Zebra WT6300 - nejlepší nositelný terminál na trhu

Nositelný mobilní terminál Zebra WT6300 navazuje na model WT6000. Přináší nové funkce, které posouvají produktivitu vašich pracovníků a přesnost plnění objednávek na další úroveň.

S explozí elektronického obchodování se z vychystávání a třídění staly práce na plný úvazek, a to nejen ve skladu, ale i v maloobchodě, kde musí být online objednávky připraveny k vyzvednutí za pouhé dvě hodiny.

Dejte svým pracovníkům zajišťujícím vychystávání a třídění zboží ve skladech výkonný hands-free terminál WT6300, se kterým své úkoly zvládnou snadno a rychle

Nová možnost použití klávesnice přináší známé rozhraní pro ruční zadávání. Obrovský výpočetní výkon s větší pamětí RAM i pamětí Flash. Operační systém Android vám zajistí jistotu a kontrolu nad aplikacemi.

WT6300 je odolný a připravený na ta nejnáročnější prostředí, včetně tzv. studených skladů či mrazíren. Vylepšená podpora WiFi poskytuje spolehlivé připojení bez výpadků. Uživatelé získají díky Bluetooth 5.0 maximální výkon a dosah periferních zařízení podporujících Bluetooth.

Pomocí bluetooth můžete připojit tzv. ring scanner (čtečku na prst) a displej HD4000 a získat tak kompletní komfortní řešení se kterým můžete pořizovat například fotodokumentaci o stavu procesů za běhu.


Umožněte svým pracovníkům držet krok s explozí elektronického obchodování pomocí Zebra WT6300

Možnosti využití:

  • Retail – příjem zboží, správa zásob, vychystávání objednávek
  • Výroba – řízení zásob, doplňování, sledování dílů
  • Distribuční centra a sklad – příjem, vychystávání, doplňování, balení zboží, nakládka/vykládka, správa vratek

Kompletní technickou specifikaci naleznete zde:

 


Související odkazy: