Hologramy

Řešíte otázku možného duplikování Vašich přístupových karet? Chcete se vyvarovat zneužívání karet při vstupech do Vašich firem? V tom případě se obraťte na naše specialisty v oblasti plastových karet a ptejte se na možnosti jejich ochrany pomocí bezpečnostních prvků, jako jsou hologramy nebo UV potisk.

Všechny potištěné plastové karty obsahující osobní údaje, mohou být padělány nebo duplikovány. Námi dodávané lamináty nejenže prodlouží životnost karty až o 5-10 let, ale mohou zamezit i zneužití karet pomocí ochranných prvků. Hologramy a holografické výrobky jsou primárně určené k ochraně tiskovin či výrobků proti kopírování či padělání, také jsou ideálním nástrojem ke zlepšení image společnosti či ochranu brandu na trhu. V mnoha případech dávají vyniknout užitným vlastnostem vašich výrobků a umožňují tak udržet náskok před konkurencí.

Dodáváme originální lamináty Zebra, vhodné do tiskáren plastových karet s laminátorem. Laminační pásky můžeme dodat s hologramy v různých designech, například Globe, Lock, Eagle, Safe. Jak již bylo zmíněno, tato funkce ochrany obsahuje jasné vizuální bezpečnostní prvky, které jsou viditelné lidským okem, snadno tak ověřitelné, ale lze je jen obtížně falšovat. 

V nabídce máme i pásky s UV panelem, které umožní vytisknout text či logo podle Vašeho přání na kartu tak, že okem není údaj viditelný. Pro jeho zobrazení je nutné použít UV světlo. Některé lamináty obsahují dokonce forenzní prvky, které lze těžko detekovat a replikovat a jsou viditelné jen s použitím složitého laboratorního vybavení. Při použití laminační pásky je potisk chráněn proti vyblednutí způsobenému UV zářením a poškrábání či opotřebení každodenním používáním.

Pro více informací kontaktujte oddělení spotřebního materiálu telefonicky (kontaktní údaje na našem webu) nebo dotazy směřujte na email: petra.kosikova@kodys.cz