Padají vám venkovní etikety? Umíme vám pomoci

venkovni etikety sklad kodys

Zima je tady. Co ale dělat, když potřebujete značit chladný materiál ve venkovních prostorách, kde normální etikety nedrží? Máme řešení!

Tyto speciální etikety jsou ideální pro aplikace, ve kterých musíte ihned označit teplotně nestálý materiál, který může být drsný i částečně zkorodovaný. Zároveň značení odolá dlouhodobě v otevřených venkovních prostorách.

 

Pro našeho zákazníka, předního producenta oceli ze Severní Moravy jsme úspěšně vytipovali odolné a funkční řešení pro označení ocelových dílů, které nejsou ideálně povrchově opracovány a zároveň jsou vystaveny extrémním teplotním podmínkám.

Navrhli jsme a úspěšně otestovali speciální syntetické etikety se silným lepidlem, které má unikátní počáteční přilnavost na velice chladné a špinavé kovové povrchy.

Etikety (vy)drží dlouhodobě v teplotách -40°C až +450°C, takže jsou vhodné do průmyslových a zároveň venkovních podmínek, kdy odolají slunci, větru, dešti i sněhu. Zmíněné etikety lze samozřejmě bez problému potiskovat na termotransferových tiskárnách Zebra.