Semináře a jiné akce

Zde se můžete registrovat na některý z našich seminářů, workshopů, webinářů, či jiných akcí. Naše akce jsou zdrojem inspirace a zkušeností. Je to jedinečná příležitost sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenosti, setkat se s novými inovacemi i partnery, působící v oblastech logistiky, skladování a jiných oblastech průmyslu. 

Webinář: Jak efektivně tisknout odolné a luxusní plastové karty

Tiskněte jednobarevné, oboustranné karty pomocí nových pásek se speciálními prvky. Se správnou volbou tiskáren ušetříte náklady na nákup drahých tiskáren s laminátorem. Přihlaste se na tento webinář a podívejte se na řešení, pomocí kterých můžete vytisknout kreditní, zaměstnanecké, věrnostní karty rychlostí blesku...

Webinář: Efektivní využití RFID řešení v praxi

Víte, jak nejlépe využít RFID řešení u vás ve firmě a získat tak absolutní přehled o všech operacích v reálném čase? Nebo potřebujete efektivně evidovat své zboží, produkty, majetek? Tak se přihlaste na náš webinář.

Webinář: Jak na efektivní ergonomii vychystávání

Aneb, co použít, aby vaši skladníci vychystávali zboží co nejergonomičtěji. Podívejte se na průřez jednotlivých zařízení, která vám pomohou zvýšit efektivitu procesů společně s celkovou produktivitou skladu.  

Seminář: Efektivní řízení skladu

Tento seminář již proběhl. 

Webinář: Implementace standardů GS1 v logistice

Tento odborný webinář již proběhl. 

Webinář: Efektivní využití RFID technologie

Tento webinář již proběhl.

Webinář: 7 tajemství RFID v automotive

Tento webinář již proběhl.

Webinář: Hlasem řízený sklad II

Tento webinář již proběhl.

Webinář: Evidence majetku snadno a rychle II

Tento webinář již proběhl.

Workshop: Snídaně s hlasem aneb hlasem řízený sklad

Tento ranní workshop již proběhl.