Zebra ZD200 - ideální řešení v poměru cena - výkon

Spolehlivá, kvalitní 4 palcová stolní tiskárna etiket řady ZD200

Stolní tiskárny série ZD200 jsou vybaveny základními funkcemi a zajišťují spolehlivý provoz za dostupnou cenu - jak při nákupu, tak v průběhu svého životního cyklu. Tyto tiskárny ZD200 se mohou pochlubit konstrukcí s dvojitou stěnou a celokovovými tiskovými hlavami (komponenty, které se často nenacházejí u základních verzí konkurenčních tiskáren), což zvyšuje trvanlivost tiskárny. ZD200 získaly certifikaci ENERGY STAR® (nízké náklady na provoz). Tiskárny série ZD200 byly vyvinuty pro roky spolehlivého provozu a proto poskytují vynikající návratnost vašich investic.

Ideální řešení v poměru cena vs. výkon

Stolní tiskárny řady ZD200 jsou navrženy pro zákazníky, kteří potřebují levnější tiskárnu s jednoduchými funkcemi, vyžadující minimální zaškolení a snadnou obsluhu. Tyto 4 palcové tiskárny jsou k dispozici v modelech s přímým termálním (DT) nebo termotransferovým tiskem (TT).


Zebra ZD220 - pro spolehlivé operace, kvalitní konstrukce, nezpochybnitelná hodnota

Stolní tiskárna ZD220 se nabízí v modelech s přímým termo, nebo termotransferovým tiskem. Díky kvalitní výrobě poskytuje Zebra Technologies spolehlivý provoz za dostupnou cenu.

Tato tiskárna nabízí základní funkce stolních tiskáren a jednoduché použití. Tiskárny ZD220 tisknou etikety s rychlostí až 102 mm za sekundu při rozlišení (203 dpi), což vám zajistí nepřetržitý pracovní proces. Modely ZD220 jsou vybaveny základní sadou aplikací - Print DNA, podporovanou operačním systémem Link-OS® Basic.

ZD220 jsou ideální pro použití v dopravě a logistice, lehké výrobě, maloobchodu a zdravotnictví. Můžete tisknout různé typu vstupenek, štítků a účtenek. ZD220, přímá náhrada za GC420, je k dispozici pouze s připojením USB a volitelným odlepovacím modulem.

Technická specifikace ZD220
Šířka tisku

104 mm s 203 dpi

Rozlišení

203 dpi/8 bodů /mm

Media senzory pohyblivý senzor černé značky, omezený rozsah od středu k levé straně
detektor mezer s pevnou polohou posunutý ze střední polohy
Rychlost tisku 102 mm/s
Komunikační rozhraní

USB v2.0
volitelný Ethernet nebo Bluetooth 4.1 nebo Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.1

 

Zebra ZD230 - získejte více - pokročilejší funkce, vysoká kvalita, nezvykle atraktivní cena, vyjímečná hodnota

Stolní tiskárny ZD230, jsou také k dispozici s přímým termotiskem (Direct Thermal) a termo transferovým tiskem (Thermal transfer print). Mohou se pochlubit pokročilejšími funkcemi, spolehlivým provozem za dostupnou cenu. V tiskárně lze použít pásky o délce i 300 m, nabízí bezdrátové připojení a vyšší rychlosti tisku.

Tato 4palcová stolní tiskárna tiskne štítky rychleji než ZD220 a to s rychlostí až 152 mm za sekundu. Tiskárna ZD230 je vybavena základní sadou aplikací Print DNA, podporovanou operačním systémem Link-OS® Basic. Tuto tiskárnu si můžete přímo z výroby předobjednat již s namontovanými moduly – odlepovač nebo řezač, kdežto u modelu ZD220 je tato možnost dostupná jen pro řezač.

Desktopová tiskárna Zebra ZD230 se snadno instaluje a tisk můžete zahájit v podstatě okamžitě po vybalení z krabice. Může snadno nahradit starší tiskárny, které používají programovací jazyky ZPL, EPL nebo non-Zebra. Možnosti připojení jsou také bohaté, a sice USB, Ethernet, Wi-Fi a Bluetooth®.

Tiskárna ZD230 zvládne tisk pásek o délce až 300 m, což výrazně prodlužuje pracovní dobu mezi výměnou médií. ZD230 nabízí vylepšené připojení, včetně bezdrátového připojení a Bluetooth, a různé možnosti manipulace s médii.

Technická specifikace ZD30
Šířka tisku

104 mm s 203 dpi

Rozlišení

203 dpi/8 bodů /mm

Media senzory pohyblivý senzor černé značky, omezený rozsah od středu k levé straně
detektor mezer s pevnou polohou posunutý ze střední polohy
Rychlost tisku 152 mm/s
Komunikační rozhraní

USB v2.0
volitelný Ethernet nebo Bluetooth 4.1 nebo Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.1

Kompletní technickou specifikaci k těmto stolním tiskárnám naleznete zde:

zd220-specification-sheet-en-us.pdf PDF icon zd220-specification-sheet-en-us.pdf

zd230-specification-sheet_-_en-_us.pdf PDF icon zd230-specification-sheet_-_en-_us.pdf

 

Pro poptávku těchto stolních tiskáren řady Zebra ZD200 nás kontaktuje prostřednictvím formuláře vlevo nebo telefonicky na čísle +420 233 097 911.


Související odkazy