Ergonomické mobilní terminály MC22 a MC27 určené pro malé a střední podniky

zebra mc2200, zebra mc2700, mobilní terminál,

Průmyslový ergonomický design - lehký, štíhlý, zúžený s pokročilou klávesnicí

Pokud jde o posílení produktivity vašich zaměstnanců v menších nebo středních podnicích, mobilní terminály Zebra MC2200 a MC2700 poskytují cenově dostupné zařízení s řadami výhod a to bez jakýchkoliv kompromisů. Připojte libovolného pracovníka prakticky kdekoliv pomocí Wi-Fi. MC2700 nabízí i mobilní data, takže dotyková obrazovka, pohodlná klávesnice a vynikající flexibilita nastavuje laťku ergonomičnosti vysoko.

Robustnost terminálů zajišťuje spolehlivý provoz v náročných podmínkách a nástroje jako Mobility DNA ulehčují používání, správu a zabezpečení těchto terminálů na výbornou. K terminálu navíc můžete přidat rukojeť a vytvořit pistolový design pro aplikace náročné na skenování.

Tato zařízení jsou vybavena všemi funkcemi, které jsou součástí rodiny MC2X jako standard:

  • Průmyslový ergonomický design - lehký štíhlý kužel s vyspělou klávesnicí
  • Možnosti WiFi / mobilní data
  • Pracovníci dostanou dvě zařízení v jednom - cihlu a pistolovou rukojeť
  • Řešení připravené na podnikání založené na nástrojích Zebra Mobility DNA
  • Postaveno na nejvýkonnější platformě Android ™ „nejvyšší řady“
  • Bezkonkurenční komplexní sada příslušenství

Nové ergonomické mobilní terminály Zebra MC2200 a MC2700 pro malé a střední podniky

Co je nového v MC2200 / MC2700:

  • Pokročilý výkonný procesor SD660 pro výkon stolního pc v mobilních aplikacích
  • Softwarové balíčky Mobility DNA vyhovující jakémukoliv zákaznikovi z hlediska ceny
  • Android 10 OS s možností podpory upgradů OS v budoucnu
  • Robustní a odolný - pád z výšky až 5 stop na beton, provozní rozsah -20 ° C až + 50 ° C, IP65

Zebra MC2200

zebra mc2200, zebra mc2700, mobilní terminál,
Dostupná mobilita pro pracovníky uvnitř vašeho podniku

Model MC2200 poskytuje nejrychlejší a nejspolehlivější připojení WiFi v oboru. Ať už vaši pracovníci vychystávají, balí nebo expedují objednávky ve skladu, doplňují zásoby na výrobní lince, v zákulisí maloobchodu obchodu nebo pomáhají zákazníkům na prodejní ploše, jsou produktivní každou minutu své směny.

Vaši pracovníci dostanou dvě zařízení v jednom - cihlu a pistoli

Pokročilý procesor a nejnovější verze operačního systému Android zajišťují stabilní výkon i při provozu náročných aplikací. Terminál dokáže zachytit prakticky jakýkoliv 1D a 2D kód, a to i když je poškozený, špinavý či špatně vytištěný. Volitelná 13MP kamera ještě více rozšiřuje možnosti využití tohoto terminálu.

Mobilní terminál MC2200 je vhodný zejména při skladování, distribuci (vychystávání, balení, expedici, příjmu zboží, správa zásob, evidence majetku), výrobě (kontrola kvality, doplnění zboží na výrobní lince, sledování dílů, materiálu, údržba, opravy, řízení zásob), retailu (vyzvednutí objednávek, příjem zboží a odeslání, vratky, kontrola cen, zásob, online objednávky apod.)


zebra mc2200, zebra mc2700, mobilní terminál,
Zebra MC2700

Dosáhněte očekávané produktivity i pro práci v terénu nebo mimo výrobních hal

Díky podpoře LTE poskytuje MC2700 nejrychlejší mobilní datové připojení. Ať už pracovníci nakládají kontejnery v přístavu, spravují venkovní zásoby, pořizují doklady o dodání balíků, opravují zařízení nebo jen řídí hovory, vždy mají přístup k potřebným informacím.

Nasaďte podnikové řešení založené na nástrojích Zebra Mobility DNA

Model MC2700 s možností vložení SIM karty i WiFi připojení využijí pracovníci pohybující se ve venkovním prostředí nebo v terénu. Technologie Bluetooth a volitelně NFC navíc umožňují snadné a rychlé propojení s ostatním vybavením (sluchátka, tiskárny apod.).

Terminál je odolný vůči prachu, vodě, sněhu, horku i mrazu a přežije opakované pády z výšky až 1,5 m. Pro ještě větší odolnost jsou displej i okno skeneru opatřeny ochranným sklem Gorilla Glass. Aby se zabránilo šíření bakterií, terminály jsou rovněž odolné vůči čištění běžnými desinfekčními prostředky.

Rozměry zařízení jsou 200,5 mm x 70 mm x 38,5 mm, hmotnost se standardní baterií 296 g, s rozšířenou baterií 316 g. Provozní teplota se pohybuje od -20 °C do 50 °C.

Kompletní technickou specifikaci naleznete zde:  mc2200-mc2700-specification-sheet-en-us.pdf PDF icon mc2200-mc2700-specification-sheet-en-us.pdf

Pro poptávku mobilních terminálů Zebra MC2200 a MC2700 nás kontaktujte prostřednictvím formuláře nebo na čísle +420 233 097 911. 


Související odkazy: