Semináře a jiné akce

Zde se můžete registrovat na některý z našich seminářů, workshopů, webinářů, či jiných akcí. Naše akce jsou zdrojem inspirace, zkušeností a předávání našeho know-how z projeků, které jsme v průběhu let pro naše zákazníky realizovali. Je to jedinečná příležitost sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenosti, setkat se s novými inovacemi i partnery, působící v oblastech logistiky, skladování a jiných oblastech průmyslu. 

V případě jakýchkoliv informací nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 233 097 911.

Spolehlivá Wi-Fi síť s pohodlnou správou v cloudu

Potřebujete kvalitní a spolehlivou wi-fi síť? Nevíte, jak ji správně navrhnout a optimalizovat? Říká vám něco site survey? Pak se přihlaste na tento webinář.  

 

 

Seminář: Automatizace skladu bez kompromisů

Bojujete s nedostatkem pracovníků, vysokou chybovostí nebo nízkou produktivitou? Pak se přihlaste na tento seminář, kde vám ukážeme, jak tyto nesnáze odbourat pomocí automatizace interních logistických procesů.

Seminář: Efektivní řízení skladu

Rádi bychom vás pozvali na námi organizovaný skladový seminář: Efektivní řízení skladu. Společně s naším partnerem Zebra Technologies se s vámi podělíme o naše zkušenosti a realizované projekty v logistice a skladování. 

Webinář: Automatizace a robotizace ve skladu a výrobě

Máte málo pracovníků? Potřebujete pracovat bez chyb? Potřebujete zvýšit produktivitu? To jsou jedny z nejčastějších požadavků, které firmy aktuálně řeší. Pomoct vám může automatizace skladových nebo výrobních procesů. Nevěříte? Registrujte se na tento webinář.

Webinář: Optimalizace procesů logistických firem

Víte, jak efektivně řídit skladové procesy a logistiku? Máte potíže s produktivitou? Ukážeme Vám, jak dokážeme optimalizovat procesy logistickým firmám, abychom jim zvýšili obrat a konkurencischopnost. 

 

 

Webinář: Efektivní nástroje pro modernizaci skladu

Tlak e-commerce je neúprosný. Je čas provést upgrade v rámci vašeho skladového vybavení, abyste udrželi krok a tempo růstu vaších objednávek.

Webinář: Efektivní kontrola teploty pomocí senzorů Temptime

Společně se Zebrou Technologies představujeme nové řešení, které je schopné monitorovat a snímat teplotu u zboží během přepravy či skladování. Pokud potřebujete kontrolovat nebo zajistit konstatní teplotu u produktů citlivých na teplo v rámci chlazených skladů nebo výroby, pak se neváhejte registrovat. 

Webinář: Ušetřete 25% nákladů s mluvícím skladem

Potýkáte se vysokou chybovostí při vychystávání? Máte nedostatek zaměstnanců nebo vás trápí vysoká fluktuace a potřebujete se s tím vším vypořádat? Pak se registrujte na tento hlasový webinář. 

Webinář: Efektivní řízení skladu

Víte, jak efektivně řídit skladové procesy, minimalizovat chyby a zvýšit produktivitu skladu? Pokud ne, přihlaste se na tento skladový webinář. Ukážeme Vám, jak efektivně řídit sklad pomocí systému řízení skladu.