SpeedCHAIN 2018

První listopadouvou středu jsem se zúčastnili největší mezinárodní logistické konference v regionu střední Evropy SpeedCHAIN 2018. Na této akci jste si nás především mohli poslechnout na panelové diskuzi, která nesla název Kvalitní označení skladu - základ pro fungování WMS.

Tuto prezentaci jsme uspořádali společně s našimi dlouholetými partnery Inotec Barcode Security, GS1 Czech Republic a Zebra Technologies. Věříme, že panelová diskuze byla přínosem pro všechny posluchače, kteří se chtěli dozvědět, jak se prolíná chytré a odolné značení skladu a skladových ploch se správně zavedeným WMS (Warehouse Management System) a zvláště, jaké výhody to může vašemu podnikání přinést, pokud vzájemně propojíte tyto aktivity dohromady. 

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN 2018

Obdrželi jsme velmi pozitivní reakce od posluchačů, kteří se shromáždili v hojném počtu na této prezentaci. Jako bronzový partner této akce jsme byli přítomni i na slavnostním VIP zakončení logistic Rendezvous, na kterém dochází také k předání prestižní ceny pro logistickou osobnost roku GRYF Supply Chain Award.

speedchain
speedchain
speedchain