Automatizace

Dnešní doba přináší velké nároky na kvalitu produkce a zvyšování efektivity práce, proto je kladen větší důraz na automatizaci procesů. Pojem automatizace nezahrnuje jen nahrazení člověka robotem, ale mimo jiné i automatickou identifikaci (snímače čárových kódů, RFID brány), strojové čtení, automatické vážení nebo automatický tisk a označení výrobku aplikátorem.

Naši odborníci mají mnohaleté zkušenosti s klienty z jednotlivých odvětví a orientují se v systému fungování daných provozů. Díky těmto dlouholetým zkušenostem dokážeme i novému zákazníkovi navrhnout efektivní automatizované řešení na míru a to i do velmi náročných podmínek. Během krátké doby jsme schopni projekt zrealizovat, určit optimální automatizovanou technologii i software, který zaručí plynulý chod skladu a optimalizuje skladové a vychystávací procesy.

Pomocí našich řešení je propojíme i s dalšími stroji, nářadím, dopravníky, automatickými vozíky, automatickými sklady, a vytvoříme vám plně automatizovaný provoz. Pro spolehlivé fungování automatizovaného skladu doporučíme vhodný systém servisu a preventivních kontrol, což výrazně napomáhá předcházet defektům a zbytečným prostojům.

Proč automatizace?

  • zvýšení efektivity
  • snížení chybovosti
  • úspora pracovních sil

Použití ve skladu

  • příjem - naskladnění, doznačení, měření rozměrů
  • výdej - třídění zboží, vyskladnění, kontrola
  • expedice - třídění balíků, měření rozměrů

Chcete-li získat více informací o tom, jak systémy a řešení vyvinuté společností KODYS pomohou zautomatizovat a zefektivnit vaše činnosti v logistice, skladování či výrobě, neváhejte nás kontaktovat.