Zebra MC3300 - jednoznačně nejlepší terminál ve své třídě.

mobilní terminál zebra mc3300

Řada MC33x je zcela novou generací lehkého, robustního mobilního počítače střední třídy, navrženého pro dotykové, ale i klávesové aplikace. Ať už pracujete ve skladu, obchodě nebo výrobě, MC3300 se liší od jiných zařízení tím, že nabízí pokročilé možnosti snímání, jako je dálkové skenování čárových kódů (7,62cm až do délky 21,4m).

Zbrusu nový displej s vysokým rozlišením vám zajistí snadnou čitelnost při libovolných světelných podmínkách (v místnosti, či na venku). Navíc je tento mobilní terminál částečně kompatibilní s příslušenstvím starší řady MC3x.

MC3300 je jasná volba, pokud vaši zákazníci vyžadují zařízení: 

  • s dostatečným výkonem a přizpůsobivým operačním systémem (Android 7 Nougat se zaručenou bezpečnostní podporou LifeGuard™).
  • nabízející snadnou konfiguraci a různou volbou využití. Modely s pistolí, rotující věží a přímým snímáním, třemi typy klávesnic (numerická, FUNC Numerická, Alfa numerická) a třemi prvotřídními snímači (SE965 1D,  SE4750SR 2D, SE4850 ERI). Tímto získáte nejvíce konfigurovatelné zařízení v této třídě.
  • s kamerou s vysokým rozlišení 13 MP (Premium Plus).
  • s použitím jednoduchých aplikací. MC3300 je dodáván s jedinečnou sadou nástrojů výkonných aplikací, které jsou součástí sady Zebra Mobility DNA.

Stáhněte si kompletní technickou specifikaci zde: 


V oblasti ergonomie tento terminál taktéž nezaostává, je navržen pro držení jednou rukou, což je dáno rozmístěním tlačítek na klávesnici. Zároveň je terminál výborně vyvážen, díky čemuž působí velmi lehkým dojem. Pomocí dvou hlavních tlačítek v horní části klávesnice dostanete tak přístup k nejčastěji používaným aplikacím. Skenovací tlačítko je na obou stranách terminálu. Pistolová rukojeť poskytuje celodenní pohodlí při intenzivních úlohách pomocí standardního nebo dálkového skenování a otočná snímací hlava (45° stupňové skenování) je ideální pro ty uživatele, kteří potřebují pracovat v těsném prostoru.

zebra mc3300
Dobíjitelný lithium-iontový akumulátor 2 680 mAh určený pro nejdelší pracovní směny s výdrží až 16 hodin. Výměnu akumulátoru můžete provést bez nutnosti restartování a jeho kapacita je stejná jako u modelu staršího modelu MC3200 (prodej ukončen).

MC3300 je robustní terminál připravený plnit i ty nejnáročnější úkoly: 

  • odolnost terminálu proti pádu z výšky 1,5m na beton
  • poskytuje mimořádnou ochranu proti nárazům díky strategicky umístěným nárazníkům 
  • krytí IP54 (ochrana proti prachu či polití tekutinou)

Využití: 

 

KODYS ruční průmyslový terminál Zebra MC3300

Pro poptávku terminálu Zebra MC3300 nás prosím kontaktujte pomocí formuláře vlevo nebo na čísle +420 233 097 911.


Související odkazy: