaným partnerem GS1 Czech republic i pro rok 2017

Je nám milou povinností informovat, že i v roce 2017 budeme akreditovaným partnerem GS1 Czech republic.

Padají vám venkovní etikety? Umíme vám pomoci

Zima je tady. Co ale dělat, když potřebujete značit chladný materiál ve venkovních prostorách, kde normální etikety nedrží? Máme řešení!

Super hrdina do skladu: WT6000

Chcete, aby ve Vašem skladu pracovali super skladníci? Máme pro Vás řešení! Zvýšení produktivity až o 17%. Snížení chybovosti až o 39%. Volné ruce. Android. To je nový WT6000.

Hlasové řešení pro kontrolu motorů

Hlasové technologie pro provádění revizí nebo výstupní kontroly? V Lufthanse používají hlasové řešení od Vocollectu na provádění kontroly a údržby. Lufthansa Technik je celosvětovým poskytovatelem oprav civilních letadel. Součástí údržby jsou i opravy a pravidelné kontroly stavu palubních generátorů elektrické energie (Auxiliary Power Unit -...

Ještě jednou k oslavě narozenin KODYSu

V červnu tohoto roku slavil KODYS 25 let od svého vzniku. Oslava byla uspořádána na lodi, proběhla vyhlídková jízda večerní Prahou po Vltavě.