Zebra DS9900 je ideální parťák do retailu

Společnost Zebra Technologies představila nové drátové hybridní 2D digitální snímače čárových kódů určené do maloobchodního prostředí (retail) - DS9900.
hybridní snímač (čtečka) čárového kódu Zebra DS9908

Řada DS9900 představuje spolehlivé zařízení určené pro náročný provoz v obchodech a prodejnách. Zachycení a zpracování obrazu je zajištěno patentovaným dvojitým optickým snímacím systémem, který zajišťuje, že "čočka" DS9900 vždy perfektně zachytí čárový kód pro rychlé a spolehlivé dekódování. Skenovací okénko je zapuštěné, čímž je chráněné před zanesením nečistotami a poškrábáním. 

Díky utěsnění IP52 se nemusíte obávat vody ani prachu. Náhodný pád není pro tuto čtečku žádný problém.  Uživatelé se naopak mohou spolehnout na odolné zařízení, které vydrží pád z výšky 1,5m na beton nebo 2 000 otáček v rotačním bubnu. Zebra DS9900 je zařízení vhodné pro pokladní, zaměstnance obchodů, prodejen, asistenty, ale i pro zákazníky na pultech samoobslužných pokladen

Předchozí verze snímačů DS9808 měly čidlo pro detekci ručního snímání v podobě mechanického snímače na stojánku v dolní části. DS9908 mají kapacitní senzor v rukojeti, který detekuje ruční režim ve spolupráci s pohybovým senzorem. Toto nové umístění spolu s inovovaným provedením konektoru pro kabel zabezpečuje lepší ochranu proti např. polití vodou. Kabely jsou kompatibilní se staršími zařízeními Zebra, ovšem doporučuje se používat novější typy se stíněním. Součástí snímače je také stojánek pro stacionární použití. Uživatelé mohou snímat více čárových kódů jediným stiskem spouště pomocí funkce Multi-Code Data Formatting (MDF), nebo vybrat jeden preferovaný čárový kód.

DS9908R s RFID

Hybridní DS9908R s RFID využijí prodejny, které mají zboží označené RFID tagy pro rychlejší zpracování např. nového nebo vráceného zboží. V těchto případech RFID znamená rychlejší kontrolu, stejně jako viditelnost zásob v reálném čase potřebnou pro včasné doplnění skladu. S bezplatným vestavěným softwarem pro převod dat RFID od Zebry mohou obchody číst RFID značky bez úpravy své stávající pokladní (POS) aplikace.

  Využití hybridních snímačů Zebra DS9900:
  hybridní snímač (čtečka) čárového kódu Zebra DS9908R s RFID

  Maloobchody:

  • samoobslužné pokladny
  • mobilní platby, kupóny a věrnostní karty
  • ověření věku
  • kontrola přítomnosti EAS tagů
  • RFID (pokladny apod.)

  Obchody, prodejny, večerky:

  • samoobslužné pokladny
  • mobilní platby, kupóny a věrnostní karty
  • ověření totožnosti, věku
  • restaurace a jiná pohostinná zařízení

  Kompletní technickou specifikace naleznete zde ->  ds9900-retail-specification-sheet-en-us.pdf PDF icon ds9900-retail-specification-sheet-en-us.pdf

   

  Pro poptávku hybridních snímačů Zebra DS9908 a DS9908R nás kontaktujte prostřednictvím formuláře vlevo

   

  Související odkazy: