Kariéra - kodys

Kariéra

Přidejte se k nám

KODYS spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny IBCS Group, jednoho z největších evropských dodavatelů technologií automatické identifikace. Zaujímá proto právem přední místo také mezi českými společnostmi. Znalosti, dovednosti a loajalita našich zaměstnanců jsou tím nejcennějším kapitálem. Jsme si dobře vědomi toho, že naši odborníci tvoří úspěchy firmy. Nabízíme proto odbornost, stabilitu a dlouhodobou perspektivu.

Aktuálně mezi nás hledáme

Teamleader

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme. Máme asi ten nejlepší tým osmi .Net vývojářů na světě, co doslova potřebují programovat, vyvíjet a dělat něco nového. Proto hledáme posilu, která by je všechny zastřešila.
Zjistit více

Vývojář .NET C# a Android

Do našeho týmu hledáme člověka, který se s chutí zapojí do realizace zajímavých dlouhodobých projektů. Jeho denním chlebem bude vývoj klientských a serverových aplikací na platformě .NET a Android (Xamarin).
Zjistit více

Recepční

Do našeho týmu potřebujeme najít člověka, jehož úkolem bude zajištění řádného chodu recepce. Budete vstupní branou do naší společnosti. Vaším denním chlebem bude komunikace, vyřizování korespondence, objednávek do interního systému, administrace pošty, distribuce došlých emailů a další drobná administrativa.
Zjistit více

Proč právě k nám?

Zařízení nejvyšší kvality

Máme skvělý tým

S námi se nudit nebudete. Přestože jsme profesionálové, za nejvýznamnější hodnotu považujeme přátelství a otevřenou firemní kulturu.

30+ let zkušeností

30 let stability

Nejsme žádní nováčci. Na trhu jsme už řadu let a stojí za námi mezinárodní skupina IBCS Group. Představujeme proto stabilitu.

ikona

Moderní zázemí

Vlastní moderní kancelářské prostory i zázemí nám zajišťují plný komfort a možnost soustředit se na práci samostatně i spolupracovat v týmu.

ikona

Technologie

Děláme to, co umíme nejlépe. Věnujeme se technologiím automatické identifikace a automatizace na nejvyšší úrovni.

Vzdělávací semináře

Možnost rozvoje

Vzhledem k 30-leté historii je pro nás prioritou dlouhodobý růst a rozvoj. Ten nabízíme každému, kdo se o něj sám přičiní.

ikona

Ohodnocení

Motivační ohodnocení zní jako fráze, u nás to ale prostě platí. Vážíme si pracovitých kolegů s výsledky a umíme je ocenit.

Staňte se součástí našeho týmu!