Zebra Smart Badge1 - víceúčelové zařízení

Zebra Smartbadge1
Zebra Smart Badge 1 je úplně nová kategorie zařízení. SB1 je cenově dostupný nositelný mobilní terminál určený do každé prodejny. Umožňuje obchodníkům zodpovědět veškeré všetečné dotazy zvídavých zákazníků, kteří očekávají okamžitou odpověď. Zaměstnanci maloobchodů mají přístup k osobnímu seznamu úkolů. Přijímají úkoly a potvrzují jejich dokončení, mohou skenovat čárové kódy pro kontrolu cen a zásob nebo se připojit přes PTT (push to talk) pro komunikaci s ostatními pracovníky používajícími nejrůznější mobilní zařízení. Výsledkem je výkonná pracovní síla s přístupem k ostatním lidem i informacím, které jsou potřeba k maximalizaci produktivity a překonání očekávání náročných zákazníků při jejich návštěvě.

Jedná se v podstatě o mobilní terminál s malou spotřebou energie díky e-ink displeji, který v "klidovém" stavu může sloužit jako například jmenovka každého zaměstnance. Tento kompaktní, přenosný a lehký mobilní terminál je možné nosit na krku, za opaskem či na ruce a je tedy neustále k dispozici.

Mobilní terminál Zebra SB1 má rozměry 92 mm x 81 mm x 14 m a váhu 110 g. Má paměť 128 MB RAM/128 MB Flash, provozní teplotu 0 °C až 40 °C, odolnost vůči pádu 1,22 m na beton a třídu krytí IP54. Díky tomuto zařízení jsou pracovníci maximálně produktivní, a to každou minutu, každý den. Zvládá každodenní užívání a odolává působení prachu, vlhkosti, tepla i chladu. Díky třípalcovému displeji E Ink® Pearl je navíc obsah snadno čitelný prakticky každých světelných podmínkách.

Má integrovaný digitální snímač čárových kódů pro rychlé a přesné čtení 1D i 2D čárových kódů s libovolnou orientací. Pro snadné ovládání slouží dotykový panel nad displejem a integrovaný senzor náklonu, díky tomu se SB1 umí přepínat mezi režimem jmenovky a "pracovním" režimem automaticky pouhým otočením vzhůru nohama.

Využítí:

  • Mobilní terminál SB1 od společnosti Zebra byl speciálně navržen pro používání v maloobchodních aplikacích (objednávání a řízení zásob, plánování schůzek, automatizace, komunikace se zaměstnanci apod.).

 

Technické údaje - Zebra SB1
Rozměry

92 mm x 81 mm x 14 mm (v x š x h)

Hmotnost 110g
Displej 3" e-ink Pearl QVGA (320x240), 16 úrovní šedi s rezistivním dotykovým panelem
Napájení 910mAh akumulátor
Rozhraní USB rozhraní¨v přídavné vývojářské základně
Paměť 128MB RAM a 128MB FLASH
Provozní teplota 0°C až 40°C
Odolnost

opakovaný pád z výšky 1,2 m (dle normy MIL-STD-810G)

Krytí IP54
WLAN rádio Wi-Fi 802.11b/g/n
Sběr dat snímání 1D a 2D čárových kódů pomocí integrovaného digitálního snímače
Příslušenství jednomístná nabíjecí základna, desetimístná nabíjecí základna, náhlavní sada, PTT náhlavní sada, PTT reproduktor s mikrofonem, šňůrka na krk, pouzdro na opasek, pásek pro upevnění na předloktí, vývojářská základna s USB konektorem

Pro poptávku terminálu Zebra SB1 nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.


Související odkazy: