TC53 & TC58 - největší inovace v oboru od pouzdra po procesor

https://www.kodys.cz/node/637/edit

Představujeme Zebra TC53 a TC58 - první zařízení z řad mobilních terminálů nové generace, která jsou určena pro pokročilý sběr dat. Navazují na velmi úspěšnou řadu mobilních terminálů TC52 & TC57 s operačním systémem Android. Jaké jsou charakteristické rysy, které tato zařízení odlišují od ostatních? 

Hardwarové inovace nově definují výkon mobilních terminálů. Procesor nové generace poskytuje dostatečný výkon, který poskytuje prakticky okamžitou odezvu i pro ty nejnáročnější aplikace. Vybrat si můžete snímač, který nejlépe vyhovuje vašim specifickým potřebám - skenovací modul SE4720 1D/2D nebo skenovací modul SE55 1D/2D s pokročilým dosahem a technologií IntelliFocus™ pro bezkonkurenční rozsah skenování. Vaši zaměstnanci mohou bezproblému snímat zboží uložené i na vzdálených pozicích regálů. 

Zadní barevný fotoaparát s rozlišením 16 Mpx a volitelná optická stabilizace obrazu (OIS) ještě více usnadňuje pořizování ostrých a jasných snímků. Tři mikrofony a dva reproduktory zajišťují výjimečnou čistotu zvuku. Bezkonkurenční technologie baterie poskytuje energii pro celou směnu. Standardní baterie má největší kapacitu ve své třídě, zatímco baterie s rozšířenou kapacitou nabízí o více než 50 % více energie než konkurence.

Klíčové vlastnosti:

  • Špičkový výkon díky osmijádrovému procesoru Qualcomm 6490 nové generace.
  • Nejnovější bezdrátové technologie Wi-Fi 6E a 5G.
  • Nejjasnější 6palcový displej, který funguje i když je mokrý.
  • Možnost použití rukavic bez nutnosti změny režimu.
  • Lehčí, tenčí a odolnější terminál díky technologii Additive Molding.
  • Baterie se standardní či rozšířenou kapacitou.
  • 16MP fotoaparát s nejvyšším rozlišením.
  • Možnost výběru skenovacího modulu.
  • Podpora náhlavních souprav

Funkce Zebra Dimensioning

Díky této funkci už nebudete muset měřit balíky ručně. Zebra Dimensioning Certified Mobile Parcel je prvním řešením v oboru, které využívá integrovaný senzor Time of Flight ke stanovení přesných rozměrů balíku během několika sekund, pouhým stisknutím tlačítka. Uplatnění terminálů je široké, využijete je například v maloobchodě (při kontrole cen/zásob, při lokalizaci položek nebo při asistovaném prodeji), v terénu (při mobilním prodeji, inventarizaci či správě majetku) a v logistice. 

Terminály TC58 bude možné objednávat během Q3/2022.