Nová série tiskáren plastových karet Zebra ZC100 a ZC300

tiskarny plastovych karet zc100 a zc300

Nezáleží jen na tom, jaký typ karet tisknete. Může se jednat o identifikační, vstupní nebo platební karty. Velmi důležitý je však také samotný proces tisku. Kvalita karet, čas potřebný k tisku, jejich distribuce a jiné aspekty značně ovlivňují vaše zákazníky a jejich aktivity. Od budování image značky, skrze produktivitu zaměstnanců až po celkovou náklady. Nyní zde máme k dispozici nový typ tiskáren plastových karet, které vyřeší všechny tyto nesnáze za vás.

Série ZC100, ZC300 spolu s modelem ZC350 jsou více než jen tiskárny. Nové pokročilé technologie vytvářejí špičkové řešení pro tisk plastových karet. Prakticky každý aspekt tisku prošel nejnovější technologií, která umožňuje jednoduché nastavení, snadné použití a vysokou flexibilitu tisku, stejně jako schopnost ovládat a aktualizovat tiskárnu na zcela vyšší level. 

Pokud hledáte kompaktní tiskárnu, která je jednoduchá, ZC100 je tou správnou volbou. Pro vyšší výkon, možnost oboustranného tisku a pokročilejší funkce, je tady pro vás série ZC300. Jakmile však potřebujete kombinaci obou, ZC350 hladce splní vaše požadavky do puntíku, díky pokročilým možnostem tisku. Spolu s kombinací vhodného spotřebního materiálu a softwaru vám umožní vytvořit prakticky jakýkoliv design karet.

S podporou technologie kódování můžete vytvořit téměř jakýkoliv typ karet - kreditní, debetní, identifikační, občanský průkaz, zákaznickou a další. Nehledě na jednoduchý černobílý potisk, či složitý barevný, pořád dostanete z těchto tiskáren opravdu vysokou rychlost tisku.

A díky svému skvělému designu, nejtenčímu profilu, tyto tiskárny ZC100 / 300 vyžadují daleko méně prostoru než kterákoli jiná tiskárna ve své třídě. Nevěříte? Podívejte se na videa níže nebo navštivte zde naši produktovou stránku.  

Nové tiskárny plastových karet série ZC100 & ZC300

Nová série tiskáren štítků a plastových karet Zebra ZC300