mc9400-mc9450 - kodys - výrobní linka

Přichází další evoluce ultra odolných mobilních terminálů MC9000

Nová generace průmyslových mobilních terminálů MC9400/MC9450 jsou obměnou loňského modelu MC9300. Nové terminály disponují novými technologiemi a funkcemi, které posouvají hranice v oblasti odolnosti a efektivity v nejnáročnějších prostředích zase o kus dál. Vynikají svojí odolností a flexibilitou, díky široké škále možností přizpůsobení. Příslušenství pro tyto terminály je navíc zpětně kompatibilní s řadou MC9300. Skenování je jednodušší díky největšímu dosahu na světě - z ruky do vzdálenosti více než 30,5 m. S Wi-Fi 6E a privátní a veřejnou sítí 5G získáte nejrychlejší bezdrátové připojení, které je dnes k dispozici, a navíc možnost snadno a s minimálními náklady rozšířit bezdrátové sítě do nejrozsáhlejších vnitřních i venkovních prostor.

Nejnovější technologie a brutální výkon vystřelí produktivitu do nebes

Nejrychlejší mobilní a wi-fi připojení

První zařízení ve stylu pistole, které nabízí privátní a veřejné bezdrátové datové připojení 5G, což přináší nové cenově dostupné možnosti bezdrátových sítí do rozsáhlých venkovních i vnitřních prostředí. Modely MC9400 s WLAN (Wi-Fi 6E, Bluetooth BLE V5.3) s variantou Cold Storage (mrazírenské prostředí) nebo Non-Incendive (hořlavé prostředí). Vyšší řada MC9450 nabízí WWAN (5G SA +NSA, WiFi 6E, Bluetooth BLE V5.3)

nejpokročilejší technologie sběru dat

S novým snímacím modulem SE58 s rozšířeným dosahem a technologií IntelliFocusTM poskytnete svým pracovníkům bezkonkurenční dosah skenování do vzdálenosti více než 30,5 m4 - podstatně dále než vám umožní jakýkoli jiný terminál na trhu. Inovativní zelený laserový zaměřovač je až 7x viditelnější než typický červený, což usnadňuje skenování položek v horních částech regálů. 

biometrické rozpoznávání obličeje

Pomocí biometrického rozpoznávání obličeje (např. jako i iPhone) pracovníci získají snadný přístup k zařízení. Přístup je tedy omezen pouze na předem oprávněné uživatele, což eliminuje riziko sdílení či ztrátě dat. Přední kamera s vysokým rozlišením je ideální pro práci s videem. Zadní fotoaparát s nejvyšším rozlišením své třídy poskytuje vysoce detailní HDR fotografie, které mohou sloužit pro dokumentaci příchozích poškozených zásilek, kontrolu kvality aj.

Pro plnou podporu automatizace vašich procesů

Stisknutím jediného tlačítka lze načíst identifikační čísla přepravních kontejnerů, identifikační čísla pneumatik (TIN), identifikační čísla vozidel (VIN) a další údaje - ideální pro výrobní závody, loděnice, přístavy a sklady.

ergonomie na prvním místě

Vybrat si můžete ze 7 různých klávesnic, které odpovídají vašim požadavkům a navíc je můžete měnit přímo v terénu bez nutnosti návštěvy servisního místa. Pomocí funkce push-to-talk a textové komunikaci propojíte své zaměstnance, aťjsou kdekoliv. Reproduktor, mikrofon, interní hlasový reproduktor PTT a bezdrátová náhlavní souprava Bluetooth zajišťují kvalitní zvuk a možnost sdílet soubory a obrázky mrknutím oka.

bezkonkurenční výkon pro Maximální produktivitu

Nové aplikace využívající rozšířenou realitu a umělou inteligenci. MC9400/ MC9450 jsou připraveny zvládnout vše najednou bez ohledu na to, kolik aplikací máte zrovna spuštěných. Ve srovnání s modelem MC9300 nabízí nová platforma Qualcomm 2,5x vyšší výpočetní výkon, o 50 % více paměti RAM, 4x větší paměť Flash a 8x větší úložiště na kartě micro SD.

konfigurovatelnost dle náročnosti prostředí

Modely MC9000 jsou připraveny pro každé prostředí - běžné, s extrémně nízkými teplotami či přítomností nebezpečných látek a materiálů. Model do nízkých teplot je vybaven vyhřívaným dotykovým panelem a výstupním okénkem skeneru a baterií určenou do právě do chladících/mrazících boxů. Model do výbušného prostředí (CL 1, DIV 2) umožňuje práci v oblastech s výskytem nebezpečných materiálů, jako jsou hořlavé plyny a materiály.

pokročilá správa baterií pro nepřetržitý provoz

Díky nové baterii BLE a nástroji Mobility DNA Device Tracker můžete snadno svá zařízení najít, i když jsou vypnutá. Baterie PowerPrecision+ jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající výkon, spolehlivost a bezpečnost. Díky přehledné statistice v reálném čase lze baterie snadno spravovat či vyměnit za chodu bez ztráty dat, což chrání vaši produktivitu.

Máte zájem o tento produkt?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru.  

Poptávkový formulář