Analytik / Konzultant WMS

V úvodu se zeptáme: Jste komunikativní? Rádi analyzujete problémy a navrhujete jejich řešení? Rozumíte informačním systémům v oboru logistiky a chtěli byste se podílet na implementacích těch nejvíce inovativních WMS systémů na světě?

My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se na naše webové stránky (www.kodys.cz).

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme produktivního  analytika/konzultanta WMS (Warehouse Management System), konkrétně pro systémy řízeného skladu HighJump Warehouse Advantage a HighJup Warehouse Edge.  

Do svého týmu hledám osobu, jejímž denním chlebem bude sběr požadavků zákazníka a jejich  následná analýza  jak v rámci pre-sales fáze, tak v části realizace projektu (včetně vytvoření písemného dokumentu Analýza, dle kterého probíhá instalace a konfigurace systému). Pokud zvládnete prezentovat zákazníkovi navržené řešení, k tomu participovat na realizaci projektu (instalace, konfigurace, integrační a procesní testy) a na  tvorbě technické dokumentace, pak jste náš člověk! Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy rád podpoří, ale bez velmi dobré znalosti SQL, reprezentativního vystupování a komunikačních schopností i v anglickém jazyce to nepůjde. Pokud toto splňujete, máte praxi na pozici na analytika minimálně 3 roky  a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

 

Miloslav Stibor

Vedoucí oddělení systémů


Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým! Budeme se těšit na Váš životopis, který prosím pošlete na adresu: jana.zidkova@kodys.cz, 602 34 80 99.