Nová generace ultra odolných vozíkových terminálů Zebra je tady

Uvádíme nejnovější zařízení z rodiny mobilních terminálů VC8300 od Zebra Technologies určených k připevnění na vozík. Tento nový přírůstek z řady 8000 vyniká robustním a odolným pouzdrem a větším uživatelsky přívětivým 10 palcovým displejem.

Další výhodou je automaticky adaptivní displej, který mění jas obrazovky vzhledem k prostředí, ve kterém se terminál používá, bez nutnosti ručního nastavení. Terminál VC8300 nabízí úplnou flexibilitu při zadávání dat díky integrované plně alfanumerické klávesnici, která dává pocit, že pracujete s počítačem. Dotyková obrazovka zároveň umožňuje pracovat s aplikacemi i když uživatel má rukavice.

Zařízení je vybaveno speciálními tzv. inteligentními senzory, které ovládají vnitřní ohřívače. Udržují displej a citlivé elektronické součásti na vhodné teplotě, aby se zabránilo zamrznutí nebo kondenzaci při prudké změně provozní teploty. Tento terminál VC8300 s operačním systémem Android je odolný proti prachu, vodě a jeho provozní teplota se pohybuje od -30 ° C do 50 ° C. Díky těmto vlastnostem jsou zařízení vhodná pro provoz i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách (chlazené sklady, mrazírny).

Vozíkové terminály Zebra VC8300 jsou dodávány s operačním systémem Android 11 s možností aktualizace na Android 14, dále s volitelnou servisní podporou Zebra OneCare® Essential nebo Select, která zaručuje hladký provoz zařízení po mnoho let.

Zaměstnanci mohou využít veškerý výkon, který nabízí VC8300 díky výkonnému 8jádrovému procesoru s až 8krát větší pamětí RAM a 32krát více paměti Flash než předchozí generace. LifeGuardTM pro AndroidTM poskytuje potřebné aktualizace zabezpečení pro podporu vašich zařízení. Pokročilá technologie WiFi rozšiřuje bezdrátové připojení, zvyšuje jeho rychlost a posiluje připojení WiFi, což pracovníkům na cestách poskytuje neustálý přístup k aplikacím, se kterými pracují. Bluetooth 5.0 poskytuje nejlepší bezdrátové připojení k periferním zařízením, jako jsou snímače, tiskárny, sluchátka a další. Pro více informací klikněte na tlačítko níže a stáhněte si například kompletní technickou specifikaci zařízení nebo nás kontaktujte.