Zebra WS50 - bezkonkurenční funkcionalita a flexibilita v nejmenším nositelném terminálu na světě

Robustní, modulární použitelný v jakémkoliv prostředí - počítač Zebra WS50 se systémem Android

Každý pracovník bez mobilního přístupu k datům je nucen vynaložit více úsilí - pohybu, kroků a věnovat více času úkolům, což snižuje efektivitu. Nyní je jednodušší udržet pracovníky online, ve spojení a to díky Zebra WS50 - nejmenším nositelným zařízení na světě. Robustní, flexibilní, výkonný terminál, použitelný v mnoha odvětvích průmyslu - od výrobních závodů, přes sklady, obchod až po využití v hotelích. 

Zebra WS50 je zařízení typu all-in-one, tudíž není potřeba připojení přídavného snímače pro zachycení potřebných dat. Navíc je tento model užíván jaké hlasové komunikační zařízení. Můžete si vybrat mezi vestavěným snímačem čárových kódů nebo fotoaparátem a všechny modely podporují push-to-talk komunikaci.

Díky modulárním možnostem připevnění jej můžete nosit po svém

Díky variabilitě připevnění je WS50 lehce nositelný. Terminál lze nosit na zápěstí, na dvou prstech nebo na předloktí. Ať už dáváte přednost jakémukoliv způsobu, lehký a ergonomický design tohoto počítače je pohodlný a umožňuje vám volné ruce a oči při manipulaci se zbožím, což zvyšuje produktivitu vašich zaměstnanců. 

Všechny klíčové funkce plnohodnotného mobilního terminálu

Přenosný WS50 je malý, ale nabitý potřebnými funkcemi – poskytuje vše, co zaměstnanci potřebují ke zvýšení efektivity a produktivity. Snímání čárových kódů nebo skenování fotografií ve vysokém rozlišení. Nabízí i možnost komunikace mezi zaměstnanci díky funkci  „push-to-talk“. Robustní konstrukce, výborná čitelnost díky barevnému AMOLED displeji a delší výdrž baterie. Tím však výhody nekončí! Pro detailní informace nás neváhejte kontaktovat.


Zebra WS50 - Navržen pro maximální flexibilitu a pohodlí


Kompletní technickou specifikaci naleznete zde:


Související odkazy: