Kodys dodal terminály Zebra TC8000 pro společnost KS Kolbenschmidt

tc8000-frontback-composite-left-android-homescreen-web-72dpi.jpeg

Společnost KS Kolbenschmidt, vyrábějící díly pro automotive průmysl, minulý rok vybudovala nový expediční sklad o rozloze 6000m2 a zavedla systém pro řízení skladu. Důležitou otázkou byl výběr samotných mobilních terminálů, kde byl důraz kladen hlavně na velmi vysokou odolnost, výdrž baterie a velikost displeje. Po vyzkoušení několika variant v pilotním provozu padla volba na terminál Zebra TC8000.

A jaká je zkušenost s tímto terminálem po několika měsících ostrého provozu? Na to jsme se zeptali Petra Macka, vedoucího expedice KS Kolbenschmidt.

„Po téměř půl roce se terminál TC8000 ve skladu expedice plně osvědčil. Personál skladu si tento terminál nemůže vynachválit a to především ze dvou důvodů. Tím prvním je, že je velmi odolný proti mechanickému poškození a tudíž je plně funkční i po několika pádech na betonovou podlahu. Druhou nespornou výhodou je, že vydrží u nás na retraku pracovat téměř dva dny bez nabíjení.“

„Pokud bych však měl osobně vyzdvihnout hlavní přednost tohoto terminálu, tak je to jeho celkové koncepční řešení, které umožňuje načítat čárové kódy a zároveň číst informace z displeje, aniž by skladník musel naklápět ruku, tak jako je to u většiny jiných terminálů“, doplnil důvod volby na tento terminál Petr Macek.