Zdravotnictví

Zdravotnictví je oblast, kde se využívání různých technologií automatické identifikace (čárový kód a RFID) stává čím dál významnějším. Nejedná se jen o samotnou identifikaci pacientů, identifikaci zdravotnické techniky a přístrojů používaných při léčbě. Důležité je zajistit, aby správný pacient dostal správnou péči ve správný čas, přičemž zdravotnický personál také potřebuje rychle získat správné informace v reálném čase odkudkoliv. Velkými pomocníky v tomto procesu jsou mobilní terminály, snímače čárových kódů a počítače s bezdrátovou sítí

Díky našim nejnovějším technologickým řešením v oblasti zdravotnictví – od identity pacientů přes jejich identifikaci, až po mobilní zdravotní péči umožňujeme vašim zaměstnancům dosahovat špičkových výkonů a tím i zajistit tu nejlepší péči o vaše pacienty. Mobilní zdravotní péče zlepšuje kvalitu péče o pacienty. Vztahuje se na lékárny, laboratoře, nemocnice a farmaceutické společnosti.

Chcete-li získat více informací o tom, jak systémy a řešení vyvinuté společností KODYS mohou odehrát klíčovou úlohu ve zdravotnictví, neváhejte nás kontaktovat.