Zebra 3600 jsou ultra-odolné snímače čárových kódů

zebra 3600

Jak robustní řada 3600 je? Pokud jde o výkonnost, je tento odolný snímač nepřekonatelný. Ve skutečnosti nabízí řada 3600 téměř nezničitelnou konstrukci, kterou můžete mít v dnešní době k dispozici. Je připraven k použití uvnitř, venku a dokonce i v mrazáku.

Pracovníci ve skladu potřebují snímač ke čtení čárových kódů i v nejvyšších polohách skladových regálů včetně zvlášť širokých kódů. Podle specifikace pro srovnatelná zařízení, odolnost proti pádu, nárazu nebo jeho krytí je jedničkou na trhu mezi ultra robustními 1D ručními snímači.

Všechny snímače v této rodině nabízejí specifikaci pádu z výšky 2.4 m, která je o 23% odolnější než ostatní skenery této třídy. Tyto snímače pracují spolehlivě, i po 5 000 nárazech. Kabelové a bezdrátové modely jsou jedinými modely v této třídě, které jsou prachu vzdorné, voděodolné dle IP67. Pouze řada 3600 nabízí základnu (cradle) s IP65 krytím v bezdrátové verzi.

Pokud jde o snímání čárového kódu, řada 3600 vás určitě nezklame. Je vybavena pokročilou technologii snímání, která umožňuje poprvé přečíst čárové kódy rychleji, v co nejkratším čase a prakticky za jakýchkoliv podmínek tzn. poškozené, špinavé nebo špatně vytištěné. Řada 3600 nabízí šest různých modelů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické potřeby snímání ve vašem skladu nebo výrobním závodě.

zebra 3600

 

Ultra robustní a odolná série snímačů Zebra 3600

Pro detailní informace o tomto produktu, navštivte zde naši produktovou stránku, nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře