Semináře a jiné akce

Zde se můžete registrovat na některý z našich seminářů, workshopů, webinářů, či jiných akcí. Naše akce jsou zdrojem inspirace, zkušeností a předávání našeho know-how z projeků, které jsme v průběhu let pro naše zákazníky realizovali. Je to jedinečná příležitost sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenosti, setkat se s novými inovacemi i partnery, působící v oblastech logistiky, skladování a jiných oblastech průmyslu. 

V případě jakýchkoliv informací nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 233 097 911.

Seminář Efektivně řízený sklad s prohlídkou skladu ve společnosti Nutrend

Rádi bychom vás pozvali na seminář spojený s prohlídkou skladu a ukázkou implementace WMS ve společnosti Nutrend. Společně s našimi partnery Zebra Technologies a Extreme Networks představíme, jak má fungovat řízený sklad pomocí WMS a podpůrných nástrojů a řešení.

Seminář: Moderní technologie a trendy automatické identifikace

Rádi bychom vás pozvali na seminář. Společně s našimi partnery Zebra Technologies, SOTI a Seagull Scientific vám představíme potenciál mobilních technologií a trendy automatické identifikace.

Seminář: Řízený sklad jako základ efektivní logistiky

Rádi bychom vás pozvali na skladový seminář. Společně s našimi partnery Zebra Technologies, Körber Supply Chain a GS1 CZ vám představíme, jak má fungovat řízený sklad. Podělíme se o naše know-how, zkušenosti a ukážeme reálné projekty z praxe. 

Webinář: Chytrá automatizace skladu a výroby

Máte málo pracovníků? Potřebujete pracovat bez chyb? Potřebujete zvýšit produktivitu? To jsou jedny z nejčastějších požadavků, které firmy aktuálně řeší. Pomoct vám může automatizace skladových nebo výrobních procesů. Nevěříte? Registrujte se na tento webinář.

Webinář: Inventura majetku bez excelu, papíru a stresu

Trápí vás inventura majetku a nevíte si s ní rady? Nedělejte si starosti. Máme pro vás efektivní řešení, pomocí kterého zvládnete rychle, jednoduše a bez stresu evidovat veškerý Váš majetek ve firmě.

 

Seminář: Automatizace skladu bez kompromisů

Bojujete s nedostatkem pracovníků, vysokou chybovostí nebo nízkou produktivitou? Pak se přihlaste na tento seminář, kde vám ukážeme, jak tyto nesnáze odbourat pomocí automatizace interních logistických procesů.