SW podpora

Vývojář

Dobrý den,

V úvodu se zeptáme: Jsou Vám blízké informační technologie a přitom rád/a řešíte problémy a pomáháte druhým? Ovládáte v rozumné míře SQL?

My z KODYSu tu jsme již téměř třicet let, jsme lídry v oboru automatické identifikace a systémové integrace. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus, Velkoobchod Ptáček a jiné. Abyste si udělali konkrétnější představu o nás, podívejte se na naše reference

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Hledáme produktivního  člověka na pozici Software Support. A můžete si vybrat, zda chcete pomáhat v týmu špičkových vývojářů vyvíjejících aplikace na zakázku nebo v týmu konzultantů a analytiků na logistiku a systémy řízených skladů.

Máte zkušenosti s testováním aplikací? Baví Vás hledat chyby? Lákají vás rozmanité projekty od automatizace, přes mobilní aplikace až komplexním systémy ve webu?  Nebojíte se občas nahlédnout do zdrojového kódu v C#? Ovládáte alespoň základy SQL? Pak byste se nám hodil/a do týmu zakázkového vývoje!

Máte nějaké zkušenosti s logistikou a fungováním skladů? Ovládáte dobře SQL? Láká Vás myšlenka, že byste se aktivně podílel/a na implementaci a podpoře mezinárodně uznávaného systému řízeného skladu HighJump Warehouse EDGE? Chcete tento systém poznat a prozkoumat do posledního šroubku a pomáhat zákazníkům, kteří ho mají ve skladu? Pak se nám budete hodit do týmu WMS!

Tak jako tak budete pracovat v týmu profesionálů a budete zodpovědný/á za příjem, klasifikaci a řešení požadavků našich zákazníku v helpdeskovém systému. Svou prací rozvážete ruce kolegům v oddělení a ti se pak mohou vrhnout do nových projektů. Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Pokud jste komunikativní, máte praxi s podporou libovolného informačního sytému a odpovědný přístup pro Vás není jen prázdným pojmem, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Jako šéf snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

 

Miloslav Stibor

vedoucí oddělení systémů


Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým! Budeme se těšit na Váš životopis, který prosím pošlete na adresu: jana.zidkova@kodys.cz, + 420 602 348 099.