Kariéra - kodys

Kariéra

Přidejte se k nám

KODYS spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny IBCS Group, jednoho z největších evropských dodavatelů technologií automatické identifikace. Zaujímá proto právem přední místo také mezi českými společnostmi. Znalosti, dovednosti a loajalita našich zaměstnanců jsou tím nejcennějším kapitálem. Jsme si dobře vědomi toho, že naši odborníci tvoří úspěchy firmy. Nabízíme proto odbornost, stabilitu a dlouhodobou perspektivu.

Aktuálně mezi nás hledáme

Obchodní konzultant

Máte obchodního ducha? Rádi jednáte s lidmi? Baví Vás IT a technické myšlení Vám není cizí? Pak možná hledáme právě Vás!
Zjistit více

IT analytik & konzultant pro WMS

Jste komunikativní? Rádi analyzujete problémy a navrhujete jejich řešení? Rozumíte informačním systémům v oboru logistiky a chtěli byste se podílet na implementacích těch nejvíce inovativních WMS systémů na světě?
Zjistit více

Teamleader pro podporu SW oddělení

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme. Máme skvělý softwarový tým, co doslova potřebují programovat, vyvíjet a dělat něco nového. Proto hledáme posilu, která by je všechny zastřešila.
Zjistit více

Proč právě k nám?

Zařízení nejvyšší kvality

Máme skvělý tým

S námi se nudit nebudete. Přestože jsme profesionálové, za nejvýznamnější hodnotu považujeme přátelství a otevřenou firemní kulturu.

30+ let zkušeností

30 let stability

Nejsme žádní nováčci. Na trhu jsme už řadu let a stojí za námi mezinárodní skupina IBCS Group. Představujeme proto stabilitu.

ikona

Moderní zázemí

Vlastní moderní kancelářské prostory i zázemí nám zajišťují plný komfort a možnost soustředit se na práci samostatně i spolupracovat v týmu.

ikona

Technologie

Děláme to, co umíme nejlépe. Věnujeme se technologiím automatické identifikace a automatizace na nejvyšší úrovni.

Vzdělávací semináře

Možnost rozvoje

Vzhledem k 30-leté historii je pro nás prioritou dlouhodobý růst a rozvoj. Ten nabízíme každému, kdo se o něj sám přičiní.

ikona

Ohodnocení

Motivační ohodnocení zní jako fráze, u nás to ale prostě platí. Vážíme si pracovitých kolegů s výsledky a umíme je ocenit.

Staňte se součástí našeho týmu!