Nová mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630

https://www.kodys.cz/node/432/edit

Nový model ZQ630 navazuje na své 2" a 3" palcové úspěšné předchůdce ZQ610 a ZQ620, které byly uvedeny na trh minulé léto. Tato mobilní tiskárna ZQ630 přináší všechny moderní funkce, design a přidané pokročilejší technologie, které zvyšují nejen produktivitu tisku, ale také ovladatelnost a obsluhu.

Obsluha tiskárny je posunuta na novou úroveň díky velkému barevnému LCD displeji, velmi rychlým WiFi 802.11ac a Bluetooth 4.1 připojením. ZQ630 je optimálně sladěná s vertikálními sklady, výrobou a poskytuje perfektního partnera pro MC9300. Mobilní tiskárna Zebra ZQ630 je optimalizována pro tisk velkého objemu štítků, tiskne však také účtenky. Může být připojena k vysokozdvižnému vozíku pro snadný přístup do jakéhokoliv místa ve skladu. Je vhodná i do výroby.

O dostatek energie během celé směny se starají baterie využívající novou technologii PowerPrecision +. Pro správu těchto tiskáren je k dispozici množství výkonných nástrojů vzdálené správy, například LinkOS®, SOTI®Mobicontrol®, Ivanti Avalanche®, Mirror, atd. Integrovaný NFC tag umožňuje jednoduché a rychlé párování tiskáren s mobilním zařízením. Neváhejte a vylepšete správu skladu pomocí mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ630.

Zde naleznete detailní informace k mobilním tiskárnám etiket řady ZQ600.