Naši partneři

Körber Supply Chain

KODYS je implementačním partnerem společnosti Körber pro oblast řízených skladů K.Motion Warehouse Edge. 

Zebra Technologies

Zebra Technologies je největším výrobcem tiskáren etiket, karet, mobilních terminálů, snímačů, čteček RFID a dále také spotřebního materiálu pro tiskárny. V rámci partnerského programu je KODYS v nejvyšší kategorii partnerství jako Zebra Premier Solution Partner.

IBCS Group

KODYS je členem IBCS Group, silné evropské skupiny dodavetelů v oblasti AUTO-ID.

SPICA Group

IBCS Group a SPICA Group jsou strategickými partnery s cílem globálně nabízet zákazníkům unikátní kombinaci svých společných řešení, zkušeností a služeb.

Honeywell Voice

KODYS je Platinum partnerem firmy Honeywell (dříve Vocollect), která vyrábí tiskárny čárových kódů, snímače a mobilní terminály. Nyní nabízí také řešení pro hlasové rozpoznávání určené zejména pro řízení práce skladníků v distribučních centrech.

SOTI

KODYS je implementační partner společnosti SOTI, což je osvědčený inovátor a lídr v oblasti mobility a řízení IoT. V celosvětovém měřítku je od společnosti SOTI závislých více než 17 000 společností, aby využili mobilitu k nekonečným možnostem k přeměně strategie svého podnikání.

...

GS1 Czech republic

KODYS je také akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic. Systém GS1 je ucelený soubor mezinárodně platných standardů pro automatickou identifikaci a přenos informací o identifikovaných položkách, službách, objektech nebo subjektech.

Extreme Networks

KODYS je autorizovaným partnerem společnosti Extreme Networks v oblasti řešení bezdrátových sítí.

Ivanti

KODYS je platinovým partnerem Ivanti (dříve Wavelink). Dodáváme systémy této značky určené pro efektivní vzdálenou správu mobilních terminálů a SW aplikací. 
 

  Datalogic

  V oblasti automatické identifikace je Kodys partnerem Datalogicu, a to především v oblasti stacionárních snímačů, kamer a technologie strojového vidění.

   

   Microsoft

   Certifikace Microsoft udělená společnosti KODYS v rámci programu Microsoft Partner Network a dosažená kompetence Gold Application Development zaručuje zákazníkům kvalifikované odborníky a vysokou kvalitu poskytovaných služeb.