Potřebujete použít speciální ochranné prvky na plastovkách?

Ušetřete náklady na nákup drahých tiskáren s laminátorem. Stačí si vybrat vhodnou pásku a výkonná ZC350 udělá vše za vás. Při použití této inovativní tiskárny v kombinaci s unikátními páskami Zebra, docílíte zvýšení odolnosti potištěné karty a různých zajímavých grafických efektů:

  Pásky s dlouhodobou životností

   

  Tyto pásky se vyznačují dvěma extra silnými krycími vrstvami (tzv. dual overlay), do které si můžete vložit vámi vytvořenou tištěnou grafiku. Kromě toho lze obrázek vytisknout na ochrannou krycí vrstvu a vytvořit ochrannou známku, která vypadá jako vodoznak. Tento vodoznak fluoreskuje pod UV lampou. Pásky s dlouhou životností přináší čtyřikrát delší trvanlivost potisku v jednom kroku bez nutnosti laminace a jsou vhodné pro tisk identifikačních průkazů nebo zaměstnaneckých karet. 

   

   

  Karty s měnícím se efektem barev

   

  Perleťový tisk zajistí měnící se hologram, který je viditelný pouhým okem a nevyžaduje žádné speciální zařízení. Tyto pásky jsou vhodné tam, kde musíte mít karty opatřené bezpečnostími prvky. Pomocí tohoto řešení vytvoříte poutavé jmenovky, které obsahují měnící se logo. Bezpečnostní karty kde označení může být statické nebo variabilní. 

   

   

   

  3D pásky

   

  Tato inovativní páska kombinuje kovový stříbrný panel s barvami a vytváří na kartě jedinečné vizuální efekty. 3D páska umožní tisk, který vypadá plasticky a může se s ním nasimulovat tzv. embossing, který znáte z platebních karet. Tento typ tisku je ideální pro identifikační průkazy, členské či VIP karty a luxusně vyhlížející karty s metalickými motivy.

   

   

   

  Spojením těchto pásek s tiskárnami Zebra ZC350 enormě snížíte náklady na nákup drahých tiskáren s laminační jednotkou nebo se vyhnete nutnosti zadávání zákázek potisku třetích stran. Toto řešení ocení zejména bezpečnostní agentury, úřady, kurýři, výrobci kloubních náhrad a implantátů, zlatníci či cestovní kanceláře a další.


  5 důvodů, proč zvolit novou generaci tiskáren karet ZC300

  1. Jednoduchá obsluha a servis
  Díky snadné interakci mezi uživatelem a tiskárnou dokáže tiskárnu nastavit a obsloužit každý i bez technické podpory.

  2. Extra rychlý tisk karet
  Jednostranný nebo oboustranný tisk, připojení prostřednictvím USB, Ethernet, Wi-Fi atd.

  3. Univerzální design karet
  Možnost ultra tenkého profilu karet a jakéhokoliv designu.

  4. Systém tisku, který se přizpůsobí vašim požadavkům
  Vlastnosti tiskárny umožňují maximální přizpůsobení vašim neustále se měnícím podnikovým požadavkům.

  5. Spolehlivý software Print DNA
  Kvalitní software a aplikace, které usnadní vaši práci a zajistí konkurenční výhodu. 

  Více informací naleznete na této produktové stránce zde www.kodys.cz/tiskarny-plastovych-karet-zc350

  Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté vám pro Vás vyberou nejvhodnější řešení, abyste ušetřili náklady.