SpeedCHAIN 2018 se blíží!

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy, která se ponese v duchu motta „Logistika: trendy, procesy, produkty“  ve dnech 7. - 8. listopadu 2018 a to v historických prostorách Břevnovského kláštera v Praze. Již tradičně se na tomto vrcholném logistickém setkání sejde téměř 600 významných logistických osobností včetně nás a našich partnerů. Účastníci se v průběhu prvního konferenčního dne dozvědí, co nás v příštích letech čeká a jaké jsou v logistice aktuální trendy a produkty. Během nabitého konferenčního programu vystoupí 57 českých i zahraničních speakerů, proběhnou 4 odborně moderované panelové diskuze. 

Proto bychom vás touto cestou chtěli pozvat na panelovou diskuzi "KVALITNÍ OZNAČENÍ SKLADU – ZÁKLAD PRO FUNGOVÁNÍ WMS", která proběhne 7. listopadu v čase 11:40 - 12:40 v sekdi B - Opatská jídelna.  Více informací o programu naleznete zde

speedchain

Tato konference představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku. Těšíme se vás!