Efektivní řízení skladu

Pozvánka na seminář

Efektivní řízení skladu


Jako již tradičně pro vás připravujeme další z našich pravidelných seminářů a i letos tomu nebude jinak. Začínáme seminářem, který bude zaměřen na skladová řešení, která vám pomohou zajistit kvalitní a efektivní logistikuomezit chyby a prostoje skladových operací a snížit náklady podniku. Jen tak můžete udržet krok s konkurencí, dosáhnout nejvyšší úrovně produktivity a ziskovosti. Na příkladech z praxe ukážeme, jak si poradit se změnami přicházejícími v kontextu nástupu Průmyslu 4.0 a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. 

Je to jedinečná příležitost sdílet osvědčené procesy, postupy a zkušenosti, setkat se s novými inovacemi i partnery, působící v oblastech logistiky a skladování.

Připravovaná témata

•  Jak zvýšit efektivitu skladu a omezit chyby skladového provozu?

•  Jak ušetřit pracovní sílu ve skladech?

•  Chytré značení skladových pozic

•  Nejnovější trendy v logistice

•  Realizované projekty a ukázky z praxe

Datum, čas a místo konání:

18. března 2020, 9:00 - 14:00, 

KC GREENPOINT
Dvouletky 529/42, Praha 10 

Akce je určena především pro:

Manažery logistiky, skladu, IT oddělení, ředitele a management společností

Na koho se můžete těšit?

PROGRAM SEMINÁŘE ZDE

Partneři akce:

Systémy Logistiky ZEBRA Technologies Körber Logistics

Jestliže jste se neregistrovali, tak si pospěšte. Kapacita je omezená a místa rychle ubývají.

V případě zájmu můžete tuto pozvánku sdílet se svými kolegy napříč vaší organizací. Z kapacitních důvodů je seminář omezen pro 2 osoby z jedné společnosti. Aby byla pozvánka platná, každý účastník se musí registrovat individuálně.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ NÍŽE
Zaškrtnutím výše uvedeného pole a odesláním tohoto kontaktního formuláře uděluji souhlas společnosti KODYS, spol. s r.o., IČ: 18630774, se sídlem Hošťálkova 7/520, 169 00 Praha 6, se zpracováním mých osobních údajů (konkrétně: jméno, příjmení a elektronická adresa) pro účely zasílání pravidelného newsletteru, a to po dobu možné obchodní spolupráce. Tento souhlas uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoliv odvolat. Se svými právy v souvislosti se zpracováním osobních údajů jsem se seznámil/a zde
Fill in the blank.