Spojení IBCS Group a SPICA Group do Aliance

IBCS Group, přední systémový integrátor řešení v oblasti automatické identifikace na trhu průmyslové a podnikové mobility ve střední Evropě a SPICA Group, vedoucí poskytovatel digitálních transformačních řešení pro řízení dodavatelského řetězce (Supply Chain Management, SCM) a řízení pracovních zdrojů (Work Force Management, WFM ) na Jadranu, oznámily uzavření strategického partnerství s cílem globálně nabízet zákazníkům unikátní kombinaci společných řešení, zkušeností a služeb.

Členové Aliance jsou schopni poskytovat komplexní řešení pro řízení celého dodavatelského řetězce napříč všemi zeměmi, mezi třemi moři - Baltským, Jaderským a Černým.

Hlavní cíl Aliance

"Hlavním cílem Aliance je poskytnout co nejvyšší úrovně služeb zákazníkům ve všech deseti zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy. Partnerství mezi těmito tržními lídry vytváří unikátní, vysoce zkušený pracovní tým a spolu s velikostí a rozsahem obou partnerů nám to pomůže dodávat globální působivou hodnotu pro naše zákazníky ", říká Brian Marcel, předseda a vizionář IBCS Group a spoluzakladatel společnosti KODYS.

"V poslední dekádě se oba partneři stali hlavními hráči na jejich dílčích trzích. Spojení skupin SPICA Group a IBCS Group nám společně dává přístup do dalších zemí, spolu s jinou dimenzí ve vztahu se zákazníky. V Evropě není jiná organizace, která by poskytla takovou širokou a hlubokou znalost procesů dodavatelského řetězce na takto velkém území ", řekl Tone Stanovnik, prezident SPICA Group.

spica ibcs group aliance

Benefity pro zákazníky

Díky Alianci IBCS - SPICA získávají zákazníci přístup k rozsáhlým znalostem, zkušenostem a předním řešením dodavatelsko-odběratelského řetězce. Aliance IBCS - SPICA zaručuje nejen unikátní řešení zlepšující logistické procesy, ale i údržbu a servis na nejvyšší úrovni v celém regionu a to vždy v místním jazyce. Kombinovaný tým Aliance nyní sestává z 300 expertů v oblasti řízení dodavatelského řetězce, mobilních aplikací a automatické identifikace s více než 25 lety zkušeností.

IBCS Group

Přes Polsko, Bulharsko, Maďarsko, Českou republiku a Slovensko poskytuje skupina IBCS Group komplexní řešení pro zvyšování výkonnosti, efektivity a produktivity společností, snižuje náklady a vytváří konkurenční výhody pro své zákazníky. Členové IBCS Group jsou IBCS Poland, BCS Bulgaria, IBCS Hungary, KODYS a KODYS SLOVENSKO. Tým expertů ze skupiny zahrnuje více než 180 lidí, kteří společně vytvářejí ucelené řešení a jeho integraci v oblasti dodavatelsko-odběratelských řetězců.

SPICA Group

Skupina SPICA Group je přední poskytovatel digitálních transformačních řešení pro řízení dodavatelského řetězce a řízení zaměstnanců v oblasti Jadranu. Více než 100 expertů pracuje ve společnostech nebo pobočkách v Záhřebu, Lublani, Bělehradě, Sarajevu, Skopje, Podgorici a Londýně. Řešení skupiny pomáhají zvyšovat efektivitu a agilnost procesů ve výrobě, dopravě, logistice a maloobchodě napříč celým řetězcem. Klíčovou oblastí je také management pracovních zdrojů ve společnostech, které podnikají v cestovním ruchu, bankovní sféře a ve státní správě na jihovýchodě Evropy.