Naši partneři

SPICA Group

IBCS Group a SPICA Group jsou strategickými partnery s cílem globálně nabízet zákazníkům unikátní kombinaci svých společných řešení, zkušeností a služeb

SOTI

KODYS je implementační partner společnosti SOTI, což je osvědčený inovátor a lídr v oblasti mobility a řízení IoT. V celosvětovém měřítku je od společnosti SOTI závislých více než 17 000 společností, aby využili mobilitu k nekonečným možnostem k přeměně strategie svého podnikání.

...

Zebra

Zebra Technologies je největším výrobcem tiskáren etiket, karet, mobilních terminálů, snímačů, čteček RFID a dále také spotřebního materiálu pro tiskárny. V rámci partnerského programu je KODYS v nejvyšší kategorii partnerství jako Zebra Premier Solution Partner.

Ivanti

KODYS je platinovým partnerem Ivanti (dříve Wavelink). Dodáváme systémy této značky určené pro efektivní vzdálenou správu mobilních terminálů a SW aplikací. 
 

  Microsoft

  Certifikace Microsoft udělená společnosti KODYS v rámci programu Microsoft Partner Network a dosažená kompetence Gold Application Development zaručuje zákazníkům kvalifikované odborníky a vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

  IBCS Group

  KODYS je členem IBCS Group, silné evropské skupiny dodavetelů v oblasti AUTO-ID.

  Honeywell

  KODYS je Platinum partnerem firmy Honeywell (dříve Vocollect), která vyrábí tiskárny čárových kódů, snímače a mobilní terminály. Nyní nabízí také řešení pro hlasové rozpoznávání určené zejména pro řízení práce skladníků v distribučních centrech.

  GS1 Czech republic

  KODYS je také akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic. Systém GS1 je ucelený soubor mezinárodně platných standardů pro automatickou identifikaci a přenos informací o identifikovaných položkách, službách, objektech nebo subjektech.

  Extreme Networks

  KODYS je autorizovaným partnerem společnosti Extreme Networks v oblasti řešení bezdrátových sítí.

  Datalogic

  V oblasti automatické identifikace je Kodys partnerem Datalogicu, a to především v oblasti stacionárních snímačů, kamer a technologie strojového vidění.

   

   HighJump (dříve Acellos)

   Kodys je autorizovaným partnerem na podporu systému řízeného skladu HighJump Warehouse Edge (dříve Acellos One Warehouse).