POTŘEBUJETE POUŽÍT SPECIÁLNÍ OCHRANNÉ PRVKY NA PLASTOVÝCH KARTÁCH?

zebra zc350

MŮŽETE VYTISKNOUT CO CHCETE, KDYKOLIV A ODKUDKOLIV. A TO VŠE S RYCHLOSTÍ BLESKU.

Navrhňete a tiskněte prakticky jakoukoli plastovou kartu s průlomovou jednoduchostí pomocí tiskáren Zebra ZC350.

Tiskněte jednobarevné, oboustranné, okrajové nebo černobílé karty s novými páskami, které nabízejí speciální barvy, znaky a efekty. Nejtenčí design tiskáren umožňuje správu a tisk odkudkoliv i pro ty nejsložitější karty. Jednoduše můžete ihned po vybalení vytisknout kontaktní, bezkontaktní, bezdotykové nebo magnetické karty. Zkrátka řada ZC350 splní všechny vaše potřeby. 

Zebra: ZC100/ZC300/ZC350 Card Printer Overview


VYUŽIJTE VŠE, CO ZC350 NABÍZÍ. VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ OCHRANNÉ PRVKY. 

Ušetřete náklady na nákup drahých tiskáren s laminátorem. Stačí si vybrat vhodnou pásku a výkonná ZC350 udělá vše za vás. Při použití ZC350 v kombinaci s unikátními páskami Zebra, docílíte zvýšení odolnosti potištěné karty a zajímavých grafických efektů. 

METALICKÝ TISK, SIMULACE EMBOSINGU, EFEKT 3D TISKU NEBO HOLOGRAM? JAK JE LIBO.

S kombinací našich speciálních pásek Zebra a těmito výkonnými tiskárnami plastových karet ZC350 toho jednoduše dosáhnete. 

PÁSKY S DLOUHODOBOU ŽIVOTNOSTÍ

Vyznačují se dvěma extra silnými krycími vrstvami (tzv. dual overlay), do které si můžete vložit vámi vytvořenou tištěnou grafiku. Tyto pásky přináší čtyřikrát delší trvanlivost bez nutnosti laminace. Jsou vhodné pro tisk identifikačních průkazů nebo zaměstnaneckých karet.

PLASTOVÉ KARTY S MĚNÍCÍMI SE EFEKTY

Perleťový tisk zajistí měnící se hologram, který je viditelný pouhým okem a nevyžaduje žádné speciální zařízení. Tyto pásky jsou vhodné pro karty opatřené bezpečnostími prvky. 

3D PÁSKY

Páska kombinuje kovový stříbrný panel s barvami a vytváří na kartě jedinečné vizuální efekty. 3D páska umožní tisk, který vypadá plasticky a může se s ním nasimulovat tzv. embossing, který znáte z platebních karet. 

Spojením těchto pásek s tiskárnami Zebra ZC350 enormě snížíte náklady na nákup drahých tiskáren s laminační jednotkou nebo se vyhnete nutnosti zadávání zákázek potisku třetích stran.


5 důvodů, proč zvolit novou generaci tiskáren karet ZC350

Jednoduchá obsluha a servis
Díky snadné interakci mezi uživatelem a tiskárnou dokáže tiskárnu nastavit a obsloužit každý i bez technické podpory.

Extra rychlý tisk karet
Jednostranný nebo oboustranný tisk, připojení prostřednictvím USB, Ethernet, Wi-Fi atd.

Univerzální design karet
Možnost ultra tenkého profilu karet a jakéhokoliv designu.

Systém tisku, který se přizpůsobí vašim požadavkům
Vlastnosti tiskárny umožňují maximální přizpůsobení vašim neustále se měnícím podnikovým požadavkům.

Spolehlivý software Print DNA
Kvalitní software a aplikace, které usnadní vaši práci a zajistí konkurenční výhodu.

Toto řešení ocení zejména bezpečnostní agentury, úřady, kurýři, výrobci kloubních náhrad a implantátů, zlatníci či cestovní kanceláře a další.

 

Jesltliže se vaše potřeby změní, neznamená to, že musíte měnit i tiskárny. Vymáčkněte maximum ze své investice díky nejnovějším technologiím pro tisk plastových karet. Přímo na místě můžete snadno přidat nové možnosti tisku, kódovat a zebezpečit. Nyní můžete svou budoucnost zabezpečit pomocí našich tiskových řešení. 


Související odkazy