Hardware

Hardware

Hardwarová řešení pro automatickou identifikaci

Dosáhli jsme nejvyššího partnerského postavení u významných světových výrobců v oblasti automatické identifikace, což umožňuje získávat nejvyšší podporu přímo u výrobců a poskytovat trhu nejnovější technologie, profesionální servis a výhodné ceny. Dodáváme produkty, řešení a systémy na míru, které umožňují zavádět efektivní organizaci skladování a dopravu vašeho zboží. 

logistik

Logistika, skladování, přeprava

ikonka_vyroba

Výrobní průmysl

ikonka_obchod

Maloobchod, velkoobchod

ikonka_zdravotnictvi

Zdravotnictví

ikonka_statni_sprava

Státní, veřejná správa

ikonka_ostatni

Další odvětví

Nabídka hardwarových produktů

Mobilní terminály

Nabízíme širokou škálu mobilních zařízení, kterými vybavíme vaše zaměstnance dle jakéhokoliv použití – od dotykových terminálů, přes odolné tablety až po vozíkové terminály. Ať už běží na Windows nebo Android, terminály jsou vybaveny vestavěnou softwarovou inteligencí, která umožňuje vašim pracovníkům podávat ty nejlepší výkony.

Snímače čárových kódů

Snímání čárového kódu již není žádná výzva, ale každodenní nutnost pro operativní chod vašeho byznysu. Dodáváme ultra odolné snímače Zebra, které jsou postaveny na jedinečných výzvách výrobních a skladových operacích, obstojí v drsných podmínkách, čtou na velké vzdálenosti a jejich rychlost je nepřekonatelná..

RFID zařízení

RFID čtečky využijete v jakémkoliv odvětví průmyslu či podnikovém prostředí. Usnadní vám práci na nakládacích rampách, obchodech nebo ve skladech. Sledujte rychlý pohyb palet, majetku či pracovníků v reálném čase. U našich RFID čteček se můžete spolehnout na velkou paměť, rychlý přenos dat a snadné začlenění do vaší IT infrastruktury.

Tiskárny

Nabízíme širokou škálu tiskáren Zebra dle typu aplikací. Tiskárny nejnižší třídy pro kancelářské aplikace, střední třída tiskáren pro sklad nebo retail a nejvýkonnější modely pro výrobní linky a nepřetržité provozy. Nesmíme též opomenout odolné mobilní tiskárny pro pracovníky v terénu či speciální tiskové moduly určené pro aplikátory.

Ostatní produkty

Dosáhli jsme nejvyššího partnerského postavení u významných světových výrobců v oblasti automatické identifikace, hardwarových zařízení i software, což umožňuje získávat nejvyšší úroveň podpory přímo od nich a poskytovat trhu nejnovější technologie, profesionální servis. Další produkty v této sekci budou dostupné již brzy.
Zjistit více

Produkty pro průmyslovou automatizaci

Fixní snímače

Rodina fixních průmyslových snímačů Zebra zajišťuje bezchybné a automatické sledování součástek, výrobků nebo balíků. Spolehněte se na ohromný výkon čtení a dekódování jednotlivých položek proudící skrze vaší výrobou či skladem.

Machine Vision kamery

Řešení pro strojové vidění od Zebra Technologies nabízí zbrusu novou generaci inteligentních kamer určených ke zlepšení vašich operací. Od sledování zásilek přes komplexní kontrolu kvality výrobků budete mít okamžitý přehled o procesech, díky čemuž budete schopni předejít nepříznivým situacím, které mohou ovlivnit váš provoz nebo výrobu.

Manipulační roboti

Pomocí robotických manipulačních ramen eliminujeme monotónní a namáhavou práci – skládání krabic na paletu, přerovnávání velkých a těžkých břemen, paletizaci či odebírání zboží. Škála a možnosti použití jsou přizpůsobitelné pro velké množství aplikací. Jedná se o technologii, která může být součástí výrobního celku automatizace.

Autonomní mobilní roboti

AMR šetří čas a podrážky vašich zaměstnanců při přepravě výrobků či samotných palet a umožňují optimalizovat materiálový tok. Roboti existují ve formě, která zahrnuje pevně uchycený vychystávací regál, tahač pojízdných regálů, případně nosiče palet. Díky unifikovanému softwarové platformě je nasazení v řádu hodin s ROI menší než jeden rok...

Dopravníky a třídicí tratě

Nedílnou součástí interní logistiky jsou dopravníky, které pomáhají samotné přepravě zboží a slouží jako integrační prvky mnohých operací Jednotlivé druhy dopravníků jsou vhodné pro různé aplikace a jejich použití se odvíjí od druhu přepravovaného materiálu, směru nebo způsobu užití. Nabízíme různé druhy dopravníků a třídicích tratí.

Aplikátory etiket

Automatické aplikátory etiket vyvíjíme pro nejnáročnější aplikace či průmyslová prostředí, protože jsou používány v nepřetržitých provozech s minimálním množstvím odstávek. Klademe důraz na jednoduchou obsluhu a dostupnost náhradních dílů.

Kamerové systémy

Doba, kdy jako výstupní kontrola postačovala vizuální kontrola pracovníkem, je pryč. Dnešní vysoké požadavky na přesnost, produktivitu a nulovou chybovost ve výrobních a skladových procesech dokáží zajistit jen vyspělé technologie, mezi které patří identifikační, vision kamery a stacionární snímače čárového kódu.
Zjistit více

Potřebujete poradit nebo získat více informací o konkrétním produktu?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.

Proč Kodys?

30+ let zkušeností

30+ let zkušeností

Jsme stabilní firmou působící na trhu od roku 1991. Máme standardizované procesy a je na nás spoleh.

Komplexní služby na míru

Komplexní služby na míru

Dodáváme ucelená řešení, navržená na míru unikátním potřebám našich klientů.

Špička v oboru

Špička v oboru

 Dlouhodobě se řadíme mezi leadery v oboru na našem trhu, máme zázemí evropské skupiny.

Vzdělávací semináře

Vzdělávací semináře

Pravidelně pořádáme vzdělávací a networking akce pro zástupce firem zdarma.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme silný a zkušený in-house tým programátorů a dalších technických specialistů.

Zařízení nejvyšší kvality

Zařízení nejvyšší kvality

Jsme partnerem největších výrobců zařízení na automatickou identifikaci jako jsou Zebra, nebo Honeywell.