fixní snímače zebra - produkty - kodys

Fixní snímače

Fixní průmyslové snímače Zebra

fixní snímače zebra - kodys

 

osvědčené řešení pro sledování a zpětnou dosledovatelnost ve výrobě a logistice

Snímejte a sledujte výrobky, zboží, součástky putující po dopravníku ve výrobních závodech, distribučních centrech a skladech pomocí průmyslových fixních snímačů Zebra. V naší nabídce naleznete modely vyhovující jakýmkoliv vašim potřebám - ať už potřebujete načíst etikety z obalů nebo zachytit více čárových kódů najednou - různých velikostí, z různých vzdáleností či různých směrů.

Sledujte zásoby a balíky od vyskladnění až po doručení 

Fixní průmyslové snímače Zebra poskytují spolehlivý výkon dekódování pro automatické sledování a dosledovatelnost vašich položek. Identifikujte každou část výrobku s modelem pro jakoukoliv aplikaci. Upgradovatelné funkce snímačů vždy vyhoví vašim rozvíjejícím se potřebám. Ať už potřebujete použít pokročilé funkce skenování nebo strojového vidění, jednoduše je přidáte zakoupením softwarové licence. Navíc pomocí unifikované softwarové platformy Zebra Aurora ™ vše jednoduše nastavíte, nasadíte a spustíte.

Prohlédněte si naše portfolio fixních snímačů Zebra pro automatizaci

zebra fs70 - fixní snímač - kodys automatizace

Zebra fs70

ZCELA PŘIZPŮSOBITELNÝ SNÍMAČ PRO SPLNĚNÍ NEJVYŠŠÍCH NÁROKŮ NA SNÍMÁNÍ VAŠICH DAT

Dosáhněte bezchybného track & trace v jakémkoli prostředí. Přizpůsobte si FS70 pomocí čtyř senzorů, externích čoček a mnohonásobných možností osvětlení. Vaše potřeby snímání i těch nejnáročnějších čárových kódů se protnou s nejpokročilejší technologií sběru dat - díky FS70.

Poptat produkt

Zebra FS40

VŠESTRANNÉ PRŮMYSLOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO SNÍMÁNÍ A ZPRACOVÁNÍ DAT

Umožněte sledování a trasování výrobků, zboží, součástek od výroby až po distribuci s celou sadou funkcí nutných ke splnění veškerých požadavků pro snímání čárových kódů - a to vše v jednom zařízení.

Poptat produkt
zebra fs40 - fixní snímač - kodys automatizace
zebra fs20 - fixní snímače - kodys automatizace

Zebra fs20

SNADNÁ INTEGRACE KVALITNÍHO SNÍMÁNÍ DAT DO VAŠÍ SÍTĚ

Integrujte jednoduše to nejkvalitnější snímání do svého provozu – umožněte v reálném čase sledovat pohyb každého produkut skrze výrobní linku, sklad nebo distribuční centrum pomocí fixních průmyslových snímačů Zebra FS20.

Poptat produkt

Zebra FS10

VYSOCE KVALITNÍ SNÍMAČ TYPU PLUG & PLAY 

Kompaktní průmyslový snímač FS10 od společnosti Zebra poskytuje za jakýchkoliv podmínek vysoce kvalitní skenování typu plug-and-play (zapoj–a-používej), které potřebujete ke sledování vašich produktů běžící na výrobní lince, procházející skladem či distribučním centrem směrem k vašim zákazníkům.

Poptat produkt
zebra fs10 - fixní snímač - kodys automatizace
Ikonka
PDF

FIS & MV brožura ke stažení

Chcete se dozvědět více? Stáhněte si tento dokument a podívejte se na benefity snímačů a machine vision kamer

Potřebujete poradit nebo získat více informací, které zařízení je pro vás to pravé?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme řešení na míru.
Poradíme, jak implementovat systém ve vaší firmě.