Konference IBCS SPICA Aliance v Bulharsku

Od 3. - 7. června 2019 se v Bulharsku konala výroční konference naší skupiny IBCS. IBCS Group je největší uskupení společností působících v oblasti automatické identifikace (čárový kód, RFID) a mobilních informačních systémů, produktů a technologií ve střední a východní Evropě. Této akce se každoročně účastní zástupci pěti společností - IBCS Maďarsko, IBCS Polsko, IBCS Bulharsko, KODYS Slovensko a my za Českou republiku. V letošním roce jsme se rozrostli o nového člena, díky nově vzniklé alianci se společností SPICA.

SPICA Group je předním poskytovatelem řešení pro správu dodavatelského řetězce a řešení pro správu zaměstnanců Jadranu. Strategická aliance mezi oběma společnostmi byla vyhlášena již minulý rok a poskytuje kompletní řešení pro řízení dodavatelského řetězce napříč zeměmi - od Baltského moře až po Jaderské a Černé moře.

Jako již tradičně se této konference zúčastnili i zástupci hlavních partnerů skupiny - Zebra Technologies a Ingram Micro, Vocollect, SOTI, Nice Label. Při slavnostní večeři si převzal náš obchodní konzultant Petr Kratochvíl cenu za nejlepší výsledky v prodeji komplexních systémů. Akce se konala v hotelech RIU Helios Paradise, Sveti Vlas a mottem letošní konference bylo "Nejlepší spolu!" To bylo také hlavním cílem akce - sdílení zkušeností a spolupráce, protože společně jsme silnější!