Slavíme 30 let působnosti naší firmy!

Právě před 30 lety se to stalo! Ano, přesně 26. 6. 1991 byl oficiálně založen KODYS. Pravda, za ty tři dekády se toho dost změnilo, ale stále ještě je nás dost, kteří původní sídlo na Francouzské pamatují.

KODYS začínal jako „ta firma na čárové kódy“. Tehdy, krátce po revoluci, přišli zakladatelé KODYSu – Zdeněk Vonásek a Brian Marcel s myšlenkou, že v transformující se ekonomice bude potřeba zavádění čárových kódů tak, jak už to bylo v západní Evropě standardem. KODYS tehdy dodával tiskárny a čtečky čárových kódů, etikety a pomáhal s poradenstvím a servisní podporou. Toto vše zůstalo v naší nabídce dodnes, ale doplnili jsme to nejdůležitější – systémy, které řídí využívání uvedených komponent. KODYS roku 2021 nabízí především softwarová řešení, které pomáhají zákazníkům zautomatizovat své procesy a fungovat efektivněji.

Co do dalších 30 let? Budeme i nadále přinášet nejnovější trendy. Jak se zvyšují požadavky zákazníků, budeme doplňovat pokročilé funkcionality do našich systémů. Z pohledu automatizace bude stále větší potřeba pro nasazení robotů, případně cobotů. Zákazníkům chceme vyjít vstříc i ohledně financování projektů tak, aby námi nabízená řešení mohli využívat jako službu a nemuseli provádět velké jednorázové investice.

Děkuji všem našim zákazníkům i partnerům za spolupráci a věřím, že nám zachovají přízeň i do budoucna. V neposlední řadě děkuji i všem kolegům, bez nichž by KODYS nebyl tam, kde dnes je.

 

 

 

 

 

 

Jan Příhoda, ředitel