Lidé v Kodysu

Jan Příhoda
ředitel společnosti

Po absolvování biokybernetiky na ČVUT nastoupil Jan Příhoda v roce 1996 do KODYSu. Začínal jako programátor a následně prošel manažerskými pozicemi jako vedoucí oddělení zákaznických služeb a následně vedl obchodní oddělení.

Po úmrtí zakladatele Kodysu, pana Zdeňka Vonáska, se Jan Příhoda stává v roce 2009 ředitelem. Během jeho působení na ředitelském postu se KODYS posunul z dodavatele technologií na  systémového integrátora řešení se zaměření  především na  skladování a logistické procesy.

Ve volném čase se rád věnuje turistice po České republice a také čtyřnohému kamarádovi Badžimu.

Jan Příhoda
mvo - kodys
Miloslav Volenec
Zástupce ředitele a vedoucí oddělení zákaznických služeb

Po absolvování Střední průmyslové školy elektrotechnické nastoupil v roce 1992 do řídícího střediska míchárny společnosti Mitas Praha. V roce 2001 si odskočil do USA, kde sbíral užitečné zkušenosti jako mimo jiné čistič všeho možného – vznešeně označeno jako Facility manager.

 

Po návratu do vlasti nastoupil v roce 2003 jako logistik do Kodysu. Postupem času postoupil na pozici vedoucího oddělení zákaznických služeb a zástupce ředitele. Ve volném čase se věnuje rodině a pokud je trochu času, můžete ho potkat na golfu, jehož je nepříliš úspěšným o to však vášnivějším hráčem.

jza - kodys
Jana Zídková
Jednatel a právník společnosti

Jana Zídková nastoupila do Kodysu v roce 2008 po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy a po praxi v advokacii. Její původní pozice byla a je právník společnosti.

 

Postupem času dostala na starost nábor nových zaměstnanců a další věci s chodem společnosti spojené včetně kompletního zpracování mezd zaměstnancům.  


Jana se ve volném čase se věnuje své rodině, s níž nejraději cestuje. Když vyjde čas, nejraději tráví volné chvíle s dobrým historickým románem.

ldo - kodys
Luboš Doležal
Obchodní ředitel

Luboš Doležal je absolventem Technické fakulty ČZU v Praze, oboru Obchod a podnikání s technikou. Automatickou identifikací se zabývá od roku 2003.

 

Do společnosti KODYS nastoupil jako obchodní konzultant a v roce 2009 se stal jejím obchodním ředitelem. Od roku 2004 je členem koordinačního výboru RFID-EPC při GS1 Czech Republic.

 

Ve volné čase rád poznává nová místa a krajiny, mezi které patří jeho nejoblíbenějšího region Jihovýchodní Asie. Hlavním koníčkem je Stafordširský bulterier jménem Apu.

mpo - kodys
Milan Port
Vedoucí automatizace

Po vystudování oborů měření a regulace, následně elektroniky a absolvování Fakulty mezinárodních vztahů VŠE Milan Port pracoval mnoho let v oblasti elektro údržby a průmyslové automatizace firmách jako Coca-Cola či Pepsi.

 

V roce 2019 nastoupil do společnosti Kodys jako vedoucí oddělení automatizace.

 

Ve volném čase se nejvíce věnuje cestování, sportu a fotografii - nejraději staré Prahy.

mst - kodys
Miloslav Stibor
Vedoucí oddělení systémů

Po absolvování technické kybernetiky na ČVUT nastoupil Miloslav Stibor v roce 2007 do KODYSu jako vývojář se snahou standardizovat a modernizovat vývoj aplikací a systémů pro naše zákazníky.

 

Jeho touha po řádu a jasně definovaných procesech ho dovedla k zavedení a rozvoji projektového managementu v KODYSu a později i k vedení oddělení systémů.

 

Má svérázný smysl pro humor a ve volném čase se rád věnuje portrétní fotografii, leteckému modelářství nebo třeba akvaristice.

jho - kodys
Jana Holubová
Vedoucí ekonomického oddělení

Po absolvování Podnikohospodářské fakulty VŠE v Praze pracovala Jana Holubová řadu let v oblasti účetnictví. V roce 2009 nastoupila do společnosti KODYS jako samostatná účetní a od roku 2013 zde působí jako vedoucí ekonomického oddělení.

 

Pod jejím vedením ekonomické oddělení zajišťuje vedení účetnictví a reporting, aktivity spojené s chodem recepce a provozní záležitosti společnosti. Úzce spolupracuje s ostatními odděleními. 

 

Ve volném čase se ráda věnuje rodině a vytrvalostnímu běhu.

A dalších 50 odborníků ...

 

kodys zaměstnanci

 

Přidejte se k nám

 

Cítíte naši energii? Pokud rádi kráčíte po hraně, objevujete nové světy a necháváte se fascinovat novými technologiemi, jste pro naši Kodysovou DNA tou pravou krví. Zveme vás do přátelského a kreativního prostředí, které nabízí spoustu nových příležitostí a výzev pro průlom v podnikatelském světě. Kontaktujte nás a přijďte se nám představit.

Kariéra v Kodysu

Proč Kodys?

30+ let zkušeností

30+ let zkušeností

Jsme stabilní firmou působící na trhu od roku 1991. Máme standardizované procesy a je na nás spoleh.

Komplexní služby na míru

Komplexní služby na míru

Dodáváme ucelená řešení, navržená na míru unikátním potřebám našich klientů.

Špička v oboru

Špička v oboru

 Dlouhodobě se řadíme mezi leadery v oboru na našem trhu, máme zázemí evropské skupiny.

Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Pravidelně pořádáme vzdělávací a networking akce pro zástupce firem zdarma.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme silný a zkušený in-house tým programátorů a dalších technických specialistů.

Zařízení nejvyšší kvality

Zařízení nejvyšší kvality

Jsme partnerem největších výrobců zařízení na automatickou identifikaci jako jsou Zebra, nebo Honeywell.

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a poradíme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář