Máme ideální řešení pro značení mikroskopických sklíček

https://www.kodys.cz/node/481/edit

V současné době, kdy všude v médiích slyšíte o pandemii a testování potenciálních pacientů, se nabízí představit speciální řešení navržené pro značení mikroskopických sklíček, odolné i tam, kde by standardní etikety selhaly.

Řeč bude o materiálu 8000T Lab Resist, který je speciálně navržen tak, aby odolával ponořovacím cyklům xylenu a acetonu, a přesto zůstal čitelný a scanovatelný.

  • Jsou navrženy tak, aby etiketa i potisk odolávaly nejdrsnějším chemikáliím a rozpouštědlům 
  • Odolávají i dlouhodobému působení chemikálií, nebo proti roztrhnutí a vodě

Laboratoře zpracovávají tisíce vzorků, což umožňuje diagnostiku různých chorob. Při práci se vzorky je nezbytná správná identifikace tkáně. Speciální materiály určené pro laboratoře umožňují jejich automatickou identifikaci, což vede k dramatickému snižování chybovosti při vyhodnocování a zpracování vzorků.

Speciální polyesterový materiál 8000T Lab Resist je vhodný ke spolehlivé identifikaci histologických preparátů, kdy etiketa potištěná speciální chemicky odolnou termotransferovou páskou Image Lock odolá celému histochemickému cyklu s použitím xylenu, alkoholu, hematoxylinu a eosinu.

Nabízíme celkové tiskové řešení pro laboratoře - vhodnou termotransferovou tiskárnu, která dokáže rychle a efektivně tisknout etikety, k nim vhodnou barvicí pásku a skener, což zkvalitní a zlepší celý laboratorní proces až po vyhodnocení vzorku.

V naší nabídce naleznete mnoho speciálních materiálů pro různá odvětví, ale i etikety pro běžné aplikace. Proto neváhejte s Vaším dotazem kontaktovat naše specialisty z oddělení spotřebního materiálu pomocí kontaktního formuláře nebo na čísle +420 233 097 211.