Zebra MC3330R UHF RFID - nejvýkonnější RFID čtečka ve své třídě na platformě Android

Mobilní terminál MC3330R s RFID od společnosti Zebra přináší větší komfort, jednoduchost použití, snoubenou s rychlostí a přesností pro vaše RFID aplikace. Díky tomu pomáhá zvýšit efektivitu pro řízení zásob, plnění objednávek apod.

Vaši zaměstnanci nemusí žonglovat mezi terminály, aby zachytili jednoduché čárové kódy nebo složité RFID tagy. S MC3330R můžete snímat obojí, jak RFID tagy, tak i tištěné elektronické 1D a 2D kódy se standardním rozsahem, bez ohledu na jejich stav. MC3330R nahrazuje starší řadu MC9190-Z.

Robustní design zajišťuje maximální výkon, zároveň je však tento terminál jedním z nejlehčích zařízení ve své třidě s ergonomií, která zajistí pohodlné používání snímače po celý den. Pracovníci mohou rychle a přesně zachytit RFID tagy i u náročných položek. Vysoce výkonná ASIC technologie poskytuje vynikající citlivost, více než o 25 % vyšší rychlost a o 40 % vyšší přesnost čtení než ostatní zařízení v této třídě.

Terminál nabízí mimořádný výpočetní výkon a paměť – bez ohledu na množství běžících aplikací. S vysokokapacitní vyměnitelnou baterií PowerPrecision+ se na tento terminál můžete spolehnout během každé směny. Baterie vydrží při běžném používání více než 5 hodin, přičemž LED indikátor uživatele upozorní, když je potřeba baterii měnit.

Snímač MC3330R poskytuje spolehlivý provoz i v náročných podmínkách. Díky třídě krytí IP54 je odolný vůči prachu a postříkání vodou. Vydrží také pády z výšky až 1,5 m na beton. Dotykový panel Corning Gorilla Glass navíc poskytuje maximální odolnost proti poškrábání či rozbití. Provozní teplota se pohybuje od -20 °C do 50 °C. Tento RFID snímač nejlépe využíjí pracovníci distribučních center, skladů, skladových míst, administrativní pracovníci, zaměstnanci nemocnic, poliklinik, zdravotnických zařízení.

mc3330r

Kompletní technická specifikace ke stažení zde ->  mc3330r-spec-sheet-a4-en-us.pdf PDF icon mc3330r-spec-sheet-a4-en-us.pdf


Terminál Zebra MC3330R je vhodný pro použití zejména:
mc3330R

  1. obchody, maloobchody, prodejny, back-stores

  2. Datová centra, administrativní budovy, kanceláře

  3. Zdravotnictví

Pro poptávku tohoto mobilního terminálu nás kontaktujte prostřednictvím formuláře vlevo nebo na čísle +420 233 097 911.  


Související odkazy: