Kariéra - kodys

Kariéra

Přidejte se k nám

KODYS spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny IBCS Group, jednoho z největších evropských dodavatelů technologií automatické identifikace. Zaujímá proto právem přední místo také mezi českými společnostmi. Znalosti, dovednosti a loajalita našich zaměstnanců jsou tím nejcennějším kapitálem. Jsme si dobře vědomi toho, že naši odborníci tvoří úspěchy firmy. Nabízíme proto odbornost, stabilitu a dlouhodobou perspektivu.

Aktuálně mezi nás hledáme

Projektový manažer

Naše softwarové oddělení hledá do svého týmu projektového manažera, který se bude zabývat řízením projektů . Projekt je změnový proces s jasně daným začátkem a koncem, cílem, kterého se má dosáhnout. A dosáhnout ho při dodržení stanoveného harmonogramu, rozpočtu a kvality je právě úkolem manažera projektu. Pokud máte za sebou praxi na...
Zjistit více

Personalista

Otevíráme nové HR oddělení a hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni se smyslem pro systematičnost a s velmi dobrými komunikačními dovednostmi. Pokud Vás baví práce s lidmi, ale zároveň Vás těší práce s čísly a reporty, neváhejte a přidejte se k nám a postav náš HR tým na nohy!
Zjistit více

Mechanik - elektrotechnik

Do našeho týmu hledáme mechanika - elektronika, jehož denním chlebem bude práce s moderními technologiemi jako jsou automatická aplikace, identifikace, RFID, kamerové čtení je na této pozici samozřejmostí. Pokud jste šikovný v oboru elektro, s chutí na sobě pracovat a učit se novým věcem, hledáme právě Vás.
Zjistit více

Analytik & konzultant WMS

Jste komunikativní? Rádi analyzujete problémy a navrhujete jejich řešení? Rozumíte informačním systémům v oboru logistiky a chtěli byste se podílet na implementacích těch nejvíce inovativních WMS systémů na světě?
Zjistit více

Vývojář .NET C# a Android

Do našeho týmu hledáme člověka, který se s chutí zapojí do realizace zajímavých dlouhodobých projektů. Jeho denním chlebem bude vývoj klientských a serverových aplikací na platformě .NET a Android (Xamarin).
Zjistit více

Teamleader

Budoucnost vidíme pozitivně, stále rosteme. Máme asi ten nejlepší tým osmi .Net vývojářů na světě, co doslova potřebují programovat, vyvíjet a dělat něco nového. Proto hledáme posilu, která by je všechny zastřešila.
Zjistit více

Proč právě k nám?

Zařízení nejvyšší kvality

Máme skvělý tým

S námi se nudit nebudete. Přestože jsme profesionálové, za nejvýznamnější hodnotu považujeme přátelství a otevřenou firemní kulturu.

30+ let zkušeností

30 let stability

Nejsme žádní nováčci. Na trhu jsme už řadu let a stojí za námi mezinárodní skupina IBCS Group. Představujeme proto stabilitu.

ikona

Moderní zázemí

Vlastní moderní kancelářské prostory i zázemí nám zajišťují plný komfort a možnost soustředit se na práci samostatně i spolupracovat v týmu.

ikona

Technologie

Děláme to, co umíme nejlépe. Věnujeme se technologiím automatické identifikace a automatizace na nejvyšší úrovni.

Vzdělávací semináře

Možnost rozvoje

Vzhledem k 30-leté historii je pro nás prioritou dlouhodobý růst a rozvoj. Ten nabízíme každému, kdo se o něj sám přičiní.

ikona

Ohodnocení

Motivační ohodnocení zní jako fráze, u nás to ale prostě platí. Vážíme si pracovitých kolegů s výsledky a umíme je ocenit.

Staňte se součástí našeho týmu!