Obchodní konzultant - spotřební materiál

Dobrý den, zdravíme Vás z KODYSu.

V úvodu bych se ráda optala: Rádi jednáte s lidmi? Jste kreativní? Hledáte zajímavou práci na pozici obchodního konzultanta?


My z KODYSu tu jsme už pěknou řádku let (konkrétně od 1991), jsme lídry v oboru integrace čárových kódů do podnikových systémů. Naše řešení pomáhají zákazníkům zvýšit produktivitu práce a snížit chybovost, přičemž nedílnou součástí jsou i dodávky etiket a spotřebního materiálu určeného ke značení nejen čárovým kódem. Zakládáme si na kvalitě našich služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a konečně na individuálním přístupu k našim zákazníkům. Realizovali jsme úspěšné projekty například pro společnosti CocaCola, Mountfield, ČEZ, Globus nebo Velkoobchod Ptáček.

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme, a proto k nám hledáme posilu – někoho, kdo rozšíří naše řady obchodních konzultantů. Pokud Vás přitahují výzvy, toužíte po uplatnění Vašich schopností a máte obchodního ducha, pak jste na správné adrese!

Do svého týmu hledám člověka, jehož denním chlebem bude vyhledávání nových zákazníků z řad B2B.  Až ho najde a zanalyzuje jeho potřeby, vytipuje vhodný materiál, navrhne řešení a povede si obchodní případ až do uzavření smlouvy se zákazníkem včetně následného udržování kontaktu.  Tento člověk nesmí zapomenout rovněž na zprocesování obchodních případů v našem informačním systému. Zdá se Vám to složité? Hledám prostě toho, kdo se nevzdává snadno, chce se na sobě pracovat a posunout se dál.

Máme tým, který Vás v rozjezdu i poté vždy podpoří, ale bez obchodního ducha  a jisté dávky kreativity to nepůjde. Zbytek jsme schopni naučit a předat. U nás najdete smysluplnou práci a možnost velkého prostoru se seberealizovat. Společně rozhodně vyrosteme.


Jako šéfová snahu, píli a stabilitu vždy náležitě ocením. Hledám někoho, kdo umí vzít pořádně za věc a rovněž ji dotáhnout do konce. Pokud jsme Vás zaujali,  dejte nám o sobě vědět, pojďme se sejít a zjistíme, zda si vzájemně padneme do oka či nikoliv.

Petra Košíková
manažerka skupiny spotřebního materiálu

 

Pokud si sami sebe dokážete představit na této pozici a můžete se pochlubit výsledky v předchozích činnostech (práce, brigády, studium), prosím pošlete nám svůj životopis na tuto adresu: jana.zidkova@kodys.cz