Posuňte efektivitu skladových operací na novou úroveň

Nová vlajková loď od Zebra Technologies právě dorazila. Nejodolnější a nejvýkonější mobilní terminál MC9300 dá vašim skladovým operacím nový rozměr, díky extrémně výkonnému procesoru, pokročilé dotykové obrazovce a baterii, která ustojí maximální vytížení během směny v opravdu nejextremnějším podmínkám. 

Mobilní terminál Zebra MC9300 - posuňte efektivitu skladových operací na novou úroveň

Pro zefektivnění skladových či výrobních procesů využívá každý den více než 3 milióny pracovníků po celém světě mobilní terminál řady MC9000. Dnešní moderní doba si však vyžaduje stále rychlejší zpracování a dodání většího množství objednávek. Proto vám chceme představit zbrusu nový mobilní terminál Zebra MC9300, který je novou evolucí nejprodávanějšího a nejspolehlivějšího terminálu na světě.

Díky tomuto zařízení vaši pracovníci mohou vytěžit maximum produktivity, protože operační systém Android je velmi jednoduchý a intuitivní, navíc ho většina z vás dobře zná. Brutální výpočetní výkon a paměť si hladce poradí s jakoukoliv aplikací. Mezi nové možností snímání dat jednoznačně patří nové volitelné přední a zadní kamery, které poskytují mimořádný rozsah skenování na dlouhé vzdálenosti a nesmíme opomenout také na možnost přímého značení součástek tzv. Direct Part Marking.  

Nová baterie běží na jedno nabití dvakrát déle než předchůdce MC9200. Tento terminál je nejodolnější z řady MC9000, která byla kdy vyrobena. Terminál je schopen pracovat v extrémních podmínkách - mrazáky, chladící boxy aj. Nová řešení jako Mobility DNA vám usnadní správu tohoto zařízení, zabezpečení operačního systému a efektivní správu baterií. Spolu se stabilním bezdrátovým připojením získáte do svých rukou produkt, který posune vaše podnikání na novou úroveň. 

Více informací o mobilním terminálu Zebra MC9300 naleznete v tomto odkazu.