SOTI MobiControl - ideální řešení pro správu mobilních zařízení

soti mobicontrol

Podniková mobilita je složitá věc. Řešení SOTI MobiControl umožňuje centrální správu, podporu, zabezpečení a sledování vašich mobilních zařízení, bez ohledu na typ nebo operační systém. Je to spolehlivé, vysoce efektivní a přehledné využití všech zařízení podle individuálních potřeb.

SOTI MobiControl vám umožňuje spravovat zařízení se systémem Google Android ™, Apple® iOS, Linux®, macOS a Microsoft Windows® po celou dobu jejich životnosti.

SOTI MobiControl – Ideální řešení pro správu mobilních zařízení

Proč použít SOTI MobiControl?

  • pro rychlou a jednoduchou konfiguraci a instalaci aplikací do mobilních zařízení
  • podporuje stále již doznívající Windows (CE i Mobile), naopak budoucnost mobilních systémů Android (včetně Enterprise Android) a iOS
  • pro nejrychlejší a zcela jednoduché uvedení nových zařízení do provozu s minimálním množstvím nezbytných úkonů
  • pro konfiguraci zařízení vracejících se ze servisu v továrním nastavení
  • pro možnost provádění vzdáleného update mobilních zařízení
  • pro vzdálený helpdesk uživatelům (vzdálená plocha)
  • pro inventarizaci mobilních zařízení
  • pro přesný přehled o stavu mobilních zařízení
  • pro zvýšení zabezpečení podnikového systému

Klíčové vlastnosti MobiControl:

Evidence mobilních zařízení - veškerá evidence, monitoring a správa všech zařízení.

Vzdálená správa a helpdesk - výsledkem je snížení nákladů v důsledku možnosti správy mobilních zřízení z jednoho místa, včetně podpory (vzdálená plocha, možnost vzdálené úpravy souborů apod.)

Lokalizační funkce a ohraničení (tzv. geofencing) - umožní snadno dohledat ztracené zařízení s podporou GPS a umožňuje měnit nastavení terminálu nebo omezovat funkce v závislosti na místě, kde se nachází.

Filtrování webu - technologie pokročilého webového filtrování umožňuje zákazníkům prosazovat zodpovědné využívání mobilních zařízení, ať už ve třídách a učebnách, zasedačkách, nebo kdekoliv jinde.

Antivirus a ochrana před škodlivým softwarem - uzamkne hrozby v reálném čase, ať už na discích zařízení, nebo v instalovaných aplikacích. Rozšiřuje desktopovou antivirovou a malware úroveň ochrany na všechny spravované zařízení

Úložiště pro citlivá data - bezpečná knihovna se snadno integruje do stávající zákaznické infrastruktury pro správu obsahu a poskytuje bezpečný přístup k dokumentům, videím, prezentacím a tabulkám - kdykoliv, kdekoliv a přes jakoukoliv síť.

Pokročilá bezpečnost - možnost nastavování pravidel pro přístup k určitým datům v zařízení, možnost kompletního smazání ukradeného nebo ztraceného zařízení

Správa telefonních výdajů - MobiControl respektuje bezdrátové rozpočty a umožňuje kontrolovat všechny bezdrátové náklady. Zákazníci mohou nastavit hraniční výšky spotřeby, spravovat bezdrátové výdaje a zabránit nepříjemným roamingovým překvapením, díky nastavení upozorněni na jakékoliv přečerpání.

Multiplatformní webová konzole - K SOTI je možné se přes web připojit z jakéhokoliv zařízení s webovým prohlížečem

Distribuce software do zařízení - pomocí pravidel a skupinových politik je možné automaticky distribuovat software a data do mobilních zařízení

Zasílání výstrah - umožňuje zasílat upozornění, pokud např. některému zařízení dochází baterie, dostalo se mimo stanovenou oblast apod.

Reporting - široké možnosti reportování včetně zobrazení stavu zařízení v reálném čase

Správa telefonních volání - pro individuální zařízení nebo jejich skupiny je možné definovat povolená a zakázaná telefonní čísla, blokovat nežádoucí služby, mezinárodní volání a další.


Dokumenty ke stažení:

Jestliže potřebujete správu Vaší mobility (Enterprise Mobility Management), potřebujete SOTI MobiControl. Pro poptávku tohoto řešení nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na čísle +420 233 097 911.