Odolně označený sklad pro Goldbeck Prefabeton

Společnost GOLDBECK Prefabeton, s.r.o. je přední výrobce a dodavatel železobetonových a ocelových nosných konstrukčních systémů na klíč, která s námi zahájila spolupráci úspěšnou dodávkou nejodolnějších etiket pro značení skladových míst a také dodávkou terminálů Zebra TC8000.

Situace před zahájením spolupráce byla taková, že sklad ve Vrdech je otevřený a tudíž všechny betonové panely, palety jsou vystaveny přírodním vlivů a náročným, stále měnícím se podmínkám. Dále pak skladové procesy byly řízeny na základě tištěných dokladů, což označovalo určitou míru chybovosti a nepřesnosti při vychystávání a zpolamalení všech logistických procesů.

Muselo se tedy najít vyhovující řešení, které by urychlilo a zefektivnilo proces manipulace a vychystávání výrobků a také označilo palety i skladové prostory odolnými etiketami či štítky. Takové řešení se našlo díky naší vzájemné spolupráci se společností inotec Barcode Security.

Byly nasazeny nejodolnější etikety, které se úspěšně používají především v oblasti odolného značení palet, obalů, regálů, inventářů apod. Tyto etikety nepoškodí ani mechanické namáhání. A jako dodaný hardware byly vysoce odolné mobilní terminály TC8000, které slouží pro skenování čárových kódů i na dlouhou vzdálenost, což výrazně šetří čas při práci. 

Výsledkem této spolupráce je zrychlení logistického procesu (etikety + terminály), okamžitý přehled zboží ve skladu, zamezení chybovosti a úspora nákladů spojená s nižší administrací. 

Více informací o tomto projektu se dočtete v našich referencích -> Goldbeck Prefabeton