Technologie

Poskytujeme pomoc v oblastech, kde systémy automatické identfikace zlepšit fungování firemních procesů. Může se jednat například o zefektivnění práce ve skladových, výrobních i jiných provozech. Dále snížení chybovosti, zlepšení úrovně evidence zboží, materiálu či majetku nebo zrychlení a zautomatizování procesů. Proto se v této budeme věnovat technologiím, které nejčastěji používáme pro automatickou identifikaci. Jedná se o čárový kód, DPM, RFID a hlasové technologie. 

Na základě těchto technologií vyvíjíme ucelená řešení i dodáváme jednotlivé produkty pro kvalitní automatickou identifikaci a to již od roku 1991. Naší specializací jsou snímače čárových kódů a RFID, průmyslové terminály a aplikátory i tiskárny etiket. Umíme vyrobit etiketu s přesnými rozměry dle přání zákazníka a také chytré RFID etikety SMARTLABEL. U všech zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis a podporu.

V případě zájmu o jednu z výše uvedených technologií nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře nebo na čísle +420 233 097 911.