Vývojář .NET C# a Android

Vývojář

Dobrý den,

Na začáteku se zeptám: Máte zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET C# a Android? Máte zájem využívat nejmodernější technologie?

My z KODYSu tu jsme už řadu let (konkrétně od 1991a jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus neo Velkoobchod Ptáček. Abyste si udělali konkrétnější představu, podívejte se další referenční projekty.

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu. Momentálně hledáme produktivního vývojáře.

Do našeho týmu hledáme člověka, který se s chutí zapojí do realizace zajímavých dlouhodobých projektů. Jeho denním chlebem bude vývoj klientských a serverových aplikací na platformě .NET a Android (Xamarin), a to na základě předchozí analýzy. Přístup k nejmodernějším technologiím a nejnovějším informacím v oboru je samozřejmostí. Hledáme prostě toho, kdo se nebojí výzvy, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez znalosti platformy .NET C# to nepůjde. Bude fajn, pokud vládnete znalostí MS SQL Serveru, Xamarinu či Androidu. Pokud toto splňujete a chcete uplatnit Vaše schopnosti v zajímavém oboru, jste na správné adrese. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci v perspektivní sféře, zázemí a stabilitu flexibilní společnosti, která není korporací a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.

Snahu, píli a stabilitu vždy náležitě oceníme. V tomto případě odpovídající finanční ohodnocení včetně široké škály zaměstnaneckých benefitů je samozřejmostí. Hledáme někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž jí dotáhnout do konce.

Pokud jsme Vás zaujali, dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

 

Miloslav Stibor

Vedoucí oddělení systémů


Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým! Budeme se těšit na Váš životopis, který prosím pošlete na adresu: jana.zidkova@kodys.cz, 602 34 80 99.