Extreme Networks mezi top hráči

Náš partner společnost Extreme Networks, se v rámci nezávislé celosvětové studie Gartner Magic Quadrant, dostala mezi lídry na trhu v oblasti prodeje a poskytování drátových a bezdrátových síťových řešení. 

Gartner, Inc. se zabývá celosvětovým výzkumem a poradenstvím v oblasti IS/ICT technologií. Jejich nezávislé hodnocení tzv. Gartner Magic Quadrant (Gartnerovy magické kvadranty) je prestižní výzkumná metodika a vizualizační nástroj určený pro sledování a vyhodnocování pokroku a pozic firem na konkrétním, technologicky orientovaném trhu. Celou studii si můžete prohlédnout zde -> Magic Quadrant for the Wired and Wireless LAN Access Infrastructure.

Mimo jiné na základě této analýzy patří mezi silné stránky Extreme Networks následující:

  • Společnost transformuje své vize do reálných zakázek a neustále rozvíjí svou strategii. Prodejní tým rozšiřuje geograficky i vertikálně tržní rozsah svých prodejů.
  • Produktový management odvedl skvělou práci, když umožnil integrovat přístup síťových produktů svých současných akvizic (Avaya i divizi pro síťová řešení Zebra) do jednotné platformy zaměřující se na společný hardware a operační systém, což je důležité pro klienty, kteří plánují tří až pětiletou strategii.

Tímto se společnost Extreme Networks stala uznávaným globálním lídrem v oblasti drátových a bezdrátových síťových řešení, která mohou skvěle fungovat i u vás.