KODYS představil svá řešení, jak efektivně řídit sklad

První letošní odborný seminář "Efektivní řízení skladu" máme za sebou. To, že je o tuto problematiku zájem, potvrdila hojná účast na této akci, která se vyšplhala na bezmála 100 účastníků. Akce se konala v Konferenčním centru Greenpoint v Praze Strašnicích. 

Po představení naší společnosti bylo v dopolední části semináře zejména diskutováno o řízeném skladu, řízení nakládky a expedice. Pro příklad jsme uvedli i několik případových studií jako např. Movianto, Nutrend.  

Po přestávce byl druhý blok přednášek věnován automatizaci. Na poslední dvě prezentace jsem si pozvali naše partnery. Odolnému značení se věnoval Vít Janeček z iNOTEC BARCODE SECURITY a celý seminář ukončila zajímavou prezentací Gabriela Plešková ze Zebra Technologies, která se soustředila na novinky a trendy v logistice, jako například řešení pro optimalizaci tras (Route Optimization Solution) nebo chytré kontejnery "SmartPack Trailers". 

Tímto bychom chtěli všem poděkovat za účast. Další seminář bude následovat 12. června, o kterém budeme včas informovat v pravidelném newsletteru nebo zde na našich stránkách v sekci seminář.

Prezentace "Řízený sklad"
 
Prezentace "Kontrola balení a systém pro řízení nakládky a expedice - K.Shipping"
 

ukázka spotřebního materiálu KODYS
 
Ukázka mobilních terminálů Zebra
  
Prezentace a názorná ukázka "Odolného značení skladů"