KODYS představil nejnovější trendy v oblasti automatické identifikace.

Společnost KODYS uspořádala odborný seminář, zaměřený na téma: Technologické novinky v oblasti automatické identifikace. To, že je o tuto problematiku zájem, potvrdila hojná účast na této akci, která se vyšplhala na bezmála 85 účastníků. Akce se konala v konferenčním sále hotelu Čertousy v Praze Horních Počernicích.

seminar - technologicke novinky v oblasti automaticke identifikace

 

V dopolední části semináře bylo diskutováno o novinkách v oblastech mobilních terminálů, především na téma směřování a budoucnost operačních systémů. Jednoznačným trendem je nástup Androidu a to i s ohledem na Microsoftem ohlášený blížící se konec podpory Windows řady CE/WM.

Po přestávce byl druhý blok přednášek věnován zejména novinkám a očekávaným trendům. Zmíněn byl například systém pro správu zařízení SOTI MobiControl a na něj navazující systém OVS (Operational Visibility Service), jakožto integrovaná řídící platforma v cloudovém prostředí, poskytující BI (Business Intelligence) s cílem zlepšit výsledky hospodaření. 

Tímto společnost KODYS ukončila svou sérii seminářů pro rok 2017. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Další seminář bude opět následovat v prvním čtvrtletí příštího roku, o kterém budeme včas informovat v pravidelném newsletteru nebo na našich webových stránkách.

seminar - technologicke novinky v oblasti automaticke identifikace